پیرز مورگان می گوید تهدید به مرگ تنها فشار او را به انتقاد دولت بیشتر

ITV مجری Piers Morgan نشان داده است او را تهدید به مرگ دریافت بیش از انتقاد خود از دولت را از دست داده و coronavirus بحران این ادعا آنها تنها او را تشویق به چالش وزیران “بلندتر و سخت تر”.

از خوب در صبح بریتانیا میزبان گفت: “پیش فرض” قرار بود او را به تهدید سوء استفاده و دادخواست به او را به اخراج از صبح روزانه نشان می دهد.

تعهد به انجام با انتقادات آقای مورگان در توئیتر خود نوشت: “یادداشتی به عضو شورای نظارت مدت: بیشتر شما سعی می کنید به سکوت من با بیعار, سوء استفاده, تهدید به مرگ & دادخواست برای من به اخراج بلندتر & سخت تر من را به چالش دولت بیش از آن در دست زدن به این بحران است. زندگی در آن بستگی دارد.”

میزبان خود را از سر گرفت انتقاد در صبح روز دوشنبه را نشان می دهد.

او حمله کردند وزرای تکرار ادعاهای دولت “ramping تا” coronavirus تست — وی با اشاره به آخرین رقم نشان دادن بیش از 76,000 نفر تست شده بر روی 16 مارس تنها یک افزایش کوچک در روزانه ارقام دیده می شود در پایان ماه آوریل است.

“تعداد زیادی از مردم تست شده اند و به سختی منتقل شد,” او گفت:. “هیچ مدرکی وجود ندارد که از ramping تا رفتن ندارند. اگر ما نمی تواند به سطح بالاتر از افراد آزمایش شده است.

آقای مورگان افزود: “هیچ ramping تا رفتن … من می خواهم استدلال می کنند و آنها نباید وانمود وجود دارد.”

مجری — که بارها و بارها در برخورد با وزرا از زمان شروع این بیماری همه گیر — نیز مورد دولت برای امتناع از قرار دادن مردم به جلو به نظر می رسد برنامه خود را.

“این خواهد بود که 20 روز از آن تحریم های ما نشان می دهد در بدترین بحران ملی پس از WW2,” او گفت:. “همه به این دلیل که ما از آنها خواست سوال دشوار است. ما به شما در حفظ و درخواست آنها.”

مجری پاک شد توسط Ofcom پس از رسانه های تنظیم کننده دریافت 4,000 شکایات خود را در مورد مصاحبه با سیاستمداران محافظه کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>