تسلا چشم Austin و تلسا برای Cybertruck تولید گزارش می گوید – CNET


Tesla Cybertruck promo

ساخته شده در Austin ؟ یا تولسا?

نیک Miotke/Roadshow

تسلا نیز محدود کردن آن به دو شهر به ساخت جدید ما Gigafactory برای Cybertruck تولید و آنها Austin تگزاس و Tulsa, Oklahoma.

آسوشیتد پرس در گزارش نهایی روز جمعه گذشته و ذکر منابع نزدیک به این موضوع است که نمی تواند شناسایی شود با توجه به پروژه محرمانه. این منبع گفت تسلا مقامات به تازگی بازدید تولسا به مشاهده دو بالقوه برای Gigafactory. نه تنها کارخانه تولید بسیار پیش بینی Cybertruckاما این امر فراهم مرکزی کارخانه تولید برای مدل Y SUV.

Tulsa شهردار G. T. به bynum در بیانیه ای گفت: “در حالی که من نمی توانم اظهار نظر در مورد پروژه های بالقوه آن را روشن است که تسلا و تولسا بودند جعلی در همان روح است. هر دو تاسیس شده توسط پیشگامان که خواب بزرگ و ساخته شده از آن اتفاق می افتد. هر دو در تلاش برای تغییر جهان با یک نوع جدید از انرژی است. هر دو سرمایه گذاری بزرگ در آنچه مهم: مردم. Tulsa یک شهر نیست که سرکوب کارآفرینان — ما حرمت آنها. و به عنوان تسلا همچنان به سرعت در حال تغییر حمل و نقل در سراسر جهان, من نمی توانم تصور کنید که یک جای بهتر برای آنها بیشتر است که کار مهم تر از سبز کشور است.” شهردار نیز توییتی یک رندر از یک Cybertruck خودرو در decked یک پلیس محلی رد و بدل.

Austin شهردار استیو آدلر دفتر را بلافاصله بازگشت Roadshow درخواست برای نظر و نه تسلا.

مدیر عامل شرکت تسلا Elon Musk تایید کرد در ماه مارس این شرکت مشغول سراغ مکان های جدید Gigafactory برای Cybertruck اما فقط گفت که این شرکت متمرکز شده بود در مرکزی بخشی از ما است. قبلی گزارش شناور نشویل تنسی به عنوان یکی دیگر امکان, اما این شهر ظاهرا برش را ندارد. در واقع “مرکزی آمریکا” می تواند اشاره به هر چیزی به عنوان غرب تا کلرادو یا به شرق به عنوان کنتاکی.

این Cybertruck باید وارد تولید در اواخر سال 2021 با tri-موتور انواع ترک جدید کارخانه مونتاژ ، در سال 2022 کمتر از گران قیمت مدل ها را تولید. تسلا همچنین به تازگی تاخیر در نیمه آن و اسب سواری مدل و این می تواند به تمرکز منابع در Cybertruck.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: تسلا Cybertruck: برای اولین بار سوار وانت آینده


5:25

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>