بازی تاج و تخت: تمام 8 فصل رتبه از بدترین به بهترین CNET

HBO

در سال 2011 ما به تماشای یک گروه کوچک از مردان در سیاه و سفید پوشاند سرمایه گذاری در شمال سحر و جادو دیوار. چیز عجیب و غریب یخ هیولا کشته شدن بسیاری از آنها اما یکی رو دور. او موفق به ساخت راه خود را به جنگل های شمال, قلعه, اما او دستگیر شد و اعدام برای ترک پست خود.

که در آن میلیون ها نفر از مردم ملاقات کرد ند استارک برای اولین بار. برای نزدیک به 10 سال پس از آن بازی تاج و تخت شد و ثابت در زندگی میلیون ها نفر دیگر در سراسر جهان (حتی اگر ند استارک متاسفانه نبود). سپس یک سال پیش ما شاهد سری در نهایت نتیجه گیری — در بحث مد.

با داستان های تکمیل شده (اخم نه یک prequel در راه است) و با یک سال فاصله از آخر ما می توانید بروید و تجزیه و تحلیل که در آن فصل شد بهترین و که بدترین بود.

توجه داشته باشید: کسی تا به آخر آمده در هر مسابقه. بسیاری از انتقادات در زیر آمده است از برگزاری این نشان می دهد به یک استاندارد بالا و در مقایسه با بازی تاج و تخت را در برابر خود دارد. بازی تاج و تخت رفو بزرگ حتی در بدترین زمان.

می رود اما بازی تاج و تخت, بازی زیر.

season-7

Daenerys Targaryen و جان برف در فصل هفت.


HBO

بد و بازی تاج و تخت فصل است که هنوز هم خوب تلویزیون است. فصل 7 پخش تمام عمر پیش در سال 2017, تا به حال برخی از لحظات فوق العاده. مشکل این است که کل فصل در اصل یک لحظه پس از دیگری. بیش از حد بسیاری از چادر قطب به اندازه کافی چادر.

فصل بدنام است برای بازی شل با زمان و فضا است. شخصیت های سفر به و از Winterfell, اژدها دیوار یا king’s Landing در یک صحنه و یا دو که قبلا چنین سفر را حداقل یک قسمت و اغلب طولانی تر است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: دلخراش ترین بازی تاج و تخت مرگ


6:00

سرعت گیج کننده است و بسیاری از توطئه ها مربوط به یکی از شخصیت های کلیدی در تعامل با دیگر شخصیت های کلیدی (Daenerys و جان آریا و Sansa و غیره). این اثر در داستان سرایی است که جهان احساس کوچکتر است. King’s Landing نمی کند احساس می کنم مثل یک شهر دیگر آن را فقط در جایی که Cersei Lannister زندگی می کند. این نقطه از فصل 7 به درایو صفحه اصلی که جهان در معرض خطر پس از آن جالب جهان احساس می کند مانند کمتر از یک شخصیت تر از همیشه.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: بازی تاج و تخت فصل 8 آخر: سازمان دیده بان ما به پایان رسیده است


6:42

وجود دارد بسیاری به عشق ، آریا استارک Winterfell بازگشت مرگ Littlefinger و جان نشست Daenerys برای اولین بار صحنه های به YouTubed برای سال آمده است. جان را exoneration از Theon Greyjoy و استارک خواهر’ بزرگداشت ند استارک الهام بخش بودند و کل سفید واکر اژدها چیز تنظیم ریسک بالا است. به علاوه وجود دارد پیش بینی بازگشت از پای.

بهترین بیت: Arya به خانه می آید Littlefinger می میرد, Jon دیدار Daenerys جان و Theon, Jaime Lannister در نهایت وثیقه در Cersei. داغ پای.

season-5

بالا اسپارو بود فقط موانع برای Cersei. جالب موانع اما هنوز هم فقط یک موانع.


HBO

فصل 8 است که احتمالا بیشتر پلاریزه فصل در همه بازی تاج و تخت. بیش از یک میلیون نفر امضا Change.org دادخواست به آن تعمیرشده اما شاید که اجتناب ناپذیر بود. انتهای سخت هستند.

آخر فصل بود که ساختاری مانند فصل 7 که در آن عمدتا مجروح توسط آن سرعت اما زنده نگه داشته آن لحظات کلیدی. آن را در رتبه بالاتر از فصل 7 هر چند به این دلیل که سرعت به طور کلی نه به عنوان discombobulating و کلید آن لحظات به طور کلی رضایت بخش تر. (دوباره به طور کلی.)

Brienne شدن Ser Brienne, آخرین 10 دقیقه از The Battle of Winterfell, Cleganebowl و مرگ Daenerys تمام شد standout واقعا عالی بازی تاج و تخت لحظات.

احترام بسیار به رئیس جمهور.


HBO

هنوز وجود دارد مسائل که آشکار به حداقل می گویند. Jaime رفتن به Cersei با وجود Cersei ارسال Bronn به کشتن او و Daenerys’ ناگهانی تبار به Mad ملکه هر دو عظیم ابرو raisers. و هر دو خود زخم وارد. این احساس D. B. Weiss و David Benioff تصمیم به محدود کردن فصل 7 و 8 لازم به قدم زدن که صالح این داستان.

چگونه شما انجام پایان وسیع بالا شجره نامه نشان می دهد مانند بازی تاج و تخت? این یک کار دشوار است. فصل 8 مشکلات معنیدار بود اما آن را به اندازه کافی حق باقی می ماند عمیقا درگیر شدن تلویزیون.

بهترین بیت: به شدت خوب 10 دقیقه آخر نبرد Winterfell Ser Brienne, Daenerys’ مرگ جیمی و Tyrion say goodbye, Cleganebowl.

در این فصل آمد در عنوان قبل یک به پایان رسید با Tyrion Lannister قتل پدرش Tywin. اما با وجود برخی از برجسته مانند نبرد Hardhome آن را واقعا نمی سرمایه گذاری بر روی حرکت عالی فصل چهارم. آن را آهسته تر طرح قابل توجهی از داستان سرایی. (برای بازی تاج و تخت, حداقل.)

Tyrion به پایان می رسد تا مشاوره Daenerys اما جاده به گرفتن وجود ندارد به خصوص لذت بخش است. Daenerys’ سوء استفاده در Essos به عنوان با اکثر فصول یک نقطه کم در اینجا با پسران Harpy subplot. این در واقع به طور متوسط بالاتر Daenerys طرح تا حد زیادی به لطف این زمان نبرد که برگ Grey Worm مجروح و Ser Barristan Selmy مرده است. اما ما می دانیم Daenerys’ سرنوشت در Westeros بنابراین Essos میمون کسب و کار در نهایت احساس بی اهمیت به خصوص این اواخر در این بازی است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: چگونه بازی تاج و تخت زبان High Valyrian به زندگی می آید


8:25

همان را می توان گفت برای king’s Landing طرح که بالا اسپارو و فرقه مذهبی را در سراسر شهرستان. بالا اسپارو است که یک فوتی و فوری, شخصیت, اما ما در نهایت می دانم که او یک انحراف. Cersei را بشود افسانه ای است, در این نقطه, اما او همیشه به پیروزی در پایان بالا گنجشک داستان سخت بود واقعا سرمایه گذاری به دلیل آن را احساس بیشتر شبیه به یک صرف موانع برای Cersei. یک متفکر موانع اما موانع با این وجود.

در ضمن Jaime و Bronn بودن جوانه در Dorne سرگرم کننده بود و مارسلا در صحنه مرگ از جمله جیمی را وحی شد لحظه ای احساسی, حتی اگر آن را با عجله ساخته شده است. بقیه Dornish ماجراجویی بود یاس به بسیاری از طرفداران ، Arya Stark آموزش برای تبدیل شدن به یک مرد بیچهره عمدتا متشکل از تصفیوی طبقه OK بود در بهترین حالت.

به عنوان ما می بینیم هر چند که آموزش خواهد پرداخت کردن در دیدنی ترین راه.

بهترین بیت: Tyrion در دیدار Daenerys جان می شود به نام پروردگار فرمانده شب دیده بان جان می شود به قتل رسیده توسط این شب دیده بان, Jaime و Bronn اویختن.

season2

Tyrion رونق را به عنوان دست پادشاه است.


HBO

فصل 2 فصل 5, حال دشوار عمل به دنبال دارد. بازی تاج و تخت خود را از دست داده پیشرو یا آنچه که ما فکر آن مرد پیشرو در فصل اول. ما مانده بودند با زود رنج کرال Joffrey, و هیچ قهرمان واقعا متعادل او. راب استارک سرد است, اما آن را سخت به بانک در یک استارک پس از فصل 1.

Joffrey, Howie واقعا درست است تبه کار ، آنها می گویند بهترین آنتاگونیست در حال آنهایی که با مشروع تبر به عمل خرد کردن یا اسیاب اما Joffrey, است, استثنا برای این قانون. او رفتارهاي بدون هیچ دلیل خوب است. شما فقط نمی توانید صبر کنید برای او به مرگ است. واقعا موثر پسر بد.

راه او در تعامل با Tyrion که طول می کشد به عنوان دست پادشاه فوق العاده است. به خصوص به یاد ماندنی است که در صحنه که در آن Tyrion محافظت Sansa از ضرب و شتم. و البته Tyrion درخشان حاضر شد و در این حماسه نبرد بلک واتر بای.

یکی دیگر از مجموعه ای از برجسته Tywin Lannister با استفاده از Arya خود را به عنوان cupbearer. بازی تاج و تخت است که در آن بهترین زمانی که آن را زیر طاق چگونه زندگی و مردم در آن در حال خاکستری نه سیاه و سفید. حتی اگر Arya به شدت می خواستم به کشتن Tywin شما حس این دو می توانست بزرگ جوانه در دیگر ابعاد. صحبت از مبارک جایگزین واقعیت های فصل دو قسمت یک فاجعه است که جان و Ygritte.

اما فصل دارای اشکالاتی است. Daenerys زمان در Qarth یک روال buzzkill. این jostling بین Stannis و Renly Baratheon خوب است اما در این مرحله ما در حال سرمایه گذاری در هر دو شخصیت است. Theon را از خیانت به Starks می شود یک عنصر کلیدی از تخت و تاج داستان بعد اما این هرج و مرج در اینجا.

و واقعا این موضوع با فصل دو. آن را با کیفیت تلویزیون با بسیاری از ستارگان عناصر-و تماشای آن را در نگاه به گذشته دانستن که در آن همه به پایان می رسد تا کمک کند. اما این دیوانه مرز disorientating. آن چیزی است که از یک گوسفند قربانی در این راستا راه اندازی در آینده فصل برای رسیدن به موفقیت.

بهترین بیت: Joffrey, را, شگفت آور dislikability. Arya آویزان کردن با Tywin. Tyrion به عنوان دست پادشاه است. نبرد بلک واتر بای. Jon در دیدار Ygritte.

season3

Vibes خوب تنها.


HBO

سوم فصل بود واقعا عالی تلویزیون. آن را به مسلما نشان می دهد بدنام ترین, صحنه, قرمز, عروسی, و آنچه من می خواهم استدلال می کنند که بهترین آن داستان عشق جان و Ygritte.

پس از سراسیمگی از پیروزی برابر Tywin, Robb بخت و اقبال معکوس در این فصل است. او شروع به از دست دادن حرکت و پس از شکستن سوگند به Walder Frey از دست می دهد زندگی خود را. او و مادر Catelyn Stark در حال خیانت Roose Bolton صحنه را برای ظهور رمزی بولتون یکی از نشان می دهد بهتر آنتاگونیست.

در همین حال جان پیدا کردن خود را به تنهایی در طرف اشتباه از دیوار در فصل دو مجبور است برای تبدیل شدن به یکی از با رایگان عامیانه. غذا خوردن با رایگان عامیانه. خواب با رایگان عامیانه. نژاد با زنان خود ، این منجر به یک رومئو و ژولیت-سبک معمای. او در عشق می افتد با Ygritte رایگان عامیانه (رایگان شخص؟) که او در نهایت به قید وثیقه از زندان برای بازگشت به قلعه سیاه و سفید. این نقطه اوج با لمس کردن صحنه در قسمت پایانی. Ygritte می تواند کشته Jon با تیر و کمان می بینید, اما, انتخاب تنها به او آسیب غیر ضرب. عشق واقعی.

بازگشت پادشاه فرود Tywin الگوی موقعیت از دست شاه طفره رفتن Tyrion به فرومایه کارشناسی ارشد سکه و موقعیت. Tyrion است که مجبور به ازدواج با Sansa اما حاضر به کمال ازدواج و بیشتر traumatise عروس خود را. مانند فصل دو این فصل نیز لبه پنجره رساند تا بی نهایت hateable Joffrey, که می رود از راه خود را به شکنجه Tyrion (و اساسا هر کس دیگری).

بهترین بیت: قرمز عروسی جان و Ygritte قسمت دو, Jaimie و Brienne of Tarth را سفر Tywin قرار می دهد پادشاه به تخت.

season-6

شاه در شمال.


HBO

بازی تاج و تخت فصل ششم است که در آن جان شد و مرد. اگر فصل یک بود ند استارک ساعت این Jon Snow نشان می دهد.

سه قسمت در جان شود زنده توسط بانوی Melisandre. قسمت بعدی او آویزان خود خائنان. پنج قسمت بعد او را می کشد رمزی بولتون در نبرد حرومزاده. این فصل به پایان می رسد با شمال اعیان نامگذاری او شاه را در شمال.

در این فصل همچنین تنفس زندگی را به Sansa. او بیشتر از شرکت کنندگان فعال در این داستان پس از پنج فصل از داستان اتفاق می افتد به او. این نیز که در آن ما در حال معرفی به Lyanna Mormont یکی از بهترین شخصیت های جزئی.

بالا اسپارو حماسه به پایان می رسد در زمین شناسی مد با Cersei باد بالا سپتامبر. این موسیقی پخش شده در سراسر این ترتیب هنوز هم شکار من کابوس. (این امر به عنوان یک نمونه اولیه برای آخرین 10 دقیقه نبرد Winterfell که همانطور که ذکر شد بسیار جذاب.)

Arya آموزش در حالی که هنوز میانگین تلویزیون و بهبود بیش از فصل قبل است. ما بسیاری از سام Tarly در اینجا نیز کاهش می یابد و سرعت پایین. سبوس را هم با سه چشم کلاغ مسلما بدترین قسمت این فصل اما اوج خود معروف به درب قسمت است تمام زمان های مورد علاقه.

فصل شش به پایان می رسد با Cersei تاج گذاری ملکه, جان شاه در شمال و Daenerys در نهایت در راه خود را به Westeros. دومینو به خوبی و واقعا در حال سقوط است.

بهترین بیت: Jon است دوباره زنده “ساعت مچی به پایان رسیده است” Sansa جان رمزی جان به نام پادشاه, در شمال, جان reunites با Sansa, Cersei جرم قتل یک شهر است. “نگه داشتن درب.”

ned-stark

HBO

اوه ند. شیرین ند.

فصل 1 از بازی تاج و تخت احساس می کند خیلی طولانی در پیش است. شاد رویای دور زمین. ما همه خیلی ساده و بی تکلف. آن را مترادف با ند استارک که spectre اتحاد ماند نشان می دهد از آنجا که پایه و اساس تلخ لحظه حتی شش فصل بعد.

بازی تاج و تخت فصل اول است بی نقص و جذاب. در ابتدا شما فکر می کنم این یک داستان در مورد دو Lannister خواهر و برادر رفتن به نابکار به پایان می رسد برای پوشش خود را در رابطه محارم. شما فکر می کنم قهرمان این داستان است که ند استارک. شما پیدا کردن که Lannister رسوایی مهم است اما در نهایت جزئی قطعه از این پازل است. شما پیدا کردن که این نه یک داستان که در آن بچه های خوب همیشه برنده است.

من در تلاش برای فکر می کنم در مورد تلویزیون لحظات من شخصا در بر داشت تکان دهنده تر از Ned را گردن زدن. قرمز عروسی معمولا انداخته می شود در مورد به عنوان بزرگتر منحرف بود اما ند مرگ است که تاسیس چه بازی تاج و تخت بود و واقعا در مورد. قرمز عروسی فقط سمان آن است.

اول فصل هم ماهرانه میسازد دانه که شکوفه به محور گیاهان در بازی تاج و تخت باغ; Tyrion انضباط Joffrey, تفاوت های ظریف در Varys و Littlefinger را زمزمه این وظیفه شناس-اما-رنجش شکاری.

دوباره به ما ند. ما از دست شما.

بهترین بیت: ند استارک.

ygridde

R. I. P.


HBO

قبل از rewatching همه در دسترس بازی تاج و تخت فصل, من مطمئن هستم که فصل اول بهترین بود. سپس یکی از خوشبو یکشنبه من زدم تمامیت فصل 4. این بهترین روز زندگی من است.

Joffrey, مرگ آن است عمده لحظه. آن را کاملا به پایان رسیده بودن تعجب بدون احساس یا ساختگی یا خودسرانه است. آن را نیز به اندازه کافی دردناک راه برای چنین یک شخصیت بد اخلاق به مرگ دادن ما تنها مقدار مناسبی از بازده بدون احساس بلاعوض. پس از آن وجود دارد Tyrion را محاکمه و او را “من به شما اجازه خدایان تصمیم” سخنرانی آن را به هر کسی goosebumps.

بازدید آمدن نگه دارید: Bronn را جوانه زدن bromance با Jaime Lannister, Jaime را عشق برادرانه برای Tyrion, Oberyn Martell مبارزه با کوه و البته Tyrion قتل توالت خود را بسته ،

این نیز که در آن نشان می دهد بهترین بعید پشت سر هم ضربه خود را گشاد گشاد راه رفتن: سگ تازی و آریا. نیمه دوستی را فراهم می کند بسیاری از صحنه های به یاد ماندنی از جمله نزاع و جدال با Lannister سربازان که در آن Arya می شود سوزن پشت دست زدن به صحنه که در آن سگ تازی نشان می دهد شرکت چگونه به طور موثر کشتن یک انسان و البته برخورد با Brienne از effing Tarth.

فصل به پایان رسید با Tywin مرگ و Tyrion فرار به Essos. اما احساسی اوج آمد قبل; رایگان عامیانه و شب دیده بان برخورد در یک نبرد در قلعه سیاه در قسمت 9. Ygritte می میرد در Jon اسلحه.

هیچ شما گریه.

بهترین بیت: Joffrey, می میرد, Ygritte می میرد, Tyrion را بیان Tyrion را محاکمه با مبارزه با, Tyrion قتل پدر خود آریا و سگ شکاری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>