Coronavirus آزمون در حال حاضر در دسترس برای همه بیش از پنج سالگی با علائم و دولت اعلام

هر کس بیش از سن 5 با علائم کروناویروس در سراسر انگلستان است که در حال حاضر واجد شرایط برای آزمون مت Hancock اعلام کرده است.

به وزیر بهداشت گفت که تست برنامه می تواند گسترش از کلید کارگران و بیش از 65s معنی است که کسانی که به نشان دادن نشانه هایی از Covid-19 قادر خواهد بود به هر کتاب یک آزمون در یک درایو-از طریق مرکز یا درخواست کیت صفحه اصلی.

اما آقای Hancock مواجه انتقاد بیش از آزمون-و-ردیابی سیستم به عنوان او حاضر به تعیین تاریخ برای برنامه, برای شروع – بعد از خیابان داونینگ اعلام کرد مرحله بعدی مستند-کاهش شروع می تواند بدون آن.

نیز وجود دارد که ترس از گسترش این تست سیاست را به معنای تقاضای بیشتر بر روی کلید مواد شیمیایی که در آزمایشگاه ها می گویند در حال حاضر در تامین کوتاه مدت.

آقای Hancock گفت: مجلس عوام: “هر روز ما در حال ایجاد ظرفیت بیشتر و این بدان معناست که بیشتر مردم می تواند آزمایش می شود و این ویروس کمتر مکان برای پنهان کردن.

“امروز من می تواند اعلام کند به خانه که هر کس در سن پنج و بیش با علائم است که در حال حاضر واجد شرایط برای آزمون. که امر حق در سراسر انگلستان در تمام چهار کشور از در حال حاضر.

“هر کسی با یک جدید مداوم سرفه درجه حرارت بالا و یا از دست دادن یا تغییر حس چشایی یا بویایی می توانید کتاب آزمون با مراجعه به بیمه خدمات درمانی.انگلستان/coronavirus.”

آقای Hancock ادعا خود را معیار از 100,000 Covid-19 تست ضربه شده بود در روز یکشنبه هر چند این شامل ده ها هزار نفر “در پست” و در عین حال تجویز می شود.

از کوچک تعداد آزمون در شروع این بیماری همه گیر در مارس انگلستان را در برنامه بوده است “مدرج در نفس به سرعت جهانی قهرمان” او ادعا کرد.

اما آلن ویلسون رئیس جمهور از موسسه پزشکی دانشمندان که نشان دهنده بیمه خدمات درمانی کارکنان آزمایشگاه گفت: با اعلام این خبر در تست گسترش بود “از همان” از دولت با آنچه او به عنوان “واکنشی” اطلاعیه ها و ایجاد اهداف جدید به جای تمرکز بر یک تست کامل استراتژی است.

وی افزود: “این فقط واکنش دوباره و ایستاده در یک تریبون ساخت یک اطلاعیه به جای مناسب نشسته و گفتگو در مورد اولویت است. ما prioritising هر کسی که بیش از سن پنج کلید کارگران و یا در اول بیا اول خدمت اساس?”

آقای ویلسون گفت: اعلام خواهد افزایش فشار بر دولت فانوس آزمایشگاه که انجام coronavirus تست به جای بیمه خدمات درمانی. اما او افزود: “ما هنوز در حال رقابت با آنها را برای همان معرف برای آزمون. زنجیره تامین است که هنوز هم بسیار دست به دهان است.

“فانوس Labs به نظر نمی رسد قادر به دریافت مقدار بالای 100,000 آزمون در روز و آن روشن نیست که این ظرفیت اضافی از آینده است.”

در روزهای اخیر شده اند وجود دارد مشکلات را با آزمایش و داده های تجاری از آزمایشگاه در دسترس ساخته شده به محلی مقامات بهداشتی.

آقای Hancock نیز تحت فشار در طی چه مدت آن طول می کشد برای آزمون نتایج به آمده به عقب ducking یک سوال از آقای Ashworth درخواست میانگین منتظر بازگشت از شرکت های خصوصی در حال اجرا درایو-از طریق امکانات.

او به شدت تکذیب تاخیر 96 دقیقه – زمانی که Rushanari علی کار backbencher هشدار داد خواهد قرار داده و مردم “در معرض خطر” – اما قادر به ارائه یک جایگزین شکل است.

به وزیر بهداشت گفت: در حال حاضر وجود دارد 21,000 تماس با ردیاب در انگلستان از جمله “7,500 مراقبت های بهداشتی حرفه ای” برای کمک به تماس گرداننده – بیش از 3000 در اصل پیشنهاد شده است.

“آنها کمک خواهد کرد که به صورت دستی ردیابی تماس از هر کسی که تا به حال تست مثبت و توصیه آنها در مورد اینکه آیا آنها نیاز به جداسازی. آنها باید دقیق آموزش” او گفت:.

قبلا بوریس جانسون سخنگوی پرسید: هنگامی که ردیابی خواهد بود به طور کامل عملیاتی گفت: تنها که این اتفاق می افتد “در هفته های آینده”.

جاناتان Ashworth, کار, را, سایه, سلامت, سخنگوی خواستار یک تاریخ برای آن شروع و برای جزئیات بیشتر برای چه افرادی در تماس با حامل خواهد منزوی – اما آقای Hancock منحرف هر دو پرسش.

و آقای Hancock دوباره اخراج رشد انتقاد که مراقبت از ساکنان خانه بودند در معرض خطر قرار داده و پس از بيماران وجود دارد نقل مکان کرد از بیمارستان بدون اینکه آزمایش به کمک به توضیح بالا بودن نرخ مرگ و میر وجود دارد.

شده است در مقیاس بزرگ حذف مردم از بیمارستان ها به مراقبت از خانه عنوان شده است ضمنی برخی,” او گفت: نمایندگان مجلس است. “کسانی که حرکات انجام شده با مراقبت است.”

و در مراقبت از خانه او دوباره بازی کردن که 38 درصد دچار Covid-19 مورد گفت: “اکثر خانه های مراقبت نداشته شیوع در همه.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>