به بررسی بازداشت سیاست پس از اعتراف به قاچاق قربانی قفل شده بود غیرقانونی

خانه دفتر در حال انجام یک بررسی از آن مهاجرت بازداشت سیاست پس از اعتراف به این که طی یک ویتنامی قاچاق قربانی در حذف مرکز غیرقانونی.

این کاری بود که قاچاق به انگلستان در سال 2016 پس از اینکه مجبور به کار به عنوان یک زن روسپی برای سه سال در ویتنام و روسیه و فرانسه بازداشت شد در یک راهنمای مرکز در سال گذشته با وجود داشتن شناخته شده به عنوان یک قربانی برده داری مدرن توسط دولت در 18 ماه قبل از.

هفته گذشته دفتر خانه اذعان کرد که او را بازداشت غیر قانونی و اعلام کرده بود که روند انتشار یک سیاست جدید در رابطه با بازداشت قربانیان قاچاق انسان – یک حرکت وکلا امیدوارم که منجر به “تغییر واقعی” در بخش درمان از مهاجران که استثمار و به بردگی گرفته شده در انگلستان است.

چراکه نصب نگرانی در مورد بازداشت افراد آسیب پذیر. آمار و ارقام به دست آمده با داده های نقشه برداری پروژه پس از بهره برداری نشان می دهد که تعداد بالقوه و یا تایید برده داری مدرن قربانیان قرار داده شده در, بازداشت بیش از دو برابر در دو سال گذشته از 635 در سال 2017 به 1,298 بین ماه های ژانویه و سپتامبر سال 2019.

این قاچاق که توسط لوئیس دانکن وکلاء دستگیر شد در سال 2018 پس از یک حمله از یک مزرعه شاهدانه است که در آن او مشغول به کار بود. پس از افشای بود که او یک قربانی قاچاق زن اشاره شد توسط مقامات محلی به ملی ارجاع ساز (NRM) – انگلستان چارچوبی برای شناسایی قربانیان.

در مارس 2018 او دریافت مثبت دلایل منطقی تصمیم – معنی او رسما به رسمیت شناخته شده به عنوان یک برده داری مدرن قربانی – بود اما پس از آن دوباره قاچاق و دستگیری و بازداشت یکی دیگر از حمله چهار ماه بعد. او التماس کرد گناه را به توطئه برای تولید حشیش و محکوم شد به 28 ماه حبس در دسامبر آن سال.

در تکمیل او حکم زندان در ماه اکتبر 2019, زن بازداشت شد و تحت مهاجرت قدرت با وجود این واقعیت است که او تا به حال شناخته شده است به عنوان یک برده داری مدرن قربانی سال قبل است. پزشکی گزارش شد و فرستاده شده به دفتر خانه تشخیص او مبتلا به PTSD و افسردگی, اما او همچنان در بازداشت است.

لوئیس دانکن صادر بررسی قضایی رسیدگی به چالش کشیدن هر دو زن را غیر قانونی بازداشت و دفتر خانه سیاست در رابطه با بازداشت قربانیان قاچاق که منجر به آزادی از زندان زیر ماه پس از بازداشت به مدت 24 روز است.

این گروه اذعان کرد که او در بازداشت غیرقانونی در طول زمان خود را در بازداشتگاه های اداره مهاجرت – که او را به عنوان خسارت و گفت: آن را بررسی سیاست خود را در مورد بازداشت از قربانیان قاچاق انسان در پرتو این مورد.

احمد Aydeed وکیل از لوئیس دانکن وکلاء آورده که این مورد گفت: مستقل او امیدوار است این بخش را بررسی خواهد منجر به “تغییر واقعی”.

“پس از در نهایت فرار او از قاچاقچیان ما مشتری criminalised و دروغ زندانی توسط دولت ما. دبیر خانه در حال حاضر خود را پذیرفته نادرست اما همچنان به بازداشت هزاران نفر از بازماندگان قاچاق انسان و برده داری در هر سال در این وحشتناک مهاجرت بازداشتگاه” او گفت:.

“ما خوش آمدید صفحه اصلی دبیر توافق به بررسی کمبودها در سیاست های فعلی در خط با ما مطالب و شواهد است. این سیاست بسیار مهم است که آنها تاثیر بر روی هزاران نفر از بازماندگان قاچاق انسان و برده داری.”

تامارا بارنت مدیر عملیات در قاچاق انسان بنیاد گفت: “این است که ما امید مثبت و معنادار نشانه آن است که دبیر خانه در حال بررسی وضعیت کنونی به موجب آن بسیاری از خارجی ملی قربانیان قاچاق تا پایان در بازداشت شکست خورده توسط کسانی که باید اشاره آنها به NRM.”

دفتر خانه سخنگو گفت: “ما همچنان به نگاه در سیاست های ما در این منطقه خواهد شد را به حساب مسائل نوظهور از این مورد است. ما را به رفاه مهاجرت بازداشت شدگان بسیار جدی به خصوص کسانی که آسیب پذیر هستند و در حال حاضر پیشرفت های قابل توجهی را در تدابیر اضافی و پشتیبانی است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>