Coronavirus: دانشمندان هشدار می دهند آکسفورد واکسن ممکن است تنها به ارائه ‘حفاظت بخشی’ پس از نتایج میمون محاکمه

دانشمندان شک و تردید بیش از coronavirus واکسن در حال توسعه توسط دانشگاه آکسفورد محققان نشان می دهد “در مورد” نتایج حاصل از آزمایشات در میمون میمون ها حاکی از آن ممکن است تنها به ارائه “حفاظت بخشی”.

دولت متعهد £بیشتر 65.5 متر برای تحقیقات روز یکشنبه اعلام کرد آن را تا به حال زده جهانی در صدور مجوز مقابله با غول دارویی AstraZeneca که تا 30 میلیون دوز تولید شده توسط سپتامبر اگر واکسن موفق است.

آزمایش های انسانی از ChAdOx1 nCoV-19 واکسن در حال حاضر در جریان و پس از آزمایش بر روی موش و rhesus macaques در ایالات متحده موسسه ملی بهداشت کوه راکی آزمایشگاه کامل نتایج آن شده و در هفته گذشته در غیر کارشناسی preprint.

محققان دریافتند یک تک دوز از این واکسن مانع از شش واکسن میمون ها را از ابتلا به ذات الریه را جلوگیری از عفونت آشکار است.

برخی از دانشمندان درگیر در این مطالعه با استقبال از نتایج امیدوار کننده اما دیگران نیز نگرانی است که اگر این نتایج تکرار شد در انسان, کسانی که واکسینه احتمالا هنوز هم قادر به انتقال Covid-19.

پروفسور جاناتان توپ از دانشگاه ناتینگهام گفت: نتایج حاصل شد “تشویق” شده “مورد” است که همان مقدار ویروس در ژنوم شناسایی شد در بینی از هر دو واکسن و میمون های واکسینه نشده.

“اگر این نشان دهنده عفونی ویروس و مشابه چیزی که در انسان رخ می دهد و سپس واکسینه مردم هنوز هم می تواند آلوده ریختن مقادیر زیادی از ویروس است که به طور بالقوه می تواند به دیگران در جامعه” مولکولی virologist اضافه شده است.

“اگر اکثر مردم آسیب پذیر نیستند محافظت واکسن به همان درجه و سپس این را با قرار دادن آنها در معرض خطر است. بنابراین اثر بخشی واکسن در جمعیت های آسیب پذیر و پتانسیل برای ویروس ریختن در واکسینه مردم باید بسیار مراقب باشید نظارت است.”

استاد ایمونولوژی و بیماری های عفونی در دانشگاه ادینبورگ النور رایلی توافق سطح ویروس در میمون ها’ بینی شد “نگران کننده”است.

“اگر نتایج مشابهی به دست آمده در انسان, واکسن احتمال ارائه جزئی حفاظت در برابر بیماری واکسن دریافت کننده خواهد بود اما بعید است به کاهش انتقال در جامعه گسترده تر,” او گفت:.

این مقاله را با همکاری نویسنده Neeltje ون Doremalen از کوه های راکی آزمایشگاهی نشان می دهد که میمون ها قرار گرفته شده بود به مراتب بالاتر بار ویروسی از بسیاری از انسان ها را در زندگی واقعی است.

“من فکر می کنم مردم نمی دانند چقدر ویروس ما با چالش و چگونه شگفت انگیز آن است که به دیدن هیچ کدام در ریه ها. پس از یک شات تنها از واکسن” پروفسور ون Doremalen گفت در توییتر.

Immunologist Florian Krammer همچنین افزود: “هیچ یک از این واکسن در حال توسعه کار می کنند با یک شات (که فقط واکسن چگونه کار می کنند). این بود که پس از یک شات. ریه محافظت شد. دو عکس ممکن است بسیار جامد است.”

اما برنده جایزه virologist پل Bieniasz گفت: “صادقانه قدر از پاسخ ایمنی در macaques کمی underwhelming – آنچه را حفاظت می شود مانند شش یا 12 ماه پس از واکسيناسيون?”

آن است که “بعید است” هر گونه بالقوه Covid واکسن قادر خواهد بود برای جلوگیری از عفونت و ارائه زندگی حفاظت گفت: پروفسور بابک جاوید, یک بیماری عفونی مشاور در دانشگاه کمبریج بیمارستان.


او با اشاره به آن بود و نه “بی سابقه” است که یک واکسن با جلوگیری از یک فرد از بیمار شدن اما نه از تبدیل شدن به آلوده مانند زمان واکسن سیاه سرفه.

موافقت که مانند یک واکسن نمی خواهد متوقف کردن ویروس منتقل می شود به دیگران پروفسور بابک گفت که او معتقد است که بالقوه واکسن یک نامزد شایسته برای توسعه بیشتر است.

دیگران استقبال این واقعیت است که نوعی میمون دنیای قدیم محاکمه پیدا کرده بود هیچ مدرکی دال بر ایمنی بدن-افزایش بیماری – پدیده ای که واکسینه می بیند افرادی که آلوده تا پایان درد و رنج شدید بیماری است.

پدیده ای است که یک خطر واکسن برای ویروس های تنفسی و یکی از موانع اصلی موفقیت سارس واکسن.

“این قطعی نظری نگرانی برای یک واکسن علیه سارس Cov-2 و پیدا کردن شواهدی برای آن در این مطالعه بسیار دلگرم کننده گفت:” پروفسور استفان اوانز از لندن دانشکده بهداشت و پزشکی گرمسیری است.

پرسید که آیا نتایج در macaques به احتمال زیاد ترجمه به نتایج در انسان او افزود: “ما هیچ نمی دانیم که چرا محاکمه نیاز به شود و در حال انجام در انسان است.

“اما آن را تشویق به دیدن این نتایج نشان می دهد خوشبینی محتاطانه برای آکسفورد آزمایش واکسن در حال انجام در انسان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>