سابق حزب محافظه وزیر خواستار رویکرد مرحله به مرحله’ برای پایان دادن به جنبش پس از Brexit انتقال

سابق حزب محافظه وزیر خواستار یک “مرحله به مرحله” رویکرد برای پایان دادن به جنبش پس از Brexit دوره گذار در میان بحران اقتصادی ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان طولانی به تاخیر افتاد مهاجرت تصویب آن خواندن دوم کارولین Nokes خواست به اتخاذ یک محتاط تر از روش پست Brexit قوانین.

در زیر صفحه اصلی دفتر برنامه ریزی و بدون مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکره فرمت جدید “استرالیا به سبک نقاط بر اساس” سیستم مهاجرتی را به اجرا هنگامی که 11 ماه دوره گذار به پایان می آید در ماه دسامبر.

صحبت در خواندن دوم این لایحه Ms Nokes سابق وزیر مهاجرت گفت: “ما باید خاموش حرکت آزاد وجود دارد بدون شک در مورد آن است. ما باید رعایت نتیجه 2016 رفراندوم به عنوان دبیر خانه پس به درستی اشاره کرد.

“اما من می خواهم استدلال می کنند ما باید آن را با احتیاط و شاید یک رویکرد مرحله به مرحله ممکن است به ما انعطاف پذیری بیشتر.”

او ادامه داد: “این زمان در سال گذشته مسائل بسیار متفاوت بودند به امروز. من یک وزیر مهاجرت به دنبال پیدا کردن یک مسیر از طریق یک میدان مین در زمان ثبت اشتغال است. من قبر ترس که [Priti پاتل] ممکن است پیدا کردن خودش انجام آن را در زمان یک رکورد بیکاری است.

“و شاید کسانی که نقش آن, انگلیسی, کارگران شده اند قادر به را انتخاب کنید برای انجام بیش از 10 سال گذشته ممکن است جذاب تر از آنها قبلا بودند.”

در مراقبت از کارگران Ms Nokes افزود: “ما می دانیم که یکی از شش نفر از کسانی که شجاع مراقبت از کارگران در خط مقدم نبرد علیه coronavirus غیر اتباع انگلستان. من ستایش دبیر خانه برای او تعهد برای تمدید ویزا برای پزشکان و پرستاران و اما آنچه از کارکنان مراقبت – آنها به سیندرلا خدمات را فراموش کرده اید یک بار دیگر ؟

“و آنچه از کارکنان فرعی در بیمارستان های ما, بنابراین بسیار مهم در جنگ علیه یک ویروس که تکرار تمیز کردن عمیق مطلق ضروری? ما نمی توانیم باز بیمارستان اگر ما نمی تواند تمیز کردن لوس.”

دایان ابوت سابق, سایه, صفحه اصلی, وزیر نیز گفت: این لایحه این است که “بد در اصل بد در عمل” و توصیف آن به عنوان یک “سیلی زدن برای هزاران نفر از مهاجران از جمله اتحادیه اروپا کار بسیار سخت برای بیمه خدمات درمانی و مراقبت بخش در این زمان از Covid بحران”.

قبلا Priti پاتل گفت: پایان دادن به جنبش ایجاد خواهد شد “اسکنه عادلانه تر و ساده تر سیستم” است که “نقش مهمی” در این کشور بهبودی از coronavirus.

“این لایحه قبل از اینکه ما امروز نقش حیاتی در بهبود برنامه ریزی برای آینده,” او گفت:. “آن را به پایان خواهد حرکت آزاد و هموار کردن راه برای ما نقاط جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت.

“یک اسکنه عادلانه تر و ساده تر سیستم است که قادر به جذب مردم ما نیاز به درایو کشور ما رو به جلو از طریق بازیابی مرحله از coronavirus تخمگذار پایه و اساس برای یک دستمزد بالا بالا مهارت های مولد اقتصاد است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>