نیویورک شیوع کروناویروس آمار فقیرتر nonwhite محلات سخت ترین اطلاعات نشان می دهد

Coronavirus قطع نابرابر مسیر غم و اندوه را از طریق شهر نیویورک هدف قرار دادن سخت ترین در یک حلقه عمدتا فقیرتر nonwhite محله طولانی مترو و اتوبوس سوار از منهتن با توجه به اطلاعات منتشر شده توسط شهر دوشنبه.

جدید حسابداری و میر توسط محله نشان داد که کد پستی و با مرگ و میر بیشتر سرانه بیش از هر جای دیگر در نیویورک است که شامل Starrett شهر یک مجموعه بزرگ از آپارتمان برج در بروکلین است که بزرگترین فدرال یارانه مسکن توسعه در کشور است.

از این منطقه تقریبا 12,400 ساکنان 76 کشته شده اند توسط ویروس. نزدیک به 63 درصد از مردم زندگی در کد پستی سیاه و سفید هستند. همچنین کد پستی با بیشترین در صد از مردم در این شهر به احتمال زیاد یک عامل مؤثر در نرخ مرگ و میر بالا.

ادامه مطلب: نیویورک آخرین coronavirus موارد به دليل مردم ترک خانه: رژیم صهیونیستی است. کومو

مناطق دیگر از شهرستان با غیر منتظره ای بالا نرخ مرگ و میر مشترک برخی از ویژگی های این مجموعه است که در یک پرت و دور افتاده بخشی از بروکلین نه چندان دور از فرودگاه کندی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بروکلین جزیره ادم ساده لوح و دور Rockaway بخش از ملکه هر دو بالاترين نرخ مرگ و میر آیا به عنوان شرقی ترین بخش از برانکس از جمله Co-Op شهر یکی دیگر از آپارتمان بزرگ توسعه که بر اساس آن Starrett شهرستان مدلسازی شد.

شیوع کروناویروس: مطالعه جدید نشان می دهد سوم از COVID-19 بيمار در نیویورک تهیه شده کلیه آسیب

شیوع کروناویروس: مطالعه جدید نشان می دهد سوم از COVID-19 بيمار در نیویورک تهیه شده کلیه آسیب

اطلاعات منتشر شده دوشنبه تقویت زودتر آیات است که سیاه و اسپانیایی نیویورک شد و هر دو بیش از دو بار به عنوان به احتمال زیاد کشته شده توسط این ویروس به عنوان سفید مردم است.

و همچنین نشان داد که یک ارتباط مستقیم بین مرگ و فقر.

محله بسیار بالا و سطح فقر رنج می برد به طور متوسط 232 مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان در حالی که مناطق با کم نرخ فقر را تجربه 100 مرگ و میر در هر 100 ، 000 نفر.

ادامه مطلب: بخش هایی از نیویورک شروع ومیگوید بازگشت به زندگی به عنوان coronavirus نگرانی معطل

جاناتان Westin, مدیر اجرایی نیویورک جوامع برای تغییر یک گروه است که طرفداران برای جوامع کم درآمد به نام نابرابری ویرانگر است. او گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio, هر دو حزب دموکرات را کاهش تاثیر این بیماری همه گیر در ضعیف است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“این یک بحران است که آنها نه لغو اجاره برای میلیون ها نفر از افرادی که هیچ شغل و یا مجبور به رفتن به محل کار به دلیل آنها نمی توانند پرداخت خود را اجاره و در حال زندگی در شرایط به سر می برند در حال حاضر و پس از آن را coronavirus صفحه اصلی چرا که آنها باید به کار آنها را به اجاره آنها باید برای زندگی” Westin گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

COVID-19 کشته شدن حداقل 16,000 ساکنان شهر نیویورک به علاوه یکی دیگر از 4,800 است که مرگ و میر نیست بلافاصله تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

برخی از مناطق دیدار با بازگشایی معیارهای

نیویورک غربی از جمله شهر بوفالو ملاقات دولت coronavirus مهار اهداف و می توانید شروع به بازگشایی آن اقتصاد کومو روز دوشنبه گفت:.

بیمارستان ها قادر خواهد بود به برنامه اعمال جراحی الکتیو به عنوان منطقه وارد فاز اول بازگشایی در روز سه شنبه اما تجمعات مانند خدمات کلیسا و رویدادهای ورزشی را هنوز هم ممنوع کومو گفت.

ادامه مطلب: Coronavirus: در اکثر ایالات سقوط کوتاه در coronavirus تست سطوح تجزیه و تحلیل نشان می دهد

کومو گفت: او را تشویق به ورزش حرفه ای لیگ به طرح بازگشایی بدون طرفداران در می ایستد.

“افشای شخصی — من می خواهم به تماشای لوایح بوفالو” گفت: Cuomo برگزار شد که روز دوشنبه جلسه در بوفالو. “اما من هنوز هدف من از بازیگری به عنوان فرماندار.”

بسیاری از ایالت نیویورک را آغاز بازگشایی تا پایان این هفته, اما از آن خواهد شد به احتمال زیاد هفته قبل از شهر نیویورک و حومه آن دیدار با معیارهای برای بازگشایی, از جمله در دسترس بودن تخت بیمارستان و استخدام به اندازه کافی تماس ردیاب برای جلوگیری از گسترش ویروس.

شیوع کروناویروس: 5 نیویورک مناطق در حال حاضر آماده برای شروع بازگشایی جمعه

شیوع کروناویروس: 5 نیویورک مناطق در حال حاضر آماده برای شروع بازگشایی جمعه

به عنوان بخشی از بازگشایی قضات و اعضای هیات بازگشت courthouses در 30 ایالت شهرستانهای شروع این هفته کومو گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

فرماندار گفت: 106 نفر از COVID-19 ایالت در روز یکشنبه کمترین تعداد از اواخر ماه مارس است.

کومو خود COVID-19 تست گرفته شده در روزانه خود را در جلسه روز یکشنبه منفی بود, او گفت:.

کیت های آزمایش شده در نیویورک, دولت,

شهر نیویورک ramped تا توانایی خود را به آزمون برای coronavirus با تست در دسترس در بیش از 150 سایت های سراسر شهر بود و تست کیت های ساخته شده در این شهرستان در حال حاضر در حال استفاده در شهرستان اجرا کلینیک بهداشت de Blasio روز دوشنبه گفت:.

همکاری بین کالج پزشکی آلبرت اینشتین و کسب و کارهای محلی چاپ قطعات و Collab خواهد بود تولید 60,000 کیت تست بارگیری در این هفته با هفته از ژوئن 1, de Blasio گفت. “ما به شما در حفظ و رفتن تا آنجا که ما باید برای رفتن به مطمئن شوید که هر نیویورکر که نیاز به یک تست می شود,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او مصرف هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیرانه برای COVID-19

د Blasio یکشنبه اعلام کرد که فوری ارائه دهنده مراقبت های CityMD خواهد ارائه تست برای این ویروس در آن 123 مکان های بالا بردن تعداد تست سایت در این شهرستان به بیش از 150.

شهردار گفت: این شهرستان است که در ادامه به استخدام بهداشت عمومی کارگران برای ردیابی اطلاعات تماس افرادی که تست مثبت برای COVID-19.

“همه قطعات — تست بچه ها تست سایت های آزمایشگاه های ردیاب — تمام این قطعات با هم آینده را به ما گنده, تنومند, تست و ردیابی برنامه ما نیاز به عقب راندن این بیماری و حرکت رو به جلو در این شهرستان است,” او گفت:.

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>