فروشگاه های اپل در حال بازگشایی, اما شما نیاز به یک ماسک صورت را به داخل – CNET


gettyimages-1090897606

اپل شروع به بازگشایی فروشگاه های آن است.


گتی

به عنوان شهرستانها در سراسر جهان شروع به سهولت پناهگاه در محل اقدامات اپل بازگشایی یک دانش سطحی از آن فروشگاه های خرده فروشی. فقط زیر 100 فروشگاه های اپل باید باز درهای خود را به مشتریان این شرکت گفت: در روز شنبه باز نامه ای در حدود یک پنجم از کل جهان است. اما جهان در مبارزه با COVID-19 پایان نیست با کروناویروس مستند پروتکل های کاهش و فروشگاه های اپل خواهد شد که اقدامات ایمنی خود را.

“پوشش صورت مورد نیاز خواهد بود برای همه از تیم ما و مشتریان ما خواهد شد ارائه آنها به مشتریان است که اصلا خود را,” نامه, نوشته شده توسط خرده فروشی اپل سر Deirdre اوبراین بخوانید. “متوسط چک انجام خواهد شد در درب و ارسال شده سلامت سوال روی صفحه نمایش خواهد شد برای کسانی که با علائم — مانند سرفه یا تب-و یا که اخیر در مواجهه با کسی که شما با COVID‑19.”

با شهرستانها متفاوت داشتن قوانین مختلف در اطراف چگونه بسیاری از مردم مجاز در داخل یک محل (در سیدنی جایی که من نوشتن این, از, قوانین معرفی شده در هفته گذشته اجازه می دهد تا 10 مثلا) اوبراین گفت: فروشگاه های اپل خواهد بود و بیشتر تمرکز بر یک تجربه است. سالن خود را خواهد بود به دقت تمیز در طول روز — از جمله “افزایش عمیق شستشو که تاکید ویژه ای بر روی تمام سطوح نمایش محصولات و بسیار قاچاق در مناطق” — پست اصرار دارد.

فروشگاه تعطیلی یکی از راه های بسیاری کالیفرنیا فن آوری های غول پیکر در حال کار در اطراف coronavirus’ گسترش یافته است. در سراسر جهان توسعه دهنده کنفرانس (WWDC) که در آن اپل به طور معمول پیش نمایش بعدی تکرار آن سیستم عامل آیفون (iOS), خواهد بود یک آنلاین-تنها رویداد. دفاتر خود شده اند خالی از کارگران از مارس اما کارگران بنا به گزارش ها شروع به بازگشت به آغاز در ماه جولای. (بر خلاف توییتر که کارکنان می توانید از خانه کار می کنند برای همیشه.) اپل مهم ترین COVID-19 چالش خواهد شد غلبه بر زنجیره عرضه اختلالات و راه اندازی آن دسته بعدی اپل در ماه سپتامبر.

اپل شروع به بستن فروشگاه خود را در سراسر غرب در اواسط ماه مارس به عنوان coronavirus شروع پخش از طریق شهرستانها در ایالات متحده و اروپا است. در مارس 13 این شرکت گفت: این امر نزدیک فروشگاه خود را به مدت دو هفته تا مارس 27 قبل از گسترش این تعطیلی به طور نامحدود.

اپل بیش از 500 فروشگاه در سراسر جهان. بسیاری از 100-ish سالن های این شرکت می گوید بازگشایی به احتمال زیاد در چین است. اپل توقیف مکانهای خرده فروشی در چین در ماه فوریه قبل از بازگشایی آنها در ماه مارس فقط به عنوان بسیاری از غرب شروع مستند اقدامات است. اپل 42 فروشگاه در چین دوم تنها به 271 در ایالات متحده است.

اگر شما پس از اپل, بار, تجربه, شما می توانید با استفاده از شرکت فروشگاه ابزار یاب به دیدن اگر شما محلی است بازگشایی شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>