بهترین اسانس منتشر کننده را انتخاب کنید برای سال 2020 – CNET

اگر شما می خواهید برای استراحت ذهن شما را آرامو آماده شدن برای یک شب آرام از خوابآروماتراپی ممکن است کمک کند. چند قطره از روغن های ضروری یا مانند اسطوخودوس یا درخت چای در اسانس منتشر به غبار در یک اتاق می تواند یک تسکین دهنده سلامت-تقویت کننده.

قبل از اینکه شما شروع به خرید بررسی کنید ما راهنمای خرید بهترین اسانس منتشر — از التراسونیک دیفیوزر به نبولایزر دیفیوزر-و بیشتر-عزیزان شما می توانید در آمازون با توجه به مشتاق بررسی برای پیدا کردن وسیله ای است که برای شما مناسب است.

چگونه به انتخاب یک اسانس منتشر

شما می توانید انتخاب کنید از صدها نوع از آروماتراپی دیفیوزر که در محدوده قیمت از $10 به بیش از 100 دلار است. قبل از خرید در نظر گرفتن این عوامل در انتخاب بهترین اسانس منتشر کننده.

ظرفیت مخزن: منتشر کننده آب ظرفیت می تواند اجرا در هر نقطه از 100 میلی لیتر (3.4 اونس مایع) به بیش از 1 لیتر (32 fl. اونس.) آب, اما, متوسط مخزن آب دارای حدود 300 میلی لیتر. شما ممکن است بخواهید یک بزرگتر مخزن آب با ظرفیت اگر شما نمی خواهید به زحمت به دوباره پر کردن آب در اغلب موارد و یا اگر شما نیاز به خود را منتشر و برای اجرا برای مدت زمان طولانی در یک فضای بزرگ است.

زمان اجرا و زمان سنج: آیا شما می خواهید می شود قادر به تنظیم خود را آروماتراپی روغن منتشر کننده برای یک یا سه یا پنج ساعت ؟ آیا شما می خواهید مستمر اجرا گزینه برای عطر و غبار? چه مدت شما نیاز به آن را اجرا کنید ؟ این ها همه پرسش های مهم را در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک منتشر کننده.

سیستم خاموش شدن خودکار: حتی اگر شما به طور معمول یک فرد فراموشکار انتخاب یک دیفیوزر با سیستم خاموش شدن خودکار هوشمند حرکت می کند. اگر شما فراموش نکنید که به قدرت خود را منتشر هنگامی که وجود دارد کمی آب در سمت چپ آن می توانید بیش از حد و شکستن.

منطقه تحت پوشش: برای اتاق های کوچک مانند اتاق خواب, حمام, اتاق خواب بچه ها و یا یک استودیو یوگا, شما لازم نیست به نگرانی بیش از حد در مورد فیلم مربع خود را منتشر پوشش می دهد. اگر شما به دنبال استفاده از آن را در یک فضای باز و یا اتاق بزرگ به دنبال دیفیوزر با بالا فیلم مربع است.

روشنایی: بسیاری از دیفیوزر ارائه محیط چراغ یا دو عنوان شب چراغ. این است که بسیار یک ترجیح شخصی, بنابراین اگر شما قطعا نمی خواهید یک نور حاصل آروماتراپی منتشر کننده شما می خواهید برای خرید را ندارد و یا که شما به راحتی می توانید آن را خاموش.

غبار تنظیمات: آیا شما می خواهید مستمر سرد غبار اجرا می شود که ساعت ها برای انتشار اسانس قطره یا متناوب غبار?

شدت: برای قوی تر بو و غبار و به دنبال nebulizing دیفیوزر. نبولایزر منتشر کننده دستگاهی است که از تبخیر روغن قطره بدون استفاده از حرارت قبل از پمپاژ کردن بوی در غبار ریز به هوا. این اغلب گران تر از استاندارد دیفیوزر اما می توان ارزش آن را اگر شما پیدا کردن استاندارد دیفیوزر به ضعیف بود.

رطوبت: بسیاری از اسانس دیفیوزر دو به عنوان یک خنک کننده مرطوب کننده. این می تواند یک معامله دو-در-یک گزینه اگر شما زندگی می کنند در یک آب و هوای خشک.

VicTsing

این براق التراسونیک منتشر از VicTsing ویژگی های یک دانه چوب بیرونی پیچ در کلاه مستمر سرد غبار خروجی از 10 ساعت اختیاری تایمر سیستم خاموش شدن خودکار.

این غبار مرطوب کننده منتشر شده است نیز فوق العاده آرام به لطف فن آوری اولتراسوند. این VicTsing اسانس منتشر کننده اجازه می دهد تا شما را به را انتخاب کنید از هفت رنگ محیط از چراغ های LED برای همه در اطراف آبگرم اثر است. برای کمتر از $40, آروماتراپی, دوست داشتن خریداران در آمازون dote در ارزش.

InnoGear

برای چند دلار کمتر از کلی بهترین اسانس منتشر انتخاب کنید شما می توانید این دستگاه منتشر کننده و خنک کننده مرطوب کننده از InnoGear که داوران می گویند: “آیا آنچه در آن است.”

مانند VicTsing روغن منتشر کننده التراسونیک InnoGear نیز ارائه می دهد هفت رنگ از چراغ های LED به از را انتخاب کنید به عنوان به خوبی به عنوان سیستم خاموش شدن خودکار. بسیاری از خریداران توجه داشته باشید که این روغن منتشر کننده و خنک کننده مرطوب کننده است که بهترین مورد استفاده در اتاق های کوچکتر به دلیل آن آروماتراپی خروجی است که به عنوان قوی به عنوان برخی دیگر از دیفیوزر.

SpaRoom

نمی تواند زندگی خود را بدون اسانس منتشر کننده? این روغن منتشر کننده همراه با شما هر کجا که شما بروید برای بر روی تقاضا آروماتراپی غبار. یکی از جوانب مثبت از SpaRoom Aromifier است که با این نسخهها کار با USB, اما شما همچنین می توانید آن را اجرا کنید در دو باتری AA بنابراین شما می توانید سفر خود را با این دستگاه قابل حمل منتشر کننده حتی اگر شما نمی خواهد که دسترسی به یک پورت USB. این منتشر می آید در رنگ های مختلف ساطع می کند و یک نرم LED آبی رنگ نور است.

Stadler Form

این التراسونیک منتشر کننده روغن از Stadler Form اجرا می شود برای عظیم 53 ساعت. آن را منتشر می کنند یک عطر به هوا تا 18 ساعت در یک عملیات مستمر و یا 53 ساعت در فاصله حالت که در آن اجرا می شود در 10 دقیقه-در 20 دقیقه-خاموش misting چرخه.

آن را نیز ارائه می دهد یک ویژگی نوسان و خریداران خود را سخاوتمندانه غبار و ارامش.

Dularf

تماس همه خانه های هوشمند متعصب: شما می توانید قدرت در این التراسونیک دانه چوب Dularf آروماتراپی روغن منتشر کننده با صدای خود و یا از طریق LinkyHome برنامه و آن را متصل به هر دو آمازون الکسا و گوگل دستیار.

قبل از اینکه شما شروع به غبار, شما همچنین می توانید تنظیم رنگ و روشنایی تایمر و شدت بر روی این هوشمند مافوق صوت روغن منتشر کننده.

Exqline

بسیاری از کوچک نفت دیفیوزر نمی به اندازه کافی پر کردن اتاق بزرگتر با معطر و غبار. این Exqline التراسونیک منتشر کرده است تحت زیادی از 1500 میلی لیتر ظرفیت آب در مخزن آن و همراه با خروجی 450 متر مربع است.

آمازون داوران عشق قدرتمند خروجی — یک خریدار حتی گفت این التراسونیک منتشر می توانید یک “بزرگ اتاق نشیمن با سقف کلیسای.”

Vitruvi

این Vitruvi سنگ منتشر ساطع 2.3 مایع اونس آب در هر ساعت ساخت آن را به یک گزینه عالی برای کسانی که می خواهند بوی است که همراه با اسانس منتشر و رطوبت است که همراه با غبار از دستگاه های مرطوب کننده. این غبار مرطوب کننده منتشر کننده برای تمیز کردن آسان و شیک ظروف پایان و پایدار در یک جایزه.

Ellia

بحث در مورد trifecta: این پخش از Ellia ترکیبی از صدا و آروماتراپی و بینایی (به نظر می رسد تقریبا مانند یک شمع) برای یک اثر آرام بخش فوق العاده برای کمک به شما به خواب یک شب خوب. آن را بازی خواب برای تلفن های موبایل در حالی که ساطع کننده نور محیط چراغ خلق و خوی همراه با عطر و بوی روغن های ضروری که شما آن را خریداری ،

Fyng

اگر شما همه در یک نوع فرد این جعبه زیبا به شکل منتشر شده بود برای شما. این توابع به عنوان یک سخنران سرد-غبار مرطوب نور شب و یک ساعت تمام در همان زمان — و به عنوان یک اسانس منتشر, البته.

در اصل در سال گذشته منتشر شده و به روز شده به عنوان ما به بررسی محصولات جدید است.

سلامتی بیشتر پوشش در CNET

• 7, ماساژ, اسلحه است که هزینه کمتر از $600 Theragun

• بهترین مسواک برقی در سال 2020 برای دندان های سفیدتر و سالم در دهان

• 12 مدیتیشن برنامه برای خواب بهتر و استرس کمتر

پوست کامل سینوس امداد و Roomba مانند مسواک: 5 سلامتی دستگاه های شما می خواهید در سال 2020

7 محصولات سلامتی به تلاش برای سالم شما

6 تیغ خدمات اشتراک سعی کنید در سال 2020

7 دست صابون برای مبارزه با میکروب ها از ارزان به لوکس

6 ضروری سرد و آنفولانزا محصولات شما نیاز دارید که آیا شما بیمار هستید یا نه

بهترین قابل حمل رطوبت ساز برای پوست های خشک سینوس امداد و گلو درد در سال 2020

•بهترین پاک کننده صورت برای خرید در سال 2020: Tatcha, CeraVe تازه و تر

• بهترین صورت, مرطوب کننده ها در سال 2020: SkinMedica عادی, مست, فیل و بیشتر

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>