Coronavirus: خانواده های داغدیده از مهاجر NHS پاک کننده ها و باربرها قفل از ترک به باقی می ماند طرح

NHS باربرها و پاک کننده و اجتماعی کارکنان مراقبت شده اند در سمت چپ از صفحه اصلی دفتر طرح اعطای خانواده از سلامت کارگران اجازه اقامت دائم در انگلستان اگر آنها می میرند از coronavirus آن نازل شده است.

محرومیت از برخی از بیمه خدمات درمانی را به کمترین کارگران پرداخت می شود – بسیاری از آنها به کار گرفته شده توسط شرکت های خصوصی تحت برون سپاری ترتیبات – مارک بود یک “ظالمانه رسوایی” توسط GMB اتحادیه.

برخی از 8 درصد از مراقبت اجتماعی خانه کارگران اتباع خارجی از خارج از اتحادیه اروپا در حالی که غیر از اتباع انگلستان نیز به شدت نشان داده در میان صفوف بیمارستان, پاک کننده دربانان ماموران امنیتی و پذیرایی از کارکنان که به عنوان کلید کارگران اما آیا واجد شرایط برای سوگ طرح.

یکی NHS پاک کن از نیجریه یک مادر و دو که به نام او تنها به عنوان کاترین گفت که او تا به حال در بریتانیا شده برای 10 سال کار بر روی یک “حق باقی می ماند” ویزای بود که به طور منظم تجدید. او گفت: آن را “مضر” را به می دانم که او در حال درمان متفاوت از همکاران کار کردن در کنار او در بیمارستان است.

“من عاشق کارم هستم ولی فوق العاده خطرناک برای همه ما مشغول به کار در, بیمارستان,” او گفت:.

“ما همه با هم به عنوان یک خانواده برای مبارزه با این ویروس. بسیاری از همکاران خود را از دست داده زندگی می کند و آن را به جهان از تفاوت و به من آرامش خاطر می دانم که اگر چیزی اتفاق افتاده است به من فرزندان من خواهد بود قادر به ادامه زندگی خود را با هم در خانه خود را به عنوان یک خانواده است.”

لولا McEvoy, NHS سازمانده برای GMB اتحادیه مارک سیاست “بی عاطفه”.

“یک بار دیگر ما کمترین پرداخت کلیدی کارگران در سرد چپ” او گفت:.

“ما بخواهید آنها را به حداکثر خطر – اما آنها حداقل پاداش.

“آنها پیش نویس شده به جبهه مبارزه در Covid-19 و اگر – به عنوان بسیاری از اند – آنها از دست دادن زندگی خود را در انجام این کار خانواده های خود هستند پس از نگاه.

“این تنها حق است که آنها در حال ارائه همان امنیت و صلح از ذهن به عنوان به طور مستقیم اشتغال کارکنان بیمه خدمات درمانی – پس از همه آنها به صورت همان خطرات.”


کار frontbencher جانت Daby یک عضو سابق عوام امور عضو کمیته گفت: “درست است که دولت با ارائه حمایت به خانواده های داغدیده از مهاجر بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران به باقی می ماند در انگلستان است.

“اما این در حال حاضر باید تمدید شود به خانواده های داغدیده از همه بیمه خدمات درمانی کارگران – ماموران امنیتی دربانان پاک کننده و پذیرایی ستاد – که در معرض خطر زندگی خود را به محافظت از همه ما.

“بدون این حمایت ما در معرض خطر قرار دادن همسر خود و وابستگان در رحمت دولت در محیط خصمانه و سیاست.

“Claps و تشکر از yous به سادگی کافی نیست ما باید حفاظت از وابستگان همه ما مهاجر بیمه خدمات درمانی کارگران که گذشت با توجه به کوروناویروس.

“آنها باید قربانی بسیار برای ما و جایی که آنها ایستاده اند تا برای ما و کشور ما نیاز به ایستادن برای خود و خانواده.”

دفتر خانه سخنگو گفت: “در کنار خودکار تمدید روادید برای بهداشت حرفه ای ما نیز اعلام فوری مرخصی نامحدود-به-باقی می ماند برای خانواده های کسانی که متاسفانه با تصویب دور که شامل پرستاران و مددکاران اجتماعی و درمانگران کار در مراقبت های اجتماعی.

“ما همچنان به همکاری با وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی نگاهی به روش های دیگر ما می تواند کمک به بخش بهداشت و درمان در آینده است.”

حدود 3000 مهاجر بیمه خدمات درمانی پزشکان و پرستاران و امدادگران که کار ویزا منقضی قبل از 1 اکتبر این سال اعطا شده است به صورت خودکار یک سال تمدید رایگان. ویزا فرمت نیز اعمال خواهد شد به اعضای خانواده خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>