Infinite جدید مدیر عامل بالا دیزنی exec که راه اندازی دیزنی Plus – CNET


gettyimages-1169854529

کوین مایر بوده است دیرین دیزنی exec, یکی, که بسیاری از قرار دادن در لیست کوتاه از نامزدها برای تبدیل شدن به دیزنی مدیر عامل شرکت پس از راه اندازی موفق دیزنی به علاوه.

گتی ایماژ

Infinite بعدی مدیر عامل شرکت خواهد بود Kevin مایر بالا دیزنی اجرایی که پیشگام راه اندازی دیزنی به علاوه. Infinite یک برنامه اجتماعی برای به اشتراک گذاری فیلم کوتاه, منفجر شده در محبوبیت در سال های اخیر, اما چین مبتنی بر سرویس ضربه در برابر سوال در آمریکا و جاهای دیگر در مورد حفظ حریم خصوصی کودک و ایمنی داده های کاربر و محتوای moderations شیوه های.

دوشنبه Infinite-صاحب ByteDance گفت: آن را به نام مایر مدیر عامل شرکت Infinite و رئیس اجرایی از ByteDance به عنوان یک کل گزارش به ByteDance بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Yiming ژانگ.

“مانند هر کس دیگری من را تحت تاثیر قرار تماشای این شرکت ایجاد چیزی فوق العاده نادر در Infinite — خلاق, مثبت, آنلاین جامعه جهانی-و من هیجان زده برای کمک به مرحله بعدی ByteDance سفر به عنوان شرکت همچنان به گسترش وسعت آن از محصولات در سراسر هر منطقه از جهان” مایر در بیانیه ای گفت: – اضافه کردن یک توجه داشته باشید از لطف دیزنی آن رئیس Bob Iger و به تازگی نصب شده مدیر عامل باب Chapek.

مایر به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود در لیست کوتاه از مدیران به طور بالقوه موفق Iger دیزنی به عنوان مدیر عامل شرکت به ویژه پس از موفقیت دیزنی به علاوه’ راه اندازی. Chapek بود به نام دیزنی مدیر عامل در اواخر فوریه.

دیزنی نمی بلافاصله در پاسخ به پیام ها به دنبال نظر.

مایر led دیزنی بخش است که توسعه و راه اندازی دیزنی Plus در ماه نوامبر. این سرویس شده است و آمار تخم ریزی فرهنگی phenoms مثل بچه Yoda و به سرعت در حال ramping تا به بیش از 50 میلیون مشترک در کمتر از شش ماه. یک تحلیلگر به نام آن را “یکی از بزرگترین عرضه محصول در تمام دوران است.”

Infinite شناخته شده است به صورت کوتاه, دمدمی ویدئوها از جمله لب همگام سازی و رقص-آف. این محبوبیت در ایالات متحده شروع به رشد می کنند پس از ByteDance به دست آورد نرم افزار موسیقی.ly و rebranded آن را به عنوان Infinite در سال 2018 است.

Infinite پایه کاربر است در ادامه به افزایش بیشتر مردم به ماندن در خانه در طول رمان شیوع کروناویروس. به عنوان از آوریل, برنامه دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار از Apple App Store و Google Play store با توجه به داده ها از تجزیه و تحلیل شرکت سنسور برج.

Infiniteگرچه گرفتار شده است توسط تعدادی از رسوایی از جمله اتهامات است که آن را مخفیانه جمع آوری داده های کاربر می فرستد و آن را به چین است. سال گذشته دولت آمریکا بنا به گزارش راه اندازی امنیت ملی بررسی Infinite. سازمان های دولتی مانند ما حمل و نقل اداره امنیت متوقف و با استفاده از Infinite ویدئوها در رسانه های اجتماعی خود را پست. و ارتش ایالات متحده و نیروی دریایی را ممنوع اعلام برنامه از سوی دستگاه های.

در پاسخ به برخی از این نگرانی های حریم خصوصی Infinite گفت: آن را باز جدید شفافیت مرکز در دفتر خود در لس آنجلس در این ماه به عنوان بخشی از تلاش این شرکت برای “تعمیق” تعامل خود را با کاربران قانونگذاران و عموم مردم است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: یوتیوب در حال کار بر روی Infinite رقیب زوم را از خطرات حفظ حریم خصوصی


1:43

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>