Facebook Messenger اتاق در مقابل زوم: که تصویری-چت نرم افزار بهتر است ؟ – CNET

Coronavirus مستندات و قرنطينه ممکن است بلند کردن اجسام در برخی از مناطق, اما بسیاری از مردم هنوز هم برای رفتن به کار و معاشرت از خانه برای آینده قابل پیش بینی. چت تصویری نرم افزار هرگز بیشتر محبوب با زوم دیدن 300 میلیون روزانه شرکت کنندگان در جلسه و خدمات مانند مایکروسافت تیم هایاسکایپ, FaceTime, گوگل دیدار و گوگل Hangouts را ارائه ویژگی های جدید و رایگان ردیف به نگه داشتن مردم در ارتباط است.

Facebook جدید تصویری-قابلیت چت و مسنجر اتاق رفت و زنده هفته گذشته با ارائه یک راه برای مردم را به ایجاد یک اتاق چت تصویری از طریق Facebook و یا برنامه مسنجر (یاد بگیرند که چگونه به استفاده از مسنجر اتاق در حال حاضر).

اما چگونه مسنجر اتاق مقایسه با زوم? خوانده شده در برای پیدا کردن است که باعث می شود بیشتر حس برای شما به استفاده از.

Facebook

با مسنجر اتاق Facebook کاربران می توانید یک اتاق چت تصویری از طریق Facebook و یا برنامه مسنجر و دعوت به 50 نفر برای پیوستن به یک تماس تصویری-حتی اگر آنها یک Facebook account. این برنامه رایگان است و هیچ محدودیت زمانی وجود دارد در تماس است. شما می توانید با استفاده از ویژگی های از برنامه مسنجر را بر روی تلفن خود و یا کامپیوتر و یا مرورگر خاص (از جمله Google Chrome).

ایجاد یک اتاق با باز کردن برنامه مسنجر بهره برداری مردم از تب در سمت راست پایین صفحه نمایش و بهره برداری ایجاد یک اتاق. سپس شما را انتخاب کنید مردم شما می خواهید به دعوت اتاق خود را.

در حالی که زوم در اصل هدفمند به مشتریان کسب و کار اما برداشت توسط مصرف کنندگان در طول همه گیر مسنجر اتاق است بصورتی پایدار و محکم با هدف مصرف کنندگان و به معنای برای ارتباط با دوستان و خانواده. اما شما هنوز هم می توانید به اشتراک گذاری صفحه نمایش و یا برنامه ریزی یک جلسه جلوتر از زمان و ببینید که همه در یک شبکه نمایش. شما همچنین می توانید یک اتاق را ترک باز به یک گروه خاصی از مردم یا کل لیست دوستان بنابراین هر کسی می تواند در هر زمان.

هر چند Facebook هیچ غریبه ای به حفظ حریم خصوصی و امنیت, نگرانی, مسنجر اتاق های’ حریم خصوصی حمایت شامل توانایی برای کنترل که خود را می بیند و می توانید قفل و یا باز کردن آن است. اگر آن را قفل هر کسی با این لینک می توانید پیوستن به و به اشتراک گذاری با دیگران است. اما اتاق خالق می شود در حال حاضر به شروع به تماس. آنها می توانید کنترل کنید که چه کسی می تواند ملحق و می توانید شرکت کنندگان در هر زمان بیش از حد. مردم می توانند گزارش یک اتاق برای نقض Facebook قوانین — هر چند آن گزارش را شامل نمی شود هر گونه تصویری یا صوتی از تماس است. Facebook نمی گوش دادن به تماس های خود را در همه ،

Facebook برنامه ای برای اضافه کردن راه هایی برای ایجاد اتاق از Instagram مستقیم واتساپ و پورتال هوشمند صفحه نمایش به عنوان به خوبی. امکانات شامل 14 فیلترهای دوربین و تغییر پس زمینه.

سارا تو/CNET

زوم ویدئو کنفرانس برنامه با این نسخهها کار برای Android, iOS, PC و Mac. این ارائه می دهد یک پایه برنامه رایگان است که اجازه می دهد تا شما را به میزبان یک جلسه با 100 شرکت کننده و یا گزینه های کوچک و متوسط اندازه کسب و کار تیم و همچنین شرکت های بزرگ که می تواند میزبان بیش از 1000 کاربر در یک تماس. در حالی که آن را در اصل با هدف کسب و کار, کاربران, بسیاری از مصرف کنندگان شروع به استفاده از پلت فرم در طول همه گیر برای نگه داشتن در تماس با دوستان و خانواده به عنوان به خوبی.

زوم ارائه می دهد HD صوتی و تصویری, همکاری, ابزار مانند به طور همزمان صفحه نمایش-به اشتراک گذاری و co-حاشیه نویسی و قابلیت ضبط جلسات و تولید متن. Outlook, Gmail و مقرون پشتیبانی برنامه ریزی و شروع جلسات در برنامه.

بیشتر بخوانید: 13 زوم چت تصویری, نکات ترفندها و ویژگی های مخفی

اگر میکروفن و دوربین های زوم دارای گزینه ای برای برقراری ارتباط از طریق چت (رابط به نظر می رسد کمی مانند شل). این ویژگی نیز می تواند مفید باشد اگر آن را عظیم همه دست نشست و این فرصت را برای پرسش در دسترس است.

آن را به رایگان ثبت نام با زوم-شما هم می توانید به صورت دستی ایجاد یک حساب کاربری با یک ایمیل و یا ثبت نام در گوگل و یا Facebook.

زوم را افزایش شهاب سنگی در طول همه گیر منجر به کشف تعدادی از حریم خصوصی و مسائل امنیتی از جمله Zoombombing (که در آن شرکت کنندگان ناخوانده شکستن و مختل جلسات). اما شما می توانید برخی از مراحل برای محافظت از جلسات مانند استفاده از هر جلسه شناسایی و فعال کردن “اتاق انتظار” ویژگی بنابراین شما می توانید ببینید که چه کسی است که در تلاش برای پیوستن به یک جلسه قبل از اجازه دسترسی.

زوم ویدئو-سرویس چت هنوز میلیون ها نفر از کاربران روزانه و ارائه می دهد یک تجربه خوب برای کوچک و بزرگ گروه چت تشکر در بخشی به توانایی استفاده از “مشاهده گالری” برای دیدن تمام شرکت کنندگان در این جلسه در هنگامی که دیگران مانند Google Hangouts نیست. و توانایی خود را برای تغییر زوم زمينه جایزه اضافه شده است که می توانید ادویه تا هر جلسه.

برای اطلاعات بیشتر را بررسی کنید 11 برنامه چت تصویری ترفندهای برای زوم اسکایپ و FaceTime و چگونه به ماندن سالم و سرگرم کننده در خانه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Facebook پرده اتاق مسنجر


7:21

Facebook Messenger اتاق

بهترین برای بازی های گاه به چت با دوستان

ببینید در Facebook

زوم

بهترین کار تماس و گروه بزرگتر چت

ببینید در زوم

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>