Coronavirus: دانشمندان به سرزنش اگر دولت اشتباهات در پاسخ وزیر کابینه می گوید

دانشمندان به سرزنش اگر دولت blundered در پاسخ به coronavirus گیر یک وزیر کابینه می گوید.

ترز دسکرو Coffey در پاسخ به رشد انتقاد از استراتژی بیش از تست و مستند با برسمیت شناختن “اشتباه” تصمیم گیری ممکن است ساخته شده است – اما این استدلال وزرا را تا به حال تنها به دنبال کارشناسان.

“اگر علم اشتباه بود, مشاوره در زمان اشتباه بود من تعجب نیست اگر مردم خواهد شد و سپس فکر می کنم ما پس از آن ساخته شده یک اشتباه تصمیم” کار و حقوق بازنشستگی وزیر گفت.

به نظر آمد که اختلافات را شکست بیش از “محوری” تصمیم به توقف جامعه تست در ماه مارس با بهداشت عمومی انگلستان و وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی سرزنش یکدیگر است.

در طول بحران افسر ارشد پزشکی, کریس Ersin و پاتریک blue palace hotel ارشد علمی, مشاور باید به نظر می رسد در کنار وزیران و به نظر می رسد به تصمیم گیری های خود را.

اما بوریس جانسون مورد انتقاد قرار گرفته است برای امتناع از انتشار مشاوره از سیج کمیته – و که آن را تحت سلطه رفتاری دانشمندان به جای کارشناسان بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>