تفسیر: Snowbirds صورت نامشخص در آینده با پیری هواپیما رو به کاهش بودجه

جان Diefenbaker بود نخست وزیر کانادا و دوایت دی آیزنهاور رئیس جمهور ایالات متحده زمانی که کانادا خریداری RCAF Snowbird جت که سقوط کرد در کملوپس, B. C., در صبح روز یکشنبه.

یاد aerobatic team عمومی امور افسر سروان. Jenn کیسی, کشته در تصادف. خلبان با او در CT-114 سمت-توسط-جانبی کابین خلبان سروان. ریچارد MacDougall رنج می برد هر چند جدی و غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

این Snowbirds بودند نزدیک شدن به پایان سه هفته متقابل کانادا تور به افتخار قهرمانی از کارکنان پزشکی در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. پس از صرف نزدیک به دو ماه در انزوا Ottawans — و من در میان آنها — خوشحال شدند در مارس 7 به دیدن یک شکل نه Snowbirds فراموش سطح پایین flypast مجلس بیش از تپه ها و رودخانه اتاوا. به طور مشابه, الهام بخش, نشان می دهد که صورت گرفت بیش از هالیفاکس, مونترال, تورنتو, Thunder Bay, Ont., و بسیاری از جاهای دیگر در کانادا

ادامه مطلب: که CF Snowbirds عضو کشته در سقوط ؟ سروان. Jenn کیسی به عنوان یک فرد زیبا’

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این RCAF منجر مشترک تصادف هیئت مدیره حمل و نقل کانادا محققان. گروه ها را با هم کار کنند زیرا این هواپیما از یک فرودگاه غیر نظامی و سقوط در یک منطقه مسکونی در اموال نظامی.

با شواهد تصویری از برخاست گرفته شده توسط یک تماشاگر در فرودگاه و به طور گسترده ای پخش شده در تلویزیون و رسانه های اجتماعی شواهد فیزیکی پراکنده در زمین و شهادت از خلبان یک تصویر روشن از آنچه دقیقا اتفاق افتاده و چرا باید ظهور نسبتا به سرعت.

سرهنگ لوری هاون یک RCAF خلبان 31 سال با بیش از 7000 ساعت پرواز در تک موتور توربوجت و بسیاری دیگر از هواپیما ارائه شرح مختصری از آنچه اتفاق افتاده است.

“این ویدئو نشان داد دو صندلی بودن خارج شده اما تنها یک شوت و یک شکوفا بسیار دیر گفت:” سابق CF-18 هورنت فرمانده اسکادران و حزب محافظه کار MP از آلبرتا. “آن نگاه مانند یک موتور عدم توجه به یک مشکل مکانیکی و یا یک پرنده اعتصاب.

“شما می ‘zoom’ در این مورد است که چه آزمایشی انجام شد تجارت سرعت برای ارتفاع بالاتر به عنوان به سرعت به عنوان ممکن است سعی کنید به relight موتور پیدا کردن یک محل به زمین یا به پانچ. به دست آوردن ارتفاع به شما می دهد گزینه به این دلیل که معلم می تواند سرش مثل یک پرنده.”

سروان. Jenn کیسی یاد شده به عنوان ‘آفتاب’ توسط همکار

سروان. Jenn کیسی یاد شده به عنوان ‘آفتاب’ توسط همکار

از خلبانان جوان که معمولا دو یا سه سال تعهد زمانی که آنها پیوستن به Snowbirds, هاون گفت: “آنها از بالای استخر ژن و عشق آنها را انجام آنچه انجام می دهند. شما باید بسیار ماهر به انجام سازند پرواز. شما باید اعتماد به بچه ها در کنار شما 100 درصد است. آنها علف هرز از مردمی که این نوع از اعتماد از دیگر خلبانان.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هاون ستایش معلم به عنوان “فوق العاده و بسیار مانور هواپیما” کاملا مناسب برای نقش خود را به عنوان رنگارنگ پرواز تبلیغات برای کار جدی RCAF می کند “اما آن پیر است.”

آموزگار آنقدر پیر, در واقع, که پدر و مادر از بسیاری از aircrews نمی شد زنده زمانی که در کانادا ساخته شده هواپیما به دست آورد به عنوان یک مربی برای خلبانان که اغلب نقل مکان کرد به مافوق صوت جنگنده جت مانند CF-100 افسون CF-104 Starfighter و CF-18. قرار داده راه دیگر آموزگار پرواز امروز شده اند مانند RCAF با استفاده از جنگ جهانی دوم Spitfires به عنوان آن حالی هواپیما تا آغاز قرن 20th.

که RCAF هنوز قادر به پرواز نه سفید و قرمز و آبی تظاهرات هواپیما و قطعات یدکی دو از Snowbirds پایه در Moose Jaw, Sask., به نوا اسکوشیا و برگشت از غرب به رودخانه فریزر آبخيز این ماه یک اعتبار به کار و ابتکار و خلاقیت از نگهدارندهها که گاهی اوقات برای تمیز کردن قطعات در RCAF مرده هواپیما پارک در Mountainview نزدیکی CFB ترنتون یا قطعات خود را.

ادامه مطلب: ده ها تن از خلبانان مرحله روگذر ادای احترام به Snowbirds در قبل از میلاد پس از سقوط مرگبار

در حال حاضر ریشه در کملوپس در انتظار سقوط تحقیقات Snowbirds چهره های آینده. این نه تنها به دلیل سن خود را. فدرال کسری بودجه است که به سرعت ساختمان از COVID-19 بحران آغاز شد و دو ماه پیش ممکن است منجر به کاهش بودجه نظامی. حتی در بهترین زمان و کانادا سپری کرده است به هیچ وجه نزدیک به دو درصد از تولید ناخالص داخلی در دفاع که آن را وعده داده است ناتو در سال است که آن را انجام دهد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این Snowbirds نیست RCAF تنها پرواز موزه قطعات. لیبرال و محافظه کار دولت بارها و بارها به عقب رانده تهیه انواع هواپیماهای جدید است. CH-124 Sea King هلیکوپتر شد و در نهایت بازنشسته سال گذشته پس از 55 سال از خدمات. وجود دارد هیچ برنامه ای در حال حاضر به جای بهانه گیر نزدیک به 40 سال CC-150 ستاره قطبی که معمولا مگس نخست وزیران جهانی نشست.

آن است که تا حدودی مشابه ناراضی داستان با زیردریایی-شکار CP-140 شفق هواپیمای شناسایی است که در حال حاضر پرواز از اوایل 1980s. آنها بايد به 20 سال زندگی پسوند. در ضمن بیشتر از کانادا متحدان از جمله کوچک نیوزیلند بوده بازنشستگی خود را turboprop نظارت هواپیما و جایگزین کردن آنها را با جدید قادر به هواپیما.

بزرگترین انتقادی شکاف در RCAF ناوگان است که در بالا پایان. تقریبا همه از کانادا نزدیک ترین دوستان در حال خرید و یا در حال حاضر عامل یواشکی نسل پنجم F-35 جنگنده. پس از سالها تاخیر از ترودو دولت اعلام کرد در سال گذشته است که در حالی که آن را همچنان به اندیشیدن چه نوع جدید جت جنگنده به دست آوردن آن در نظر دارد به نگه داشتن تقریبا 40 ساله CF-18s پرواز حداقل تا 2032.

تاریخچه از حوادث مربوط به نیروهای کانادایی Snowbirds

تاریخچه از حوادث مربوط به نیروهای کانادایی Snowbirds

به جای CF-18s که دفاع از کشور کانادا و ایالات متحده هوا فضا از بمب افکن ها و موشک تهدید از روسیه و چین و کره شمالی شده است بدنام تهیه شکست مفتضحانه آغاز شد که 22 سال پیش در طول ژان Chretien زمان تصدی به عنوان نخست وزیر.

مانند بسیاری از RCAF این Snowbirds شده اند hobbled با کمبود منابع انسانی است. نیروی هوایی ندارد و تقریبا به اندازه کافی خلبانان برای پرواز بیشتر از این هواپیما در ناوگان خود. جالب اینجاست که مشکل جدی حل شود توسط COVID-19 به عنوان بسیاری از خلبانان که در سمت چپ نظامی به پرواز تجاری jetliners باید شغل خود را از دست داده و ممکن است در حال حاضر به دنبال re-طلب کردن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما جایگزینی به شدت تهی خلبان استخر خواهد بود به کمک یک گروه. این grimmest مشکل RCAF چهره است که چندین نسل از رهبران سیاسی داده هرگز از این هواپیمای جدید که به آن به شدت نیاز دارد. که شامل 57 ساله Snowbird که سقوط از آسمان در روز یکشنبه در کملوپس.

متی فیشر بین المللی امور نویس و خبرنگار خارجی که مشغول به کار در خارج از کشور برای 35 سال است. شما می توانید او را دنبال کنید در توییتر @mfisheroverseas.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>