‘داروسازی فرض’ مارتین Shkreli محروم از آزادی از زندان به کار در coronavirus درمان – CNET


gettyimages-825338554

مارتین Shkreli گرفتن نیست در خارج از زندان به کار بر روی یک coronavirus درمان است.

درو Angerer/گتی ایماژ)

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

یک قاضی فدرال را تکذیب کرد, زندانی سابق دارویی exec مارتین Shkreli درخواست منتشر خواهد شد به طوری که او می تواند کار بر روی یک coronavirus درمان است. خوار “داروسازی فرض” است و خدمت به هفت سال حبس برای تقلب اوراق بهادار.

ما منطقه قاضی Kiyo ماتسوموتو حاکم اشاره کرد که مشروط به گفته مقامات او ادعا شد این نوع از “توهم خود aggrandizing رفتار” است که او را به اعدام محکوم شده پس از یک COVID-19 درمان است بازداشته “بهترین های پزشکی و علمی ذهن در جهان” است.

Shkreli خواسته برای سه ماه کردند به یک آپارتمان در شهر نیویورک به طوری که او می تواند کمک به تحقیقات. قاضی گفت: او نمی واجد شرایط برای حرکت آسیب پذیر زندانیان در طول بیماری همه گیر — زندان او را در نمی هر گونه موارد گزارش شده از COVID-19 و شهر نیویورک است که کانون شیوع.

“دادگاه را پیدا کند که آزاد آقای Shkreli را محافظت عمومی” ماتسوموتو نوشت.

Shkreli شد بدنام در سال 2015 برای افزایش قیمت تورینگ داروسازی’ ایدز مواد مخدر Daraprim توسط 5,000 درصد به $750 یک قرص. دو سال بعد او را به جرم فریب سرمایه گذاران در صندوق های تامینی.

این گونه جدید از کروناویروس که توسعه می تواند به یک بیماری تنفسی شناخته شده به عنوان COVID-19کشف شد در ووهان چین در ماه دسامبر و در سراسر جهان گسترش در ماه های پس از. همانطور که از صبح روز دوشنبه آن را نیز آلوده کرده است بیش از 4.7 میلیون نفر و باعث تقریبا 315,000 مرگ و میر در سطح جهان است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: واکسن آنتی بادی آزمایش درمان: علم…


6:02

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>