Huawei طول می کشد ضربه تند وشدید زدن در ما پس از “pernicious” محدودیت های صادرات – CNET


Huawei logo
Corinne Reichert/CNET

Huawei گفت: کسب و کار خود را “به ناچار تحت تاثیر قرار” با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تلاش برای محدود کردن جهانی تراشه تجهیزات به این شرکت است.

Guo Ping می گوید او را “اعتماد به نفس” شرکت خواهد پیدا کردن یک راه حل به زودی. Guo نیز گفت: این شرکت متعهد به رعایت قوانین و مقررات ایالات متحده در یک سخنرانی داده شده در هواوی ستاد در شنژن چین در طول آن جهانی تحلیلگر نشست.

“بقا کلمه کلیدی برای ما در حال حاضر” Guo اضافه شده است.

نظرات خود را همراه با یک شرکت بیانیه منتشر شده پس از آن در حال Huawei اولین پاسخ رسمی به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت می کند برای جلوگیری از آن جهانی تراشه عرضه در هفته گذشته.

screenshot-2020-05-18-at-4-01-42-pm.png

Huawei چرخش رئیس Guo Ping ارائه یک سخنرانی در طول این شرکت سالانه تحلیلگر اجلاس در مقر آن در شنژن چین است.

تصویر توسط Sareena Dayaram/CNET

قوانین جدید آن پرده برداری شد توسط وزارت بازرگانی نیاز به خارج از کشور نیمه هادی شرکت هایی که ما استفاده از فن آوری و تجهیزات برای درخواست مجوز قبل از فروش به هواوی.

“آمریکا در اعمال نفوذ خود را در فن آوری نقاط قوت به سرکوب شرکت های خارج از آن را مرز” Huawei گفت: در بیانیه ای در روز دوشنبه. “این خدمت را تنها به تضعیف اعتماد شرکت های بین المللی در محل ما تکنولوژی و زنجیره تامین. در نهایت این ما آسیب برساند منافع است.”

تماس با واشنگتن قوانین جدید “خطرناک” و “خودسرانه” این بیانیه در ادامه به هشدار می دهند که آن را تهدید به تضعیف جهانی نیمه هادی در صنعت و گسترده تر اقتصاد است.

قوانین پیروی از تحریم های اعمال شده بر روی Huawei در سال گذشته ممنوع است که شرکت های آمریکایی را از فروش تکنولوژی و قطعات به شرکت چینی است. که بان کی مون تمدید شد برای یک سال دیگر در اوایل این ماه. Guo گفت: Huawei در پاسخ به آن با افزایش هزینه های تحقیق و توسعه است.

در پاسخ به تحریم های جدید کنترل صادرات تایوان نیمه هادی و تولید بزرگترین قرارداد تراشه ساز متوقف گرفتن سفارشات جدید از هواوی با توجه به گزارش منتشر شده در اوایل روز دوشنبه توسط Nikkei آسیا را نقد کنید. TSMC را رد کرد و این گزارش را “صرفا بازار شایعات” به گزارش رویترز،.

آمریکا طولانی ادعایی که Huawei حفظ رابطه با دولت چین و تجهیزات از این شرکت می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی در دیگر کشورها و شرکت ها. Huawei بارها و بارها رد کرده این.

در مارس Huawei گزارش شده است که رشد درآمد به شدت کاهش در سه ماهه اول, در میان فشار آمریکا و تاثیر coronavirus بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>