ر Snowbirds اعضای تیم کشته در تصادف یاد شده به عنوان ‘آفتاب’: آلبرتا نمایشگاه هوایی تولید

یک آلبرتایی نمایشگاه هوایی تولید کننده است که به خاطر سپردن یک کشته پس از یک هواپیما با نیروهای کانادایی Snowbirds تظاهرات تیم سقوط در کملوپس, B. C. روز یکشنبه به عنوان یک فرد مثبت با شور و شوق برای این صنعت است.

نیروی هوایی سلطنتی کانادا تایید کرد که سروان. جنیفر Casey از تیم روابط عمومی افسر از هالیفاکس, N. S., در تصادف کشته شد.

ادامه مطلب: ر Snowbirds اعضای تیم کشته در تصادف در کملوپس, B. C.

سارا ون Gilst با بال بیش از Springbank نمایشگاه هوایی گفت: او می دانست که کیسی برای حدود سه سال توصیف او به عنوان “آفتاب” در مصاحبه با اخبار جهانی است.

“او واقعا شاد شخص به اطراف,” او گفت: صدای شکستن.

“او بسیار کارآمد در کار بود و شور و شوق واقعی برای این صنعت است. بنابراین او به نوعی به آنچه ما همیشه در تماس با هوا نشان می دهد اشکال” ون Gilst گفت و اشاره کرد که او انتظار می رود برای دیدن کیسی که برای سال های بسیاری آمده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“هنگامی که شما درگیر در این صنعت از آن تمایل به گرفتن نگه دارید از خود heartstrings.”

Capt. Jennifer Casey, public affairs officer for the Canadian Forces Snowbirds, was killed in a crash on Sunday, May 17, 2020, in Kamloops, B.C.
سروان. جنیفر کیسی امور عمومی افسر برای نیروهای کانادایی Snowbirds کشته شد در یک تصادف در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 در کملوپس, B. C. حسن نیت ارائه میدهد: Royal Canadian Air Force

ون Gilst شده است که در نمایشگاه هوایی صنعت از سال 2008 توضیح داد که آن را کوچک و تنگ-جامعه گره.

“ما تمایل به دانستن هر یک از دیگر برای بسیاری از سال است. همکاران تبدیل شدن به دوستان و تبدیل شدن به دوستان و خانواده و پس از آن هدف قرار دادن همه ما شخصا در حال حاضر,” او گفت:.

ادامه مطلب: یک جدول زمانی از کانادا Snowbirds مرگ و میر از سال 1972

کیسی پیوست RCAF در سال 2014 و Snowbirds در سال 2018 است. قبل از آن او را به عنوان یک خبرنگار رادیو تهیه کننده و لنگر با توجه به بیوگرافی.

Capt. Jennifer Casey, public affairs officer for the Canadian Forces Snowbirds, was killed in a crash on Sunday, May 17, 2020, in Kamloops, B.C.
سروان. جنیفر کیسی امور عمومی افسر برای نیروهای کانادایی Snowbirds کشته شد در یک تصادف در سهشنبه, مارس 17 سال 2020 در کملوپس, B. C. حسن نیت ارائه میدهد: Scott Simpson

سقوط مرگبار فوق العاده غم انگیز و دلخراش ون Gilst گفت.

“فراتر از فقط مرتب کردن بر اساس از [Snowbirds] تظاهرات تیم در حال کار تیمی است که آنها ایمنی بسیار مهم است برای آنها. بنابراین با چیزی شبیه به این اتفاق می افتد, آن را واقعا تکان دهنده فقط به فکر می کنم که آن را می تواند در این راه اتفاق می افتد,” او گفت:.

کانادا نیروهای Snowbirds بودند در عملیات الهام تور متقابل کشور به “بالابر ارواح کانادایی و درود می فرستم کارگران خط مقدم در طول COVID-19 همه گیر” با توجه به وزارت دفاع ملی.

“آنها در حال رفتن وجود دارد را امتحان کنید و به برخی از شادی و برخی از هیجان به مردم است. آن را قطعا متزلزل بسیاری از ما” ون Gilst گفت.

این عملیات به تاخیر افتاده است به طور نامحدود بخش گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این RCAF گفت: سروان ، ریچارد MacDougall زخمی شد در این تصادف.

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>