هیچ 10 هرچه آب سرد بر امید ‘پل هوایی’ اجازه می دهد تا انگلیسی, تعطیلات سازان برای جلوگیری از قرنطینه پس از استراحت

خیابان داونینگ ریخته آب سرد بر امید یک پل هوایی’ اجازه می دهد تا انگلیسی, تعطیلات سازان برای جلوگیری از قرنطینه در بازگشت از محبوب مقصد اروپا در این تابستان.

در یک slapdown برای حمل و نقل وزیر Grant Shapps نخست وزیر رسمی گفت: ایده این بود که نه سیاست های دولت است.

دولت با توجه به اعلام در مدت کوتاهی 14 روز قرنطینه برای هر کسی که ورود به بریتانیا از خارج از کشور با تهدید جریمه بین £1000 و 10000 پوند برای هر شکست به باقی می ماند در آنها تعیین شده خود انزوا آدرس برای کل دوره است.

اما آقای Shapps مطرح امیدوار است که انگلیسی ها هنوز هم قادر خواهد بود برای لذت بردن از یک تابستان گریز در خارج از کشور را با گفتن مجلس عوام در روز دوشنبه که به صورت دو طرفه “پل هوایی” موافقت نامه ممکن است اجازه می دهد تا مسافران از کشورهای با سطوح پایین coronavirus عفونت به جست و خیز شده است.

در مجازی وست رسانه های جلسه امروز بوریس جانسون گفت: این ایده – که با حمایت هیترو – بود “یک گزینه در دست بررسی اما موافقت نمی شود سیاست های دولت”.

سخنگوی گفت که آقای Shapps’ نظرات “برای خود صحبت می کنند” اما افزود: “نخست وزیر گفت: آن دسته از ورود به بریتانیا از خارج از کشور مورد نیاز خواهد بود به خود منزوی.”

جزئیات قرنطینه طرح انتظار می رود برای به اجرا در آمده است ماه آینده منتشر خواهد شد “در دوره به دلیل”, گفت: سخنگوی.

مسافران از جمهوری ایرلند به شمار می رود معاف از طرح همراه با كانون آوردن حمل و نقل از فرانسه با کشتی و تونل کانال و دانشمندان و پزشکان درگیر در جنگ در برابر coronavirus.

اما هیچ 10 گفت که “آگاه” از هر گونه بحث با آتن در مورد یک قرارداد متقابل با یونان اجازه می دهد تا استرالیایی ها به تعطیلات وجود دارد و بدون قرنطینه.

یونانی وزیر گردشگری Haris Theoharis بی بی سی گفته است Coronavirus خبر: “اگر ما تحمیل قرنطینه برای افرادی که به یونان از انگلستان از یه روزی به بعد ما خوش آمدید اگر انگلستان توسعه یافته همین است.”

هیترو رئیس John Holland-کی هشدار داده است که مسافرت هوایی باقی خواهد ماند و در سطوح پایین به عنوان طولانی به عنوان قرنطینه در محل باقی می ماند و به نام یک “جریان آزاد مسافران” بین دو کشور با کم خطر انتقال.

و آقای Shapps به نظر می رسد به عقب استدلال عوام در دوشنبه گفتن نمایندگان مجلس: “در این مورد است که ما در واقع باید در نظر پیشرفت های بیشتر برای مثال چیزهایی مانند پل هوایی را قادر می سازد مردم از کشورهای دیگر که باید خود را به دست آورد سطوح پایین تر از coronavirus عفونت را به این کشور می آیند.


“بنابراین کسانی که فعال هستند بحث خواهد شد که فراتر از آنچه در ابتدا خواهد بود یک پتو وضعیت است.”

بریتیش ایرویز گفته است که آن را نمی خواهد افزایش پروازها در حالی که خود جداسازی مورد نیاز در محل هستند برای ورود و ویرجین آتلانتیک گفته است آن را مشابه موضع.

مایکل اولری مدیر اجرایی بودجه خطوط هوایی Ryanair گفت که سیاست “ساده لوحانه” و نمی تواند ای اداره این ادعا که بسیاری از مردم حاضر به دنبال مستند قوانین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>