کاپیتان تام مور به شوالیه پس از افزایش £33m برای بیمه خدمات درمانی خیریه

کاپیتان تام مور 100 سال از جنگ جهانی دوم کهنه که اسیر دل ملت مطرح شده و میلیون ها نفر برای بیمه خدمات درمانی در طول مستند است به شوالیه, خیابان داونینگ تایید کرده است.

سروان مور ساخته شد افتخاری سرهنگ فقط هفته پیش در به رسمیت شناختن کار او انجام داده است به افزایش تقریبا £33m برای موسسات خیریه حمایت از خدمات بهداشت با راه رفتن دور از Bedfordshire باغ.

در حال حاضر در پیشنهاد نخست وزیر او نیز به افتخار ملکه.

بوریس جانسون گفت: “سرهنگ تام فوق العاده جمع آوری کمک های مردمی را شکست سوابق الهام گرفته از کل کشور و ارائه همه ما با چراغ نور از طریق مه از coronavirus.

“از طرف هر کسی که منتقل شده است با داستان های باور نکردنی من می خواهم بگویم بزرگ با تشکر از شما. او درست یک گنجینه ملی است.”

کاپیتان مور که خدمت در هند و برمه و سوماترا در طول جنگ جهانی دوم بود در ابتدا با هدف بالا بردن £1000 تا راه رفتن 100 دور باغ خود Marston Moretain خانه قبل از تولد 100.

اما مبارزات انتخاباتی خود گرفتار این تصور عمومی در اوایل روز از شیوع کروناویروس و او به سرعت خود را جمع آوری کمک مالی هدف افزایش به هشت رقم مجموع در روز از مبارزات انتخاباتی خود را آغاز.

از آن پس او را تمجید و ستایش از سران کشورها یک RAF flypast و برجسته بر روی یک نمودار شکوه آهنگ پس از انجام در کنار مایکل توپ در you’ll Never Walk Alone.

به ستایش از او ساخته شده قدیمی ترین تا کنون هنرمند به انگلستان شماره یک.


یک سخنگوی دولت افزود: “ما می دانیم که وجود دارد این است که اشتها بزرگ به می گویند با تشکر از شما به تمام کسانی که در حمایت از این ملت در طول این اورژانس و انجام کارهای باور نکردنی, روز در, روز, را, بالا و پایین کشور است.

“ما اطمینان از این قهرمانان گمنام هستند به رسمیت شناخته شده در راه حق در زمان مناسب است.”

کار رهبر آقا Keir Starmer تبریک کاپیتان که او آورده بود گفت: “الهام بخش میلیون ها نفر و کمک همه ما به جشن فوق العاده ای دستاوردهای ما NHS”.

وی افزود: “در اقدامات خود تام مندرج همبستگی ملی است که رشد در طول این بحران به ما نشان داد که هر کس می تواند نقش خود را در کمک به ساخت آینده ای بهتر است.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>