شرکت حقوقی هکرها هدف مدونا گفت: آنها برنامه ریزی برای انتشار اطلاعات شخصی

این هکرها که به سرقت برده فایل های از سرگرمی و رسانه های حقوقی Grubman شایر Meiselas & کیسه می گویند که آنها به فروش می رسد خود را در “رازهای” در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خریدار بعدی است مدونا.

نرم گروه REvil ادعا می کرد به سرقت رفته 756 گیگابایت از اسناد و مدارک از شرکت حقوقی در هفته گذشته از جمله اطلاعات در بسیاری از سرگرمی ارقام و نوازندگان قرار می دهد که تعداد زیادی از لیست افراد مشهور در خطر است.

هکرها هدف چت آنلاین کاربران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

هکرها هدف چت آنلاین کاربران در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در حال حاضر آنها خواستار حداقل 1 میلیون دلار برای جزئیات بیشتر در مورد مدونا.

ادامه مطلب: هکرها آمار-لیست افراد مشهور, قانون شرکت ترک مدونا و لیدی گاگا و دیگران حریم خصوصی در معرض خطر

هکرها قبلا خواستار 21 میلیون دلار و یا آنها را تهدید به عمومی “اطلاعات شخصی” از مشتریان متعدد نشان داده Grubman شایر Meiselas & کیسه از جمله التون جان, لیدی گاگا و Barbra Streisand.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این گروه هکر دو برابر آن باج به $42 میلیون نفر بعد از شرکت حاضر به پرداخت هفته گذشته است.

Grubman شایر Meiselas & کیسه گفت: اف بی آی در نظر گرفته شده هک “یک اقدام تروریستی.”

برت مرغزار تهدید تحلیلگر در Emsisoft گفت: اخبار جهانی است که این گروه هکر در حال آماده سازی برای حراج مدونا داده در قیمت با شروع از $1 میلیون نفر است.

مدونا خواستار کانادا خسته کننده

مدونا خواستار کانادا خسته کننده

“مردم علاقه مند تماس با ما و توافق برای خرید تمام اطلاعات در مورد رئیس جمهور ایالات متحده که ما انباشته بیش از کل زمان از فعالیت های ما. ما خوشحالیم که با معامله و نگه داشتن ما کلمه” گروه نوشت.

“ما در حال آماده سازی برای حراج مدونا داده است. قوانین یکسان هستند:

  1. یک دست اطلاعات
  2. محرمانه بودن معامله
  3. ما ما حذف کپی از داده ها
  4. خریدار حق دارد برای انجام هر کاری که او می بیند متناسب با داده های دریافت شده

“شروع قیمت از 1 میلیون دلار است.”

ادامه مطلب: مگان فاکس و برایان آستین گرین جدا پس از نزدیک به 10 سال از ازدواج

هفته گذشته Grubman شایر Meiselas & کیسه گفت که در آن داده های داخلی سیستم هک شد و اطلاعات مربوط به مشتریان خود را به سرقت رفته بود.

“ما می توانیم تایید ایم که قربانی یک حمله سایبری” نیویورک-بر اساس قانون شرکت در بیانیه ای گفت. “ما اطلاع مشتریان و کارکنان ما. ما استخدام کارشناسان جهان که در این زمینه تخصص و ما در حال کار در سراسر ساعت برای رسیدگی به این مسائل است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این اسناد شامل قراردادهای شخصی, ایمیل, توافقنامه nondisclosure شماره تلفن و خصوصی مکاتبات مربوط به مشتریان که شامل افراد مشهور مانند مدونا لیدی گاگا, Nicki Minaj, بروس اسپرینگستین, Mary J. Blige, الا مای, Christina Aguilera, دریک, ماریا کری, LeBron James, Priyanka Chopra, Idina Menzel و Weeknd هکرها ادعا کرد.

با توجه به امنیت سایبر شرکت Emsisoft گروه هکر منتشر شد گزیده ای از یک قرارداد برای مدونا 2019-20 مادام X تور با زندگی ملت را به اثبات هک واقعی بود.

این گروه همچنین ارسال یک قرارداد محرمانه که متعلق به Lizzo و نشان داد یکی از Aguilera اسناد در رابطه با کارشناسی ارشد از موسیقی خود را.

“در این موارد آن را نیز ممکن است که جنایتکاران تلاش خواهد کرد برای گرفتن پول به طور مستقیم از مردم که اطلاعات قرار گرفت. برای مثال پس از یک جراح پلاستیک را داده بود به سرقت رفته خود را بيمار تماس گرفته و با تهدید به انتشار آنها قبل و بعد از عکس مگر اینکه آنها پرداخت می شود” مرغزار گفت: اخبار جهانی است.

اشکال در آی فون ممکن است باز درب برای هکرها, امنیت شرکت می گوید

اشکال در آی فون ممکن است باز درب برای هکرها, امنیت شرکت می گوید

“متاسفانه شرکت ها در این وضعیت هیچ خوب گزینه های در دسترس به آنها” مرغزار اضافه شده است. “حتی اگر آنها پرداخت باج تقاضا وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که این جنایتکاران را نابود خواهد کرد به سرقت رفته, اطلاعات, به خصوص اگر آن را با ارزش بازار است. داده ها هنوز هم ممکن است به فروش می رسد و یا معامله شد. در واقع یک گروه در واقع علاقه مند دعوت احزاب به پیشنهاد در اطلاعات آن به سرقت رفته است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این گروه قبلا با حمله ارز خارجی شرکت Travelex با ransomware در ماه ژانویه است.

مدونا پرداخته است تهدید از REvil همانطور که از نوشتن این.

Follow @KatieScottNews

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>