5 آهنگ ها شما باید شنیدن این هفته: 18 May 2020

تا زمانی که شما یک اتصال به اینترنت, موسیقی جریان نگه می دارد. برخی از هنرمندان بزرگ به تعویق افتاد خود را انتشار تا بعد از آن در سال, اما این فقط باز می شود همه چیز برای هر کس دیگری.

1. روبن و تاریک ما را دریافت کنید وجود دارد
تک (هنر & صنایع دستی)
توصیه می شود اگر شما مانند: امید

به نظر می رسد هر هفته به ارمغان می آورد یک آهنگ جدید است که تلاش می کند برای راضی کردن ارواح ما در عصر COVID-19. آخرین آهنگ ظهور از قرنطینه است از روبن و تاریکی بود که بدون شک با الهام از برخی از مکالمات او با طرفداران on Facebook. این برای اولین بار در یک سری از تک روبن قصد دارد به انتشار بیش از چند ماه آینده همه منابع از جلسات سازمان ملل متحد | عشق آلبوم. اگر شما احساس squirrelly و نا امید کننده شما ممکن است بخواهید به این چرخش.

2. سقوط در, معکوس, محبوب هیولا
تک (نوشته روی سنگ قبر)
RIYL: Linkin Park, Three Days Grace لمس امینم (اگر او بودند به screamo)

اگر شما ترجیح می دهند که خشم در برابر آنچه ویروس خداوند ساخته, شما ممکن است بخواهید برای بررسی یک تک آهنگ جدید از لاس وگاس گروه که به نام “قاتلان.” Falling in Reverse می آیند تا با چیزی یادآور Mike Shinoda رپ را در Linkin Park که segues به برخی واقعا angsty راک مسائل است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

3. تمام زمان کم هیولا feat. blackbear
بیدار شو آفتاب (سوخت رامش/EMG)
RIYL: هیولا

هنوز هم در موضوع از هیولا و ترسناک تهدیدات همه زمان کم است و این آهنگ در مورد نوع سمی مردم شما می خواهید به روگرفت اما فقط نمی تواند به نظر می رسد به اجازه رفتن. در آنجا قرار بود یک فیلم اما شوت رو کشته با coronavirus وضعیت. Blackbear های ویژه مجری یکی از گروه های مورد علاقه خواننده های رپ و تولید کنندگان است. او کار می کرد با هر کس از لینکین پارک Mike Shinoda به جاستین بیبر.

4. الیور درخت Let Me Down
تک (اطلس)
RIYL: غول هدفون (سازمان دیده بان ویدیو و شما خواهید دید آنچه منظور من است.)

الیور درخت Nickell (با نام مستعار درخت توربو و برای برخی از دلیل Kryph) یک موسیقیدان است/تولید کننده/فیلمساز از کالیفرنیا است که enigmatically به عنوان “یک هنرمند که بخشی الگوی رفتاری بخشی چیزی کمتر تعریف پذیر.” او یک آلبوم دوم با عنوان زشت و زیبا قبل از COVID-19 ضربه باعث او را به تاخیر ثبت, اگر او به وعده انتشار آن را “در عرض 5-10 سال است.” ما فکر می کنم او شوخی کرده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

5. Larkins, ما با داشتن سرگرم کننده در عین حال ؟
تک (سرباز خوب)
RIYL: هر چه را در آب در منچستر

در اینجا چهار قطعه از Manchester (به نام بعد از جنگ شاعر از منچستر) که شنا در همان برکه که کره 1975 و شاید برف گشت. این آهنگ می سازد به یک singalong کر که بدون شک کار به خوبی در کنسرت. من حتی نمی ذهن بیش از حد خودرو-تنظیم صدای خواننده—و این که چیزی گفته باشد.

© 2020 کوروس رادیو یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>