دریافت 2 سال از CyberGhost VPN برای تنها $66 – CNET


cyberghost
تصویر توسط Tuong Nguyen/CNET

CyberGhost گاهی اوقات کاهش قیمت خدمات VPN خود را به عنوان کم به عنوان $2.75 یک ماه است که مگا معامله است اگر شما تسویه حساب تا دو سال اشتراک. این شرکت در حال حاضر ارائه دو سال از خدمات خود را برای $66 که با این نسخهها کار به پایین نرخ ماهانه. شما می توانید چشم پوشی از ساعت شمارش معکوس در بالای CyberGhost سایت; ما در حال شنیدن است که این معامله از طریق اجرا خواهد شد تا پایان این ماه.

چگونه است که این تخفیف ؟ اگر شما ماه به ماه به شما پرداخت $12.99 قیمت در هر ماه و با صرف بیش از $66 پس از تنها شش ماه است. برنامه سالانه هزینه $58.68 (یا $4.89 یک ماه) که به معنی دو سال برنامه ریزی است که شما با دادن یک دوم سال از خدمات برای تنها $7.32 بیشتر. آه و خدمات پرتاب شده است در مدت دو ماه به صورت رایگان بیش از حد — به طوری که 26 ماه برای $66 کل.

نگران پریدن مستقیم به دو سال از CyberGhost? شما نیاز نمی شود. یکی و دو سال قصد دارد با یک 45 روز خط مشی بازپرداخت.

ما به عنوان خوانده شده CyberGhost VPN نقد و بررسی برای دیدن اگر این سرویس برای شما و دیدن میدارد ما را برای بهترین خدمات VPN برای سال 2020 برای دیدن چگونه آن را در مقایسه با رقابت-اما نگه داشتن در ذهن این قیمت است که قطعا یکی از پایین ترین نرخ ماهانه شما می توانید پیدا کردن در حال حاضر به صورت 24 ماه تعهد است.

ادامه مطلب: پاکسازی در VPN راهرو: قفل در IPVanish برای 45 $در سال برای زندگی

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 5 دلیل برای استفاده از VPN


2:42

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>