آنلاین کارگران جنسی در هلیفکس گزارش افزایش خرید مردم مطالب خود را در طول COVID-19

آنلاین کارگر جنسی در هالیفاکس می گوید او با دیدن سنبله در اعداد در OnlyFans حساب پس coronavirus همه گیر آغاز شده است.

OnlyFans یک اشتراک محتوا و سرویس و راه اندازی در سال 2016 است که اجازه می دهد تا سازندگان برای به دست آوردن پول از کاربران که اشتراک مطالب خود را که بیش از حد با نشاط برای Instagram.

به گزارش اخبار جهانی در ماه آوریل این شرکت نیز گزارش افزایش در مدل های جدید و فن علامت یو پی اس.

ادامه مطلب: انجمن در مکث — چگونه coronavirus طرح میتوانست به زندگی بر روی صفحه نمایش کارگران جنسی

“بسیاری از مردم که ممکن است در غیر این صورت علاقه مند شده اند و یا ممکن است در غیر این صورت تلاش کرده اند اما در حال حاضر بی حوصله و در خانه آنها احتمال بیشتری برای ثبت نام گفت:” سرد.

سرد است نام مستعار این مدل با استفاده از در خط خود را از کار برای محافظت از هویت واقعی او.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

سرد است و 24 سال است که آغاز شده و با انواع دیگر رابطه جنسی آنلاین, کار مستقل webcamming و پیامک جنسی شروع به استفاده از OnlyFans یک زن و شوهر از سال پیش.

ادامه مطلب: می توانید من را در خود به انزوا? مرور لذت در طول شیوع کروناویروس

“این فقط به نظر می رسد مانند یک خوب و کارآمد پلت فرم برای داشتن همه چیز سازمان یافته در یک مکان. تمام چیزهایی که OnlyFans ارائه شد من در حال حاضر انجام شد” گفت: Chilly, که همچنین با استفاده از دیگر سیستم عامل های آنلاین مانند ManyVids و iWantClips به فروش خود را محتوا است.

“OnlyFans است فقط مانند یک جریان درآمد و… چیز خوب در مورد OnlyFans و ManyVids به خصوص این است که آنها به صورت یک نوع درآمد انفعالی بنابراین مردم می توانند ثبت نام و شما در حال حاضر محتوا وجود دارد و شما لازم نیست که لزوما به صحبت کردن با هر کسی که خرید خود را محتوا است.”

سرد می گوید که او تا به حال ساخته شده در یک روز بود $1500 بود که قبل از همه گیر. اما از ماه مارس سرد اشاره می کند که او تعداد مشترک در OnlyFans دو برابر شده است.

اما با وجود این افزایش سرد تاکید کرد که آنلاین کار جنسی است نه یک راه برای به دست آوردن آسان یا سریع پول است.

ادامه مطلب: ‘شما هنوز هم می توانید تاریخ آنلاین’ — چگونه به حفظ روابط در طول شیوع کروناویروس

“می آید با بسیاری از ننگ و خطرات نسبی… من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال فکر کردن در مورد OnlyFans به عنوان یک کوتاه مدت راه را به مقدار زیادی از پول” گفت: سرد. “اما این راه است که آن را با این نسخهها کار مانند هر رسانه های اجتماعی خود را در زیر نشان می دهد که چقدر شما می توانید از آن.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او می گوید مدل نیاز به ترویج OnlyFans از طریق Instagram و توییتر به واقعا دست آوردن مشترکین یک نقطه تکرار هالیفاکس OnlyFans مدل الیور Potts.

“شما باید برای ترویج sh-t از خودتان مانند من در توییتر احتمالا برای چهار ساعت در روز و من سعی کنید به آن را محدود. اما من میخوام صادقانه در روز که در آن من آن را برای هشت تا 10 ساعت من راه بیشتر مشترکین گفت:” 23 ساله که با استفاده از ضمایر او/آنها.

آنها گفتند: مردم درک نمی کنند آن را در مورد گرفتن سریع و ارسال آن به جای آن شامل بسیاری از ویرایش و ساختمان ارتباط با مشتریان.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“شما باید بدن خود را در دیوانه پیچشی موقعیت برای مشتریان” پاتس گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پاتس گفت OnlyFans بود خود را به سمت فشار هنگامی که او شروع به آن را در ماه ژانویه, اما آن را تبدیل به شغل تمام وقت زمانی که COVID-19 رسید.

“در حال حاضر من تا آنجا که من می خواهم اگر من تا به حال هر کار دیگر گفت:” پاتس. “من در هر نقطه از 600 تا 700 در ماه است. شاید کمی بیشتر اگر من به تعداد چیزهایی که مردم از من خرید کردن لیست خواسته های من.”

پاتس گفت: آنها شده است قادر به پرداخت اجاره خود را و مواد غذایی در طول این نامشخص زمان.

دوستیابی راهنمایی و مشاوره برای کسانی که تمرین های اجتماعی فاصله میان بیماری همه گیر کوروناویروس

دوستیابی راهنمایی و مشاوره برای کسانی که تمرین های اجتماعی فاصله میان بیماری همه گیر کوروناویروس

“قادر بودن به خود من رئیس و قادر بودن به پول راه من می خواهم به آن را انجام” گفت: Potts.

سرد شده است که قادر به پرداخت هزینه برای آموزش عالی از طریق آنلاین کار جنسی می گوید OnlyFans تبدیل شده است کمی کمتر ننگ به عنوان بیشتر و بیشتر مردم پیوستن به پلت فرم.

“من حدس می زنم وجود دارد حتی بیشتر از رمز و راز در اطراف ما در حال حاضر,” او گفت:.

پاتس نیز اشاره کرد که افزایش محبوبیت این سیستم عامل است که با توجه به مردم تحقق چگونه قابل دسترسی است.

من به برخی از دوستان که کار در حوزه زنان را پناهگاه و در واقع بخشی از کار در زنان, پناهگاه در تلاش است تا به کمک آنها شاید گذار از گرفتن کار جنسی است که امن نیست و یا آنها را در خیابان به طور کامل و نشان دادن آنها در واقع شما می توانید آنلاین کار می کنند. بنابراین من فکر می کنم که واقعا سرد” پاتس گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: Boober می خورد — باشگاه راه اندازی بی انتها تحویل مواد غذایی با توجه به کروناویروس

علاوه بر این در طول این زمان Potts گفت: مردم با داشتن گفتگو در مورد اخلاق جنسی.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم به اشتراک و آنها در حال آرام بودن در مورد آن. شاید این اولین بار است که آنها در حال خرید پس, آنها, مانند, واقعا خجالتی یا خجالت در مورد آن” پاتس گفت.

“اما من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر مردم آن را انجام می دهند و خرید در حال حاضر به دلیل وجود فقط خیلی به بحث در مورد… وقتی که می آید به چه اخلاقی رابطه معنی است.”

پاتس گفت: بسیاری از دوستان خود را در OnlyFans شده اند قادر به حمایت مالی خود و خانواده خود را با انتخاب به انجام این کار مستقل. آنها گفته اند یک پرداخت در یک خانه در سن 22 یا شده اند قادر به به طور کامل پرداخت کردن صورتحساب خود را.

“خرید نان خود را و یا دیدن یک محلی نشان می دهد که یک راه برای حمایت از کسب و کارهای کوچک و خرید محلی گوناگون است که راهی برای حمایت از کسب و کارهای کوچک بیش از حد.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>