چرا coronavirus به نظر می رسد به علت بسیاری از علائم مختلف?

علائم عمده COVID-19 به گفته مقامات بهداشت عمومی هستند سرفه و مشکل در تنفس.

اما علائم دیگر را از پیوست لیست.

گزارش COVID-19 بيمار که از دست داده اند احساس خود را از طعم و مزه و بو که در حال نشان دادن نشانه هایی از غیر معمول لخته شدن خون ضایعات روی پای خود هستند که گاهی اوقات به نام “COVID انگشتان”, سردرد, تهوع و نادر بیماری های التهابی در کودکان مبتلا به همه ضربه اخبار بیش از چند هفته گذشته است. به نظر میرسد که این لیست ممکن است علائم COVID-19 فقط نگه می دارد دیگر.

پس چگونه یک ویروس باعث بسیاری از علائم ؟

یک توضیح احتمالی: آن را نمی کند.

دکتر جرالد ایوانز رئیس بخش بیماری های عفونی را در دانشگاه کوئین نشان می دهد که بسیاری از علائم در حال حاضر نسبت به COVID-19 ساله در حال حاضر در حال حاضر در سطوح مشابه در جمعیت عمومی و یا در اثر هر گونه عفونت شدید — نه فقط عفونت از رمان coronavirus.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

برای مثال او گفت: ورم ملتحمه است که در حال حاضر در حدود 0.8 درصد از COVID-19 موارد با توجه به یک مطالعه. “بنابراین نکته جالب این است که اگر شما به دنبال چیزی است که بروز ورم ملتحمه در جمعیت عمومی آن 0.8 درصد است. بنابراین من فکر می کنم آن را کپسوله مشکل این است که شما باید.”

ادامه مطلب: ‘COVID انگشتان پا’ می تواند یکی دیگر از علائم کروناویروس, عفونت, کارشناسان می گویند

سایر علائم مانند تهوع یا سردرد در حال حاضر تجربه شده توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان برای تمام انواع دلایل, او گفت:, و می توان آن را سخت به نسبت کسانی که چیزهای خاص به کروناویروس به تنهایی. حتی ورم ملتحمه است که در ارتباط با بسیاری از عفونت های ویروسی از جمله سرخک.

اما به عنوان پزشک خود بپرسید که بیماران مبتلا به سوالات سعی کنید به کشف کردن آنچه در رفتن در بسیاری از مشترک یا به طور کلی علائم ممکن است به اشتباه در ارتباط با این بیماری است.

شیوع کروناویروس: که خروجی علمی مختصر بر روی لینک بين multisystem سندرم التهابی و COVID-19

شیوع کروناویروس: که خروجی علمی مختصر بر روی لینک بين multisystem سندرم التهابی و COVID-19

یکی دیگر ممکن است توضیح با توجه به Jason Kindrachuk که دارای تحقیقات کانادا صندلی در حال ظهور ویروس ها در دانشگاه مانیتوبا است که به دلیل 3 میلیون نفر در حال حاضر تشخیص داده شده است با COVID-19 ما توجه بیشتر موارد بسیار نادر علائم — به سادگی به این دلیل که اعداد بسیار بالا است.

ادامه مطلب: شدید COVID-19 بیماران مبتلا به ‘بی سابقه لخته شدن خون. در اینجا چیزی است که پزشکان می دانند

او را دیدم یک اثر مشابه هنگام مطالعه, ابولا, او گفت:. اوایل که تعداد نسبتا کمی از موارد پزشکان فکر می کردند که تا به حال یک ایده خوب از چه بیماری مانند نگاه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما در سال 2014 شیوع بیماری در غرب آفریقا و بسیاری از مردم آلوده شدند که پزشکان کردم یک ایده بسیار بهتر از تمام اثرات احتمالی ابولا.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“2014 بازدید و ما ده ها هزار نفر از موارد. و در حال حاضر شما شروع به دریافت یک کمی بیشتر از یک نشانه ای از تفاوت های ظریف از چه این بیماری در واقع به نظر می رسد,” او گفت:.

“آن را نمی کند در واقع شاید ما متناسب با طرح است که ما چون در حال حاضر ما در واقع با دیدن این سراسر وسیعتری تعداد بیماران بسیار متغیر مراحل بیماری است. شما در حال دیدن نیست فقط مردم هستند که فوق العاده-بیمار. شما در حال دیدن مردم که شاید بیشتر کمی بیمار است.”

به طور مشابه با تمام این میلیون ها نفر از COVID-19 مورد او فکر نمی کند که ما در حال دیدن جدید اختلالات برداشت اما به جای نسبتا نادر اثرات است که رخ می دهد تنها در تعداد انگشت شماری از مردم است.

ادامه مطلب: آنچه که “سکوت هیپوکسی’? Coronavirus علامت بیماران نمی دانم آنها

چرا یک ویروس ممکن است باعث شود بسیاری از اثرات مختلف است “میلیون دلار سوال” Kindrachuk گفت.

در درجه اول coronavirus فکر به هدف ریه ها, او گفت:. “اما آنچه که ما شروع به دیدن برخی از این ویروس های مختلف است که در بیشتر موارد شدید بیماری این ویروس در واقع به بسیاری از ارگان های مختلف است.”

وقتی اتفاق می افتد که سیستم ایمنی بدن یک بیمار می تواند به “اوردرایو” به سعی کنید به مبارزه با عفونت — چیزی که او می گوید می تواند منجر به بسیاری از عوارض شديد همراه با COVID-19 مانند نارسایی کلیه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنچه ما فکر می کنیم که اتفاق می افتد این است که این ویروس می شود. این در واقع باعث می شود که سیستم ایمنی بدن به واکنش زیاده از حد و یا شروع به اساسا ناقص و یا اختلال در عملکرد. و چه اتفاقی خواهد افتاد این است که پس از آن بیماری شروع می شود هدایت می شود در واقع این بیش-فعال شدن سیستم ایمنی بدن است.”

نادر سندرم التهابی در کودکان و نوجوانان به احتمال زیاد مربوط به COVID-19

نادر سندرم التهابی در کودکان و نوجوانان به احتمال زیاد مربوط به COVID-19

پاسخ سیستم ایمنی بدن می تواند آسیب ارگان بافت بیش از حد که می تواند منجر به عواقب جدی است. به همین دلیل آینده درمانی برای COVID-19 همچنین ممکن است نیاز به آدرس سیستم ایمنی بدن است.

با توجه به Evans این مهم به تشخیص مستقیم علائم COVID-19 از عوارض مانند نارسایی کلیه. نارسایی ارگان ها می تواند اتفاق می افتد زمانی که یک بیمار به بیمار با بسیاری از انواع مختلف عفونت های شدید هر چند نه فقط coronavirus, او گفت:.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد به بدن خود را هنگامی که شما در حال که بیمار است. و یکی از آنها این است که ارگان های خاصی است که بسیار مستعد ابتلا به مشکلات جریان خون مانند کلیه و مغز خود را. چیزهایی هستند که شما شروع به توسعه آنچه واقعا عوارض COVID-19.”

“مشکل این است که همه ما در پزشکی می دانم که چیزی غیر معمول اتفاق می افتد با افراد بیمار در ICU.”

حتی لخته شدن خون که گزارش شده با COVID-19 اتفاق می افتد در دیگر بسیار بیمار, بیماران, او گفت: هر چند پزشکان دیگر گفته اند اخبار جهانی آنها اتفاق می افتد, در نرخ های بالاتر در بیماران مبتلا به COVID-19.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این عوارض موفق شود باید همان راه یا نه بیمار COVID-19 ایوانز گفت.

ادامه مطلب: جدید کروناویروس علائم شامل سردرد از دست دادن طعم و بوی

تا جایی که این نظر تشخیص پزشک? اوانز معتقد است این لیست از نشانه های بیش از حد طولانی است و تا زمانی که وجود دارد باقی می ماند یک منبع محدودی از کیت های آزمایش پزشکان باید سوال سعی کنید برای تعیین اینکه آیا یا نه کسی که به احتمال زیاد تا به COVID-19 قبل از گرفتن آنها تست شده است.

COVID-19 بازمانده هنوز مبارزات با علائم

COVID-19 بازمانده هنوز مبارزات با علائم

برای Kindrachuk بزرگترین مسئله نیست لیست طولانی از علائم ممکن است اما این بیماران می تواند بسیار خفیف یا بدون علائم در همه. این باعث می شود آنها را بسیار دشوار است برای جدا کردن از بقیه جمعیت و یا حتی به درمان آنها.

اما اطلاعات بیشتر چیز خوبی است او فکر می کند و دانش ما از این ویروس را نگه می دارد در حال رشد است.

“مردم در حال گرفتن بیشتر در لحن از آنچه به دنبال زمانی که مردم گزارش علائم. با این همه رفتن به ادامه تکامل در طول روز و هفته و ماه به عنوان ما به جلو حرکت می کند.”

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>