وزیران با استفاده از ‘پس از علم” دفاع برای توجیه تصمیم گیری در گیر می گوید پروفسور برایان کاکس

وزرای شده اند با استفاده از اصطلاح “زیر علم” به عنوان یک “ساده دفاع” برای توجیه تصمیم گیری طول Covid-19 pandemic, پروفسور برایان کاکس گفته است.

آقای کاکس یکی از معتبرترین دانشمندان گفت که استفاده از عبارت بوده است پوشش “یک کل منطقه بحث” رفتن در بین مشاوران و سیاستمداران در پشت درهای بسته.

“من دیده ام موارد عبارت ‘ما زیر علم” به عنوان یک روش بسیار ساده دفاع به یک سوال دشوار است” گفت: Cox در طی یک بحث و گفتگو برگزار شد با علم رسانه های مرکز و انجمن سلطنتی می باشد.

“من نگران است که اگر شما یک سر راست دفاع به یک سوال دشوار است که ‘ما همیشه به دنبال علم” پس از آن که ماسک کل منطقه بحث خواهد شد که رفته اند در پشت صحنه.”

آقای کاکس نیز نامیده می شود در دولت به ارائه متنوع عکس از چگونه آن تصمیم گیری کرد و گفت که وزیران لازم به توضیح است که اقتصاددانان و کارشناسان دیگر را داشته اند مشورت در ساخت سیاست.

“من فکر می کنم نکته کلیدی این است… وزیران تصمیم بگیرد و اگر وزرا تصمیم گیری است که نه تنها در ورودی از دانشمندان اما ورودی از اقتصاددانان افرادی که مدل رفتار و همه کسانی که همه چیز.”

“این تصمیم گیری باید بر اساس تمام عوامل پیچیده است که ساخت یک جامعه اجازه می دهد به شما برای پاسخ به عنوان یک جامعه به یک مشکل دشوار است.”

مستقل است و با نزدیک شدن به خیابان داونینگ و وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی از نظر.

آقای کاکس نظرات آمده پس از یک هفته پر سر و صدا که در آن اتحادیه کارفرمایان برخورد با دولت نگرانی بیش از ایمنی کارگران برای بازگشت به کار.

روز یکشنبه مایکل گوو پذیرفته شده بود که هیچ راه خاصی است که معلمان و کودکان نه گرفتن ویروس اگر آنها بازگشت به مدرسه.

ظاهر می شود در این Andrew Marr نشان می دهد در پنج شنبه, آقای گوو گفت: “تنها راه برای اطمینان حاصل شود که شما هرگز گرفتن coronavirus است به ماندن در خانه به طور کامل. وجود دارد همیشه و در هر شل شدن از این محدودیت ها یک خطر از مردم ابتلا به کوروناویروس.”

“نکته کلیدی این است که ما می توانیم این محل امن است. شما هرگز نمی تواند از بین بردن خطر, اما همانطور که می دانیم در این مورد است که آن را بسیار بعید است که هر مدرسه است که به احتمال زیاد منبع Covid شیوع و اگر به هر دلیلی خطرات وجود دارد ما می توانیم قدم های آنها را کاهش.”

آقای گوو خواست شوراهای آموزش اتحادیه ها و پزشکان به “دوباره فکر کنید” در مورد مخالفت با بازگشایی مدرسه ابتدایی کلاس های درس در انگلستان از 1 ژوئن به عنوان پیشنهاد شده توسط دولت گفتن که اگر آنها واقعا در مورد مراقبت از کودکان آنها باید به مسئولیت های خود.

کار برای فشار به دولت برای انتشار شواهد علمی زیر بنای این پیشنهاد به بازگشایی مدارس و به خاطر صحبت کردن به اتحادیه های معلمان و شوراها برای اطمینان از پدر و مادر می تواند اعتماد به نفس کودکان خود را امن خواهد بود اگر آنها بازگشت.

راشل ریوز, دولت سایه, دفتر, وزیر, گفت اخبار آسمان را Sophy ریج گفت: “دولت باید یک کار بسیار بیشتری انجام دهد که اعتماد به نفس است که آن را امن برای ارسال کودکان به عقب در زمان دو هفته.

“دولت باید دو هفته از این حق. آنها با نزدیک شدن به این در راه حق است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>