دولت پشت و دور از تعهد به حذف Grenfell-سبک پوششی از ساختمان های بلند در ماه ژوئن

دولت به حمایت از آن تعهد به Grenfell-سبک پوششی حذف شده از ساختمان های بلند ماه آینده خطرناک با مواد باقی مانده بر روی صدها نفر از ساختمان ها است.

در ماه ژوئیه سال گذشته جیمز Brokenshire و سپس جوامع وزیر گفت: در یک بیانیه نوشته شده است او انتظار می رود همه کار بازسازی به پایان رسید در ماه ژوئن 2020 و هشدار داد صاحبان ساختمان باید “انتظار اجرا اقدام” اگر آنها نمی دیدار با مهلت.

برخی از 307 بالا افزایش برج هنوز در انتظار اتمام کار بازسازی همانطور که از پایان ماه آوریل در حالی که 42 ساختمان ها محروم شده اند از خطرناک روکش با توجه به آمار دولت.

منتقدان دولت را متهم به عدم هر گونه اقدام معنی دار در برابر ثروتمند و صاحبان ساختمان و گفت: آنها امید وزیران “احساس عمیقا شرمنده” به عنوان سومین سالگرد Grenfell برج فاجعه نزدیک.

یک سخنگوی دولت نگفت که آیا این امر می تواند قادر به رعایت تعهد و گفت: “اصلاح کار زمان می برد و باید انجام شود با خیال راحت و به درستی”.

سخنگوی وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی گفت: در داخل مسکن: “صاحبان ساختمان مسئول ساخت ساختمان های خود را امن است.

“اصلاح کار زمان می برد و باید انجام شود با خیال راحت و به درستی. چه مدت آن طول می کشد متفاوت است با توجه به ساختمان های فردی بسته به نوع و میزان کار مورد نیاز است.”

زمانی که آقای Brokenshire ساخته شده بیانیه خود در ماه ژوئیه گذشته وجود دارد 327 ساختمان های آلومینیوم کامپوزیت مواد (ACM) روکش همان نوع مورد استفاده در Grenfell برج.

از کسانی که 102 شد, مسکن اجتماعی, ساختمان 163 بودند در بخش خصوصی 26 شدند, دانش آموز, برج 29 به هتل و هفت بودند دولتی.

آقای Brokenshire گفت: کار بازسازی در تمام مسکن اجتماعی برج کامل خواهد بود تا پایان سال گذشته و دیگر برج های کامل خواهد بود در ماه ژوئن سال 2020 به جز برای “شرایط استثنایی”.

اگر چه کار در 42 ساختمان تکمیل شد و در طول سال بیشتر کشف شده است, خروج از تعداد کل در 307 فقط 20 پایین تر از زمانی که آقای Brokenshire ساخته شده را نداشتم.

از کسانی که برخی از 180 ساختمان های خصوصی در انتظار اتمام کار می کند.

“این متاسفانه هیچ جای تعجب است که دولت این است که عقب نشینی از آن خود هدف برای حذف این کشنده پوششی” دبیر کل از آتش گردان اتحادیه مت Wrack در بیانیه ای گفت: به مستقل.

“ساکنان بودن اجازه و نادیده گرفته شد یک موضوع مشترک قبل از Grenfell و کمی تغییر کرده است پس از یک دولت که به نظر می رسد فکر می کنم که اهداف لقب برای دپارتمان مطبوعات به جای حیاتی مسائل ایمنی است.”

وی افزود: “وزرای تلاش برای استفاده از این بهانه که “بازسازی کار طول می کشد زمان’ است زشت و ناپسند با توجه به اینکه ما تقریبا سه سال پس از Grenfell فاجعه است.

“حقیقت این است که وجود دارد به سختی شده است هر گونه پیشرفت به این دلیل که دولت نمی در نظر گرفتن ایمنی ساکنان یک اولویت و ترجیح پا زدن می تواند به پایین جاده از هر گونه اقدام معنی دار در برابر ثروتمند صاحبان ساختمان که حاضر به ساخت ساختمان های خود را امن است.

“رویکرد ما به عنوان سومین سالگرد Grenfell, ما امیدواریم که وزرا احساس عمیقا شرمنده.”

یک سخنگوی دولت گفت: در داخل مسکن: “ساکنان ایمنی همچنان اولویت ما است. این دولت است که آوردن رو به جلو بزرگترین تغییر در ایمنی ساختمان در نسل ما حمایت بی سابقه £1.6 میلیارد دلار از صندوق برای اطمینان از ناامن پوششی که در آن باقی می ماند در محل برداشته شده است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما همچنین صادر ارشاد به اطمینان حاصل شود که این ساختمان ضروری ایمنی کار همچنان در گیر و امن وعده از 26 رهبران محلی و پنج مترو شهرداران برای اطمینان از این حیاتی بازسازی کار همچنان ادامه دارد که آن را بی خطر است برای انجام این کار است.”

مستقل در تماس است وزارت مسکن جوامع و دولت های محلی برای اظهار نظر ،

پرس و جو به Grenfell برج تراژدی شده است به تعویق افتاد به انگلستان اجرا اجتماعی آن فاصله دستورالعمل برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>