GM سوپر کروز تکنولوژی می تواند مقابله با خیابان های شهرستان در ‘فوق العاده کروز” form – CNET


سوپر کروز 100 ٪ پشتیبانی رایگان به دست رانندگی که رقیب سیستم نمی توانم بگویم.


کادیلاک

جنرال موتورز تا به آرامی و با دقت نورد آن سوپر کروز جزئی سیستم اتوماسیون برای رانندگی در بزرگراه اما خودروساز ندارد قصد دارد برای جلوگیری از وجود دارد. در آینده ما می تواند با استفاده از یک سیستم در حال حاضر به عنوان “فوق العاده کروز.”

CNBC گزارش در سیستم جدید پس از جنرال موتورز است معاون اجرایی رئیس جمهور از جهانی توسعه محصول داگ پارک های ذکر شده در این سیستم در روز سه شنبه در سیتی ماشین از رویداد های آینده است. بزرگ “تیم” در داخل جنرال موتورز در حال حاضر در حال کار بر روی Ultra کروز که گسترش فوق العاده کروز توانایی های خود را به خیابان های شهرستان.

این امر می تواند تعجب از جاده های محلی به مراتب پیچیده تر از نقشه برداری بزرگراه. در حال حاضر سوپر کروز تنها با این نسخهها کار در 200,000 کیلومتر از بزرگراه سیستم در سراسر ایالات متحده و کانادا و آنها فوق العاده دقیق نقشه با تشکر از lidar. خودرو دوربین و رادار و سنسورهای کار با نقشه های دقیق برای نگه داشتن خودرو در حال حرکت در حالی که راننده می تواند 100% را در دست خود را روی فرمان. سوپر کروز تنها سیستمی است که پشتیبانی از هندزفری و رانندگی در بازار امروز به عنوان رقیب سیستم های مانند تسلا Autopilot هنوز هم نیاز به دست در چرخ.

چگونه جنرال موتورز قصد دارد برای مقابله با چنین چالش بسیار زیاد همچنان نامشخص است. وقتی پرسیده شد که یک سخنگوی جنرال موتورز گفت Roadshow “بیش از سال, جنرال موتورز دارای اضافه شدن قابلیت های جدید به سوپر کروز این صنعت برای اولین بار درست دست رایگان درایور سیستم کمک برای سازگار بزرگراه و ما همچنان به انجام این کار در حالی که گسترش این فناوری در سراسر وسیله نقلیه ما نمونه کارها. در همان زمان تیم ما به دنبال در چگونه ما می تواند به گسترش قابلیت های بیشتر به حالات.”

وقتی پرسیده شد که در مورد یک بازه زمانی یا که در آن فوق العاده کروز می تواند نشان می دهد تا برای اولین بار این سخنگو گفت: این شرکت ندارد جزئیات بیشتر اما تأکید ما باید “باشید.” پارک همچنین گفت فوق العاده کروز ممکن است نام نهایی این سیستم و آن را کاملا روشن اگر Ultra کروز خواهد بود برخی از مرتب کردن بر اساس به روز رسانی امروز سوپر کروز و یا یک سیستم مجزا.

در ضمن سوپر کروز رشد خواهد کرد دقیق تر و سر به بیشتر خودروهای جنرال موتورز. این GMC سیرا و Chevy Silverado شامل سیستم در سال آینده عنوان خواهد شد Chevy Bolt EV. کادیلاک جدید دو خودروی سواری در CT4 و CT5را نیز ارائه سیستم. در سال 2022 GM باید ارائه 12 خودروهای با سطح 2 راننده-سیستم کمک و آن را پشتیبانی خودکار تغییرات خطبه لطف غنی تر داده های نقشه برداری.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سوپر کروز با 2018 کادیلاک CT6 مستقل…


5:04

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>