Phillip Schofield روشن نظرات به ‘قصد تهمت مرده’

Phillip Schofield روشن است که او نمیخواستند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مرده بود در تلویزیون.

مجری یک شوخی در این صبح در مورد رئیس جمهور ایالات متحده گفته است که مصرف هیدروکسی کلروکین برای محافظت از خود در برابر coronavirus که مقامات بهداشتی هشدار داده اند در مقابل با توجه به این خطر سلامت.

“و او است که هنوز هم با ما متاسفانه” Schofield گفت.

او بعدها به اشتراک گذاشته شده یک مقاله در توییتر ادعا بینندگان به حال تفسیر شوخی به ناله در مورد آقای ترامپ هنوز زنده بودن.

مجری گفت: او در مورد رئیس جمهور بودن “هنوز هم در دفتر”.

آقای ترامپ گفت و مصرف شده است ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین “روزانه” برای کمک به دفع Covid-19.

“شما خواهد شد شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در حال مصرف آن به خصوص کارگران خط مقدم قبل از شما آن را گرفتن” آمریکا رئیس جمهور گفت: در جلسه اخیر با رستوران مدیران صنعت.

“من اتفاق می افتد به مصرف آن را,” او اضافه شده است.

مقامات بهداشت هشدار داده اند, مردم در برابر مصرف مواد مخدر با استناد به آن بالقوه تهدید کننده زندگی عوارض جانبی از جمله ضربان قلب نامنظم.


پس آقای مغلوب ساختن پیشی جستن وحی دولت انگلستان تاکید کرد مصرف هیدروکسی کلروکین برای دفع coronavirus بود “نه چیزی است که ما توصیه می کنیم انجام می دهند”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا ترویج هیدروکسی کلروکین در ماه آوریل به عنوان یک پتانسیل Covid-19 درمان مبتنی بر مثبت گزارش در مورد استفاده از آن در برابر ویروس.

اما مطالعات بعدی آن را پیدا کرده اند به بی اثر خواهد بود و سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داده از پتانسیل عوارض جانبی جدی همراه با هیدروکسی کلروکین و قدیمی تر مربوط داروی کلروکين.

گزارش اضافی توسط سازمان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>