Coronavirus ردیابی: چگونه امن است که کار خود را از Covid-19 قرار گرفتن در معرض?

مستند قوانین در انگلستان شروع به شل اجازه می دهد میلیون ها نفر از مردم را به بازگشت به کار.

دولت با صدور دستورالعمل برای “کار با خیال راحت در طول کروناویروس” اما کسانی که بازگشت به کار هنوز هم ممکن است در معرض بسته به حرفه خود.

با ترکیب داده های دفتر ملی آمار (ONS) و وزارت کار ایالات متحده ممکن است برای برآورد کدام مشاغل بیشتر در معرض خطر ابتلا به Covid-19 ویروس.


این فایرفاکس بر اساس آن برآورد انگلستان مشاغل بر ما تجزیه و تحلیل این عوامل است. این تحلیل صورت گرفت در سال 2019 قبل از اجتماعی فاصله و دیگر اقدامات حفاظتی معرفی شدند.


به عنوان انتظار می رود, بهداشت و درمان کارگران هستند بیشتر در معرض بیماری, در حالی که همچنین در آینده به طور منظم نزدیکی به دیگران است.

“وجود دارد یک ارتباط روشن بین قرار گرفتن در معرض بیماری های جسمی و نزدیکی به دیگران در تمام مشاغل” در فایرفاکس یادداشت ها.

“کارکنان بهداشتی درمانی از جمله پرستاران و دندان پزشکان اتفاقا هر دو شامل بودن در معرض بیماری به صورت روزانه و آنها نیاز به تماس نزدیک با دیگران هر چند در طول همه گیر آنها بیشتر احتمال دارد به استفاده از PPE.”


به تجزیه و تحلیل داده ها نشان می دهد که دندان پزشکی و پرستاران اغلب در معرض بیماری در حالی که در محل کار است.


آنها همچنین رتبه بسیار وقتی که می آید به نزدیکی با دیگران با پرستاران دندانپزشکی رتبه بندی به عنوان خطرناک ترین برای هر دو متریک.


در مقابل طراحان و کسانی که در دفتر معمولی مشاغل به ثمر رساند و پایین در هر دو اقدامات است.


بسیاری از مشاغل ذکر شده به عنوان امن و یا نسبتا امن هستند کسانی که شده اند furloughed در بریتانیا در حالی که در معرض بیشترین خطر مشاغل اغلب کسانی که در خط مقدم مبارزه با شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>