انگلستان آب و هوا: داغترین روز از سال تا کنون انتظار می رود این هفته

انگلستان را به لذت بردن از یک مینی heatwave این هفته با جمعه مجموعه برای تبدیل شدن به داغترین روز از سال تا کنون, با دمای تا 27C.

در آغاز هفته بیشتر از انگلستان را تجربه آفتاب و آسمان روشن به عنوان درجه حرارت آب به اواسط 20s.

روز چهارشنبه برخی از بریتانیا خواهد بود گرمتر از مقصد تعطیلات در اروپا از جمله ایبیزا و ماربلا.

در لندن و جنوب شرق انگلستان درجه حرارت آن روز می تواند بالاتر از 26C ثبت شده در روز جمعه در Treknow کرن.

متی جعبه یک هواشناس در این ملاقات گفت: “آن را می شود بسیار داغ برای بخش های بزرگی از انگلستان برای بسیاری از هفته, رسیدن به اوج از 27C در روز چهارشنبه است که آن را به داغترین روز از سال تا کنون است.

“این اتفاق رخ خواهد داد با توجه به مناطق زیادی از فشار بالا همراه با southerly بادها از قاره آوردن با آن لذت بخش آفتاب خشک آسمان و گرم هوا.”

این دوره از آب و هوا خوب است به احتمال زیاد همچنان تا روز جمعه تست این کشور حل و فصل به عنوان مردم خواست برای حفظ دو متری اجتماعی فاصله و جلوگیری از شلوغ فضاهای باز.

آقاي جعبه اضافه شده است که وجود خواهد داشت یک تقسیم در شرایط آب و هوایی در روز دوشنبه و سه شنبه مناطق جنوبی ضربه اوج از 24 و رگبار در شمال غرب.

در اواسط این هفته وزش باد از مدیترانه خواهد سر از شمال آوردن درجه حرارت بالاتر همراه با آنها.

در شمال انگلستان خواهد لذت بردن از حداکثر دمای 26C روز چهارشنبه در حالی که اسکاتلند ایرلند شمالی و ولز را در رسیدن به اواسط 20s.

وجود دارد احتمال بارش باران و رعد و برق در بخش هایی از انگلستان و ولز در روز پنج شنبه و جمعه می تواند سنگین جادوها باران در مناطق غربی.

گزارش های اضافی از بهبهان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>