هر گونه درخواست ؟ عاطفی و پایدار – داستان بریتانیا از بیمارستان های رادیویی

Last شنبه, Steve Coulby یک DJ برای ناتینگهام بیمارستان ها و رادیو و خواندن یک درخواست از یک بیمار مبارزه Covid-19.

“برایان شما داده ام من مسئولیت بسیار جذاب که شما خواسته ایم برای هر موسیقی جاز'” Coulby گفت. “من باید اعتراف” او افزود: “آنچه که من می دانم در مورد جاز محدود است.”

Coulby سپس گفت: شنوندگان خود را به او می خواهم به صرف مقدار از روز جستجو جاز آهنگ های آنلاین, به دنبال یکی است که ممکن است کمک برایان را بازیابی و یا حداقل آسانسور خلق و خوی خود را. او تصمیم گرفت در “اجازه دهید من به قلب شما” توسط britain’s Got Talent 2015 فینالیست اسحاق وددینگتن.

“من امیدوارم که آن را خوب به اندازه کافی برایان” Coulby گفت: با یک خنده عصبی. “به صداقت این همه شما در حال گرفتن.”

بریتانیا بیمارستان های رادیویی یکی از کمتر شناخته شده از ویژگی های آن, نظام سلامت: tiny عملیات توسط داوطلبان کارکنان است که شما هرگز می دانم که وجود داشت مگر اینکه شما می خواهم یک بیمار در اینجا.

بیماران به طور معمول می تواند گوش دادن به نشان می دهد که در حال سنگین در نمودار موسیقی و بازدید با استفاده از هدفون متصل به یک واحد سرگرمی در کنار تخت خود را. در برخی موارد نشان می دهد که حتی از سخنرانان در این بخش و یا در بخش اورژانس در انتظار منطقه است.

پایان بيمارستان رادیو اعلام شده است بیش از چند بار در بریتانیا. برخی از بیمارستان, ایستگاه, تلاش برای جذب سرمایه, در حالی که این افزایش از گوشی های پر از موسیقی و رادیو نرم افزار بدان معنی است بیماران باید کمتر نیاز به آنها را. اما هنوز هم وجود دارد بیش از 200 ایستگاه از جمله با توجه به بیمارستان Broadcasting Association, و برخی ادعا می کنند آنها را در بر داشت خود را مفید تر از همیشه در گیر ارائه یک انسان اتصال به بیماران که در غیر این صورت به تنهایی.

ایستگاه ها به طور عمده وجود دارد به بازی بیمار درخواست که دی جی ها جمع آوری و با رفتن در اطراف بخش می گوید دیوید Hurford رئیس رادیو BGM جامعه پخش در ولز. “این کاملا قدیمی و از مد افتاده مفهوم رفتن و صحبت کردن به مردم” او می گوید: “اما شما چنین پاسخ فوری از بیماران که ممکن است را دیده اند چهره ای دوستانه در روز است.”

اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تغییر کرده است. هنگامی که انگلستان رفت و به مستند در ماه مارس بسیاری از بیمارستان ها ممنوع بازدید کنندگان است. بسیاری از دی جی ها تا به حال اقتباس پخش از خانه و یا درخواست پرستاران برای جمع آوری درخواست از جانب خود Hurford می گوید.

زرق و یک پرستار درمان Covid-19 بیماران در این مرکز پزشکی در ناتینگهام می گوید که او خوشحال بود برای جمع آوری درخواست به این دلیل که رادیو خوب بود برای خانواده های بیماران به همان اندازه که برای بیماران خود را. آن را به مردم صلح از ذهن “است که کسی فقط رفته که مایل اضافی برای شخصی به آنچه است که چنین وحشتناک” او می گوید.

Coulby می گوید که او تا به حال انتظار می رود ناتینگهام بیمارستان های رادیویی به عنوان به زودی به عنوان مستند شروع به ویژه پس از آن استودیو بود در یک بیمارستان درست در نزدیکی جایی که Covid-19 بيماران تحت درمان. “اما آن را به سرعت ظاهری بیمارستان می خواست ما,” او می گوید. “بيمار خسته شدن و احساس تنهایی و جدا شده است.”

ملکه پزشکی مرکز ناتینگهام (PA)

Coulby نبود انتخاب قطعی و بدیهی برای تبدیل شدن به ایستگاه لنگر در آن لحظه او فقط شروع به کار داوطلبانه در ماه دسامبر بود و هنوز هم یادگیری طناب زمانی که این بیماری همه گیر, ضربه, او می گوید. اما او تنها داوطلب که زندگی در داخل راه رفتن فاصله از بیمارستان به طوری که او در بر داشت خود را میزبانی سه درخواست را نشان می دهد در هفته است.

تجربه شده بود در زمان به چالش کشیدن او می گوید: هیچ دور از واقعیت است که بسیاری از مردم این درخواست در حال مرگ بودند. “چند هفته پیش کسی در مراقبت تسکینی بخش برای Covid بیماران خواسته Frank Sinatra, ‘راه’,” Coulby به یاد می آورد. “اگر کسی می پرسد که شما دقیقا می دانید که چرا آنها آن را می خواهم.”

پخش آهنگ “ساخته شده من کمی احساسی و کمی می ترسم اگر من صادق بودن” Coulby می افزاید. اما او می گوید که احساس مسئولیت را به بیمار چند دقیقه استراحت از این بیماری فقط به “لذت بردن از به دنبال بازگشت به خاطرات شاد و خوشی.”

این بود که چرا بیمارستان های رادیویی وجود داشته Coulby می گوید: “ما وجود دارد برای این لحظات.”

در چهارشنبه گذشته را نشان می دهد Coulby نمی به عنوان خوانده شده هر گونه درخواست به عنوان تند و تلخ با عنوان “راه من است.” او به نشان می دهد یک 1980s, تم, پخش آهنگ با تصادم ایجاد صدا! و آدم و مورچه ها بلکه در بر داشت زمان برای ضبط مهمان اسلات از بیمارستان روحانی که خواندن یک مراقبه هدایت برای بیماران به عمل در تخت خود را. “من کمی آرام خودم را پس از گوش دادن به آن” Coulby گفت: زمانی که این شکاف به پایان رسید.

Coulby به نظر می رسید به تلاش برای جلوگیری از ذکر coronavirus در طول نشان می دهد اما گاهی اوقات این بیماری و اثر آن در بریتانیا تضعیف به او تند تند. در یک نقطه او خواندن یک درخواست از کارن یک کارمند در بیمارستان بخش منابع انسانی. او می خواست به شنیدن “درایو” با اتومبیل یک ضربه از 1980s.

Coulby نمی تواند مقاومت در برابر یک شوخی است. “شما نباید در رانندگی, کارن,” او گفت:. “شما باید به ماندن در خانه.”

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>