طوفان گرمسیری آرتور فرم کردن سواحل فلوریدا; 1st یکی از 2020 کومودو

طوفان گرمسیری آرتور تشکیل سواحل فلوریدا در روز شنبه آن را ششمین سال متوالی برای یک نام طوفان به توسعه قبل از رسمی ژوئن 1 شروع کومودو ،

طوفان مرکز واقع شده بود در 11 p. m. در حدود 190 مایل (305 کیلومتر) شمال شرق کیپ کاناورال فلوریدا ملی ایالات متحده آمریکا در مرکز طوفان در میامی گفت. آرتور بالا پایدار باد از 40 مایل در ساعت (65 kph) و در حال حرکت به سمت شمال-شمال شرق در 13 مایل در ساعت (20 kph), مقامات گفت.

ادامه مطلب: فیلیپین سواری از اول گردباد به آمار در میان coronavirus هیچ تلفات شناخته شده

یک طوفان گرمسیری دیده بان باقی مانده در اثر برای بخش هایی از ساحل کارولینای شمالی. پیش بینی می گویند آرتور خواهد ماند و دریایی فلوریدا و گرجستان روز یکشنبه و پس از آن رویکرد ساحل کارولینای شمالی در روز دوشنبه, جایی که آن را رها کنید بین 1 و 2 اینچ از باران یکشنبه شب و دوشنبه.

خطرناک ساحلی شرایط گشت و گذار و تبدیل جریان انتظار می رود به گسترش شمال از فلوریدا به mid-Atlantic states طی چند روز آینده.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

پاک کردن خدمه بازگرداندن هالیفاکس پس از طوفان دوریان ریپ طریق

پاک کردن خدمه بازگرداندن هالیفاکس پس از طوفان دوریان ریپ طریق

در حالی که ممکن است یک جزء از گرم شدن آب و تغییر آب و هوا در دیگر قبل از ژوئن طوفان آرتور بیشتر از یک نیمه گرمسیری طوفان از سیستم سنتی به نام طوفان و آب آن را سردتر از آنچه معمولا مورد نیاز برای شکل گیری طوفان گفت: دانشگاه ایالتی کلرادو طوفان محقق فیل Klotzbach.

بسیاری از این خارج از فصل طوفان ضعیف هستند زودگذر آنهایی که هواشناسان می توانید ببینید در حال حاضر به دلیل ماهواره و تکنولوژی بهتر و شده اند از دست رفته در زمانهای گذشته Klotzbach گفت.

مانند اکثر زودتر از معمول طوفان آرتور است به احتمال زیاد به دریایی باقی می ماند اما می تواند نسبتا نزدیک به کارولینای شمالی در سواحل دوشنبه Klotzbach گفت.

ادامه مطلب: آخر هفته طولانی فراست مشورتی صادر شده برای تمام نوا اسکوشیا

فصل طوفان رسما شروع می شود در تاریخ 1 ژوئن.

محلی پیش بینی در باهاما گفت: دوش درنگ بیش از این جزیره گرند باهاما و Abaco که هنوز در تلاش برای بازیابی پس از برخورد با یک دسته 5 طوفان سال گذشته است.

اما هیچ سیل گزارش شده است به عنوان افسردگی چرخش فقط غربی مجمع الجزایر است و انتظار می رود به اقیانوس باز به عنوان آن را تقویت می کند.

ایالات متحده آب و هوا مقامات ارائه راهنمایی در آمادگی طوفان

ایالات متحده آب و هوا مقامات ارائه راهنمایی در آمادگی طوفان

مقامات گفتند آنها آماده بودند برای تخلیه بیماران در حال حاضر قرار دارد در چادر در گرند باهاما پس از طوفان دوریان آسیب دیده این جزیره بیمارستان اما پیش بینی گفت: بخش عمده ای از رعد و برق در حال واقع در شمال و شرق افسردگی هستند و انتظار می رود تاثیر این منطقه است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

طوفان گرمسیری دیده بان صادر شده برای بخش هایی از کارولینای شمالی در سواحل شمال از شهرستان گشت و گذار به اردک از جمله Pamlico و البمارل برای تلفن های موبایل.

Danica کتو در San Juan, Puerto Rico, کمک به این گزارش

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>