Coronavirus: بیش از £22bn مجموعه ای از بین برود از انگلستان داخلی صنعت گردشگری با توجه به همه گیر

بیش از £22 میلیارد دلار تنظیم شده است از بین برود از انگلستان داخلی صنعت گردشگری با توجه به کروناویروس همه گیر و محدودیت های دقیق در زندگی عمومی با توجه به اقدام اجرایی از بازدید از بریتانیا.

صحبت های دیجیتال, فرهنگ, رسانه, و, ورزش, کمیته انتخاب, پاتریشیا یاتس همچنین گفت مکالمات شدند مداوم مورد اضافی بانک تعطیلات در ماه اکتبر به گسترش فصل تعطیلات و کمک به تلاش صنعت گردشگری.

برجسته ضربه شدید به این بخش از Covid-19 و مستند در سراسر کشور اجرا از ماه مارس او در پارلمان گفت: “هر بار که ما انجام مدل سازی چهره های بدتر.

Ms یاتس افزود: “بنابراین برای ورودی منظورم این است که ما به دنبال در آغاز این سال در حدود £26.6 میلیارد دلار از آینده گردشگری ورودی ما روی چیزی حساب کردن £15bn رها کردن بر روی آن است.

“و به صورت داخلی یک صنعت است که به طور معمول به ارزش حدود £80bn – £22bn رها کردن بر روی آن است. و این در واقع قبل از ما میان در قرنطینه چون ما نمی کاملا به وضوح بدانید که چه اقدامات خواهند بود.”

Ms یاتس, سرپرست ارشد, از, بازدید, بریتانیا, عمومی بدن بودجه توسط وزارت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش گفت: این صنعت از دست داده بود به نفع دو بانک تعطیلات مه و اضافی بانک تعطیلات در ماه اکتبر حدود نیمی از مدت استراحت بود “ایده در نظر گرفته می شود”.

“آنچه که ما نیاز به انجام است فقط تولید مردم در ماه های ژوئیه و اوت اما واقعا گسترش نجومی این سال برای داخلی نشانگر” او گفت:.

او گفت: در حالی که این امر می تواند به این امید که گردشگری داخلی در این تابستان می تواند انتخاب کنید تا شل و کمک به کاهش برخی از ضرر و زیان از بخش بین المللی یک “عدم اعتماد” در میان مردم در سراسر سفر یک نگرانی است.

او گفت: “شما یک سقوط از عرضه صنعت و همچنین سقوط تقاضا و واقعا به انگلیسی, گردشگری و در حال اجرا در این تابستان و تابستان است و بسیار مهم است, شما در حال رفتن به نیاز که مخاطبان داخلی. من فکر می کنم نگرانی چیزی که ما را از عدم اعتماد به نفس در مورد رفت و آمد است.”

“بنابراین یک کار واقعی انجام می شود وجود دارد, با توجه به این که آن را به سال گردشگری داخلی وجود دارد یک کار واقعی انجام می شود وجود دارد در متقاعد کردن مردم است که این مسئولیت اجتماعی برای سفر و لذت بردن از تعطیلات. و که آن را بی خطر به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>