برو X رها کردن 100 self-driving اسکوتر در گرجستان کسب و کار پارک – CNET

در اینجا در Roadshow ما زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد آینده — به ویژه در آنچه که در آینده خواهد بود یک بار وعده مستقل حمل و نقل ساخته شده است یک واقعیت است. بسیاری از شرکت های بزرگ و کوچک شده اند ریختن هنگفتی پول به عنوان اولین به آن را کشف کردن که آخرین آنها یک شرکت کوچک به نام برو X. این شرکت در حال راه اندازی آن خود رانندگی روروک مخصوص بچه ها تست ناوگان در Peachtree گوشه گرجستان روز چهارشنبه که در آن 100 نفر از این اسکوتر ارائه خواهد شد برای استفاده عمومی (و احتمالی شورش علیه سازندگان خود ما مشکوک).

برو X خود رانندگی روروک مخصوص بچه ها است که عمدتا بسیار استاندارد الکتریک روروک مخصوص بچه ها, مانند یکی از شما می خواهم از پرنده آهک بارگذاری یا Lyft تنها این اسکوتر دارای یک دسته از چیزهای اضافی پیچ به آنها اجازه می دهد تا آنها را به موتور بدون یک انسان است. برای حفظ خود ایستاده و بدون تکیه بر یک پایه روروک مخصوص بچه ها, جوانه, دو unpowered آموزش چرخ. از آنجا ما می توانیم چند حدس تحصیل بر اساس شرکت تبلیغاتی, تصویری, بالاتر.

سخت ندارد.

برو X

یکی از برجسته ترین اضافه شده به استاندارد روروک مخصوص بچه ها موتور نصب شده در پایین بالابر برای فرمان است که اجازه می دهد تا چرخ جلو به نوبه خود. بعدی وجود دارد عجله 3D-چاپ جعبه است که چهره جلو نشسته و فقط تحت فرمان و این به نظر می رسد که شامل یک دوربین و برخی از سیگنال های روشن برای ایمنی. دوربین خوراک است و سپس ارسال از طریق برخی از نرم افزار توسعه یافته توسط Go X شریک, شرکت, لاک پشت ها و سحر و جادو اتفاق می افتد — و یا آن را قرار است به هر حال. بر اساس قبلی مصاحبه با لاک پشت نمایندگان اسکوتر مستقل عمل خواهد کرد, اما همچنین می تواند از راه دور سرنشین توسط مردم نظارت بر پیشرفت خود باید چیزی به چپ چپ.

در هر صورت هنگامی که سوار انجام شده است با یک روروک مخصوص بچه ها, آن را تلاش برای حرکت خود را به کارکنان شارژ منطقه ای که در آن بروید X کارمند را بررسی روروک مخصوص بچه ها برای آسیب و ضد عفونی کردن آن است.

از بنیانگذاران بروید و X را می بیند این برنامه نه فقط به عنوان یک راه برای اسکوتر ساده تر برای پیدا کردن مشتریان بلکه به عنوان چیزی بسیار بیشتر از لحاظ تاریخی قابل توجه است.

“این است که بسیار لحظه های به یاد ماندنی در تاریخ” الکساندر Debelov از بنیانگذاران رفتن X در بیانیه ای گفت:. “درست مثل اولین پرواز هواپیما این راه اندازی فراهم می کند یک نگاه اجمالی به آینده چه چیزی ممکن است: آن روز که خود رانندگی اسکوتر یک توهم نیست بلکه یک واقعیت مطلق است.”

در حالی که به نظر می رسد که باید ما می گویند بلند پروازانه به حداقل می گویند آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه موفق محاکمه است و اگر این اجازه به گسترش فراتر از مرزهای Peachtree گوشه’ گرجستان پارک فناوری. و یا شما می دانید اگر اسکوتر تصمیم آنها تا به حال به اندازه کافی به نوبه خود در کنترل خود را و شروع رومینگ خیابان, در, شوم, به دنبال بسته. یا/و یا.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: اسکوتر برقی در حال ارسال نمرات از مردم به…


3:07

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>