Coronavirus: تصمیم به رها کردن توده تست ‘محوری’ می گویند نمایندگان مجلس در بحرانی گزارش دولت دست زدن به همه گیر

دولت coronavirus تست ظرفیت شده است “ناکافی” در طول همه گیر شده است وجود دارد و عدم شفافیت بیش از برخی از آن مهم تصمیم گیری نمایندگان مجلس گفته اند بوریس جانسون.

عوام علم و فناوری کمیته شناسایی چند درس به یادگیری از انگلستان را از دست داده و شیوع آن دیده می شود آن استراتژی تست pilloried برای بودن بیش از حد آهسته و نه تهاجمی به اندازه کافی.

آن را نیز به حکومت “فوری” ایجاد ظرفیت برای تماس با ردیابی یک کلید تاکتیک در کمک به سهولت موجود مستند اقدامات است.

در نامه ای به نخست وزیر ارزیابی شواهد به این کمیته در طول بیماری همه گیر از آن رئیس گرگ کلارک گفت: “تست ظرفیت شده است ناکافی برای بسیاری از این بیماری همه گیر است.

“ظرفیت بود نه افزایش اولیه به اندازه کافی و یا با قاطعیت کافی است. ظرفیت سوار استراتژی به جای استراتژی رانندگی ظرفیت.”

وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد در 2 آوریل که او می خواست برای رسیدن به 100,000 روزانه coronavirus آزمون تا پایان ماه.

به هدف رسیده بود برای اولین بار در 30 مارس اما وزرای متهم به تورم رقم به دلیل آن شامل تعدادی از تست های که فرستاده شده بود اما کامل نیست.

به نقطه عطف رسیده است و تنها تعداد انگشت شماری از بار پس از.

آقای کلارک نیز گفت: بهداشت عمومی انگلستان (PHE) تا به حال بارها و بارها شکست خورده برای پاسخ به سوالات بیش از “محوری” تصمیم به چشم پوشی از تست توده در حمایت از تاکتیک های دیگر.

او گفت: “این تصمیم به دنبال یک رویکرد در ابتدا تمرکز تست در تعداد محدودی از آزمایشگاه ها و گسترش آنها را به تدریج به جای یک رویکرد افزایش ظرفیت از طریق تعداد زیادی از های موجود در بخش عمومی موسسه تحقیقات دانشگاه و بخش خصوصی labs یکی از مهم ترین ساخته شده در طول این بحران است.

“از آن پس تصمیم گیری در مارس 12 به توقف آزمایش در جامعه و عقب نشینی به تست اصولا در داخل بيمارستان.”

او گفت: این تصمیم بدان معنی است که ساکنان در مراقبت از خانه و مراقبت از خانه کارگر نمی تواند آزمایش می شود در زمانی که گسترش ویروس بود که در آن بیشتر شایع است.

آقای کلارک می نویسد: “حال عمومی نهادهای مسئول در این فضا خود ابتکار عمل را در آغاز ماه فوریه و یا حتی در آغاز ماه مارس به جای انتظار تا زمانی که وزیر امور خارجه تحمیل یک هدف در مارس 2, دانش از گسترش این بیماری همه گیر و تصمیم گیری در مورد پاسخ به آن ساخته شده اند ممکن است گزینه های بیشتر در دسترس تصمیم گیرندگان در مراحل اولیه.”


این کمیته همچنین شناسایی نگرانی بیش از شفافیت آن علمی گروه مشورتی برای اورژانس (Sage) عضویت نگرانی سیاسی دخالت می تواند بر هدایت.

این گزارش بر اساس شواهد جلسات با کارشناسان از جمله Sir Patrick blue palace hotel دولت مشاور ارشد علمی و استاد کریس Whitty, افسر ارشد پزشکی انگلستان یافت می شود رویکرد به برخورد با حامل بدون علامت از Covid-19 بود “معلوم نیست”.

آن را به نام دولت به “فوری” گسترش تماس با ردیابی ظرفیت در “جهت تسهیل و کاهش بیشتر از اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است در حالی که به حداقل رساندن خطر دوم اوج در عفونت”.

که در خیابان داونینگ اعلام کرد بیمه خدمات درمانی تماس با ردیابی نرم افزار – trailed در جزیره موجود زنده این ماه راه اندازی خواهد شد در سراسر کشور در “هفته های آینده”.

PA

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>