که در آن به خرید ضد عفونی کننده دست در حال حاضر – CNET


home-cleaning-solutions-9563

پیدا می کند و ضد عفونی کننده دست در فروشگاه ها ؟ سعی کنید این آنلاین مغازه به جای.

آنجلا Lang/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

ما در حال حاضر سال به کروناویروس همه گیر در ایالات متحده و اساسی خانواده بهداشت اقلام مانند صابون و ضد عفونی کننده دست (نه به ذکر است مواد ضد عفونی کننده دستمال مرطوب پاک کننده خانگی و کاغذ توالت) هنوز در حال پرواز کردن قفسه های فروشگاه. خوشبختانه بسیاری از خرده فروشان آنلاین هنوز هم باید ضد عفونی کننده دست سهام-هر دو اسپری و ژل-اگر چه برخی ممکن است قادر به کشتی به شما حق دور.

بسیاری از این برندها نمی توان ضد عفونی کننده دست قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروساما تقاضا برای این محصول افزایش یافت آنها را دیدم یک فرصت برای شروع به ساخت آن است. همانطور که در بالا ذکر شد برخی از این اسپری ضد عفونی کننده دست در حالی که دیگران یک ضد عفونی کننده دست ژل. هر دو گزینه های خوبی هستند که شما به دنبال برای آن به خرید ضد عفونی کننده دست.

به دلیل همه گیر ما نمی سرزنش افرادی که می خواهید اضافی بطری یا دو تا از ضد عفونی کننده دست به پرتاب در کیسه های خود را برای موقعیت های زمانی که صابون و شستن دست نیست یک گزینه است. اگر مایل به صبر کنید چند روز برای کسانی که بطری به خود می رسند آستان اما بدانم که در آن به خرید ضد عفونی کننده دست ما رو برای شما لیست (به روز شده در مارس 16, 2020).

ادامه مطلب: چگونه در واقع شستن دست های خود را به درستی

Wellnesse

Wellnesse است مراقبت از مو شرکت آغاز شده است که ساخت ضد عفونی کننده دست برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد. 10 دلار شما می توانید یک دو اونس بطری اسپری ضد عفونی کننده که شامل 62% اتیل الکل و گفته است کشتن 99.99 درصد از میکروب ها است. وجود حمل و نقل رایگان در اولین خرید خود.

ادامه مطلب: نیاز به یک oximeter پالس? این مدل ها در سهام با شروع در $24

Maapilim

Maapilim زیبایی شرکت که متخصص در مراقبت از مو, مراقبت از پوست و مراقبت از پوست صورت, اما به تازگی منتشر شده جدید از ژل آلوئه ورا ضد عفونی کننده دست. حاوی 70% الکل Maapilim ضد عفونی کننده دست می کشد 99.99 درصد از میکروب ها است. آن را دریافت کنید در یک 3.4 اونس بطری برای $10 به علاوه 7 دلار نرخ حمل و نقل.

Biosilk

Biosilk دیگر مراقبت از مو, شرکت, فروش انواع مرطوب کننده دست عفونی با 77% اتیل الکل. این دست عفونی کشتن 99.99 درصد از میکروب ها است. توجه داشته باشید که Biosilk نمی کشتی این محصولات به آلاسکا یا هاوایی.

Hempz

Hempz یک برند مراقبت از پوست است که باعث می شود کنف-مرطوب کننده بر اساس برخی با CBD. آنها در حال حاضر ارائه یک 17-هر اونس پمپ بطری ضد عفونی کننده دست با 63% اتیل الکل که جان 99.99 درصد از میکروب ها است. فروشگاه آنلاین محدودیت یک بطری در هر مشتری و استاندارد حمل و نقل $11.

کابینه

کابینه جدید دیجیتال مستقیم به مصرف کننده نمای به فروش می رساند بیش از حد داروها برای کمتر از شما ممکن است پرداخت سنتی داروخانه. خود را سرد و آنفولانزا آمادگی کیت شامل دو 2-اونس اسپری ضد عفونی کننده دست که حاوی الکل 70 ٪ است. کابینه نمی کند و در عین حال کشتی به تمام متحده-شما یک هشدار از طریق اگر شما سعی می کنید برای چک کردن و زندگی در یک کشور شرکت نمی کند به کشتی.

Vegamour

یک فروشگاه زیبایی شناخته شده برای شلاق ابرو و مو, مراقبت از Vegamour 6-اونس 75% ایزوپروپیل الکل ضد عفونی کننده دست اسپری آنلاین در دسترس است. برآورد تاریخ کشتی برای این Vegamour ضد عفونی کننده دست است مارس 18 سال 2020 است.

بشر

بشر یک مراقبت شخصی فروشگاه با تمرکز بر روی پایداری و کاهش زباله های پلاستیکی است ضد عفونی کننده دست در دسترس در هر دو گریپ فروت و بدون بو گونه. 8-هر اونس بطری آلومینیوم با 65% اتیل الکل برای $10.

الهه شعر و موسیقی, سلامت

الهه شعر و موسیقی درمانی شاخه ای کردن شرکت از الهه شعر و موسیقی, صمیمیت. شرکت مادر CC سلامتی دیدم یک فرصت برای شروع تولید ضد عفونی کننده دست در طول COVID-19 شیوع. شما می توانید با خرید 8 اونس بطری, الهه شعر و موسیقی ضد عفونی کننده دست در الهه شعر و موسیقی, وب سایت بهداشت. با 65% دناتوره اتیل الکل و آن را مطابق با CDC فرمول دستورالعمل برای کشتن 99.99 درصد از میکروب ها است. زمان حمل و نقل است که سه روز است.

Yoobi

اگر شما نیاز دارید و یا می خواهید تعداد زیادی از کوچک قابل حمل دست عفونی اتمام Yoobi یک صنایع دستی و لوازم اداری, خرده فروش است که اضافه شده ضد عفونی کننده دست به محصول خود را ارزیابی. دریافت 50-بسته 1.5 ml مینی دست عفونی است که شامل 70 درصد دناتوره اتیل الکل. انتظار می رود این Yoobi ضد عفونی کننده دست به کشتی بین ماه های ژوئن 1 و 15 ژوئن 2020.

مطلب در مورد بهداشت و سلامتی

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>