بهترین بلوتوث بلندگوی بی سیم به خرید برای سال 2020 – CNET

وجود دارد بسیاری از انواع-شاید بیش از حد در تنوع — را انتخاب کنید از امروز در Bluetooth wireless speaker بازار از جمله جیبی میکرو مدل های جمع و جور mini نسخه های heftier مدل که واقعا می تواند قرار داده و از برخی از صدا. محدود کردن انتخاب های خود را با یک نگاه کنونی ما مورد علاقه رقیب برای بهترین بلوتوث قابل حمل بلندگو.

نیاز به یک مجموعه گسترده تر از گزینه ؟ اتمام لیست ما از بهترین هوشمند بلندگو و بهترین Wi-Fi بلندگو و سیستم های موسیقی.

سارا تو/CNET

در $33 ، Tribit XSound رفتن یکی از بلندگوهای بلوتوث برای پول است. علاوه بر صدایی مناسب برای پخش موسیقی مورد علاقه خود را و بیشتر از آن را نیز به طور کامل ضد آب و بلندگوی بلوتوث. ما به عنوان خوانده شده Tribit XSound به بررسی.

سارا تو/CNET

نه تنها این به طور کامل ضد آب و بلندگوی بلوتوث بی سیم (IPX7) دارای عمر باتری بهبود یافته و بهتر صدا از کلیپ 2 آن را با دوام تر با توجه به JBL به لطف یکپارچه کارابین فریم کل محیط بلندگو اقدام به عنوان یک سپر. این ساخته شده در باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری و یکی از بهترین های بی سیم بلندگوهای بلوتوث برای اندازه کوچک. آن را به فروش می رساند برای $60. ما به عنوان خوانده شده JBL Clip 3 نقد و بررسی.

دیوید Carnoy/CNET

Ultimate Ears رونق بلندگوهای بلوتوث آمده در چند اندازه مختلف اما هیچ یک از آنها به عنوان بزرگ به عنوان جدید Hyberboom. یک supersize بلندگوی بی سیم که راهنمایی مقیاس در سنگین 13 پوند Hyperboom باعث می شود Megaboom 3 نگاه کنید بدون شک بمیرد. آن را ارزان نیست اما آن را برای تلفن های موبایل بهتر از خیلی از ادم تنومند و بدقواره بلندگوهای قابل حمل در بازار در حال حاضر.

Ultimate Ears تکرار به من گفت Hyperboom ایجاد شد و پس از آن شرکت کردم بازخورد از مشتریان خود به دنبال یک بزرگتر بلندگو است که می تواند با صدای بلند به اندازه کافی و به اندازه کافی عمیق باس به قدرت ، سخنران فقط می توانید انجام دهید — Ultimate Ears می گوید آن را سه بار به عنوان با صدای بلند و شش و نیم بار باس از Megaboom 3-و هیچ مشکل پر کردن یک اتاق نسبتا بزرگ با صدا. خواندن CNET برای اولین بار.

سارا تو/CNET

این Tribit MaxSound Plus (56 دلار) است که حدود 30 درصد بزرگتر از آن برادر XSound بروید و در مورد هزینه 25 دلار بیشتر, اما آن را انجام می دهد قابل ملاحظه ای بهتر است و یکی از بهترین صدایی سخنرانان در آن اندازه و قیمت کلاس. آن را طولانی مدت باتری قابل شارژ لیتیوم یون باتری و کیفیت برتر صدا برای یک بلندگوی بلوتوث. ما به عنوان خوانده شده Tribit MaxSound به همراه نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

Tribit را StormBox بلندگو به نظر می رسد مانند یک صلیب بین UE و JBL بلندگو. ما گمان می برند که نه یک حادثه. به طور کامل ضد آب هزینه آن حدود 30 دلار کمتر از JBL Flip 5 و تولید صدا بزرگتر است و تا 20 ساعت عمر باتری برای پخش موسیقی و بیشتر. Tribit را XSound سخنرانان احتمالا یک مقدار بهتر اما Stormbox است ،

دیوید Carnoy/CNET

ما دوست Ultimate Ears’ اصلی Wonderboom بلوتوث بلندگو که صدا خوب برای آن اندازه جمع و جور و همچنین ضد آب است. در حال حاضر این شرکت منتشر کرده است Wonderboom 2 است که لمس بزرگتر از اصلی و برای تلفن های موبایل کمی بهتر برای پخش موسیقی مورد علاقه خود را با باس بیشتر و ویژه, هوای آزاد, افزایش حالت است که افزایش سه برابر کردن.

مانند سلف خود به طور کامل ضد آب Wonderboom 2 با Bbluetooth اتصال حمل یک لیست قیمت از 100 دلار به فروش می رساند اما برای کمتر (در حدود $80). آنچه متفاوت است IP67 امتیاز این بدان معناست که این گرد و غبار بیشتر مقاوم در برابر شوک و همچنین قادر به شناور. این شهر همچنین دارای 30% بهتر عمر باتری — ماندگار تا 13 ساعت در حجم متوسط سطح با توجه به Ultimate Ears — و شما می توانید لینک دو با هم برای ایجاد یک صدای استریو جفت شدن با فشار دادن یک دکمه در هر سخنران.

سارا تو/CNET

Bose SoundLink میکرو مسلما بهترین صدایی از بلندگو برای اندازه کوچک. اگر چه این Bose SoundLink است کمی گران بوز را اصلاح 10 دلار آن در لیست قیمت آوردن آن را به 99 دلار است. آن را به طور کامل ضد آب و موجود در سه Bose SoundLink گزینه های رنگ. ما به عنوان خوانده شده Bose SoundLink میکرو نقد و بررسی.

دیوید Carnoy/CNET

JBL را تلنگر 5 (100 دلار) است که کمی بزرگتر از تلنگر 4 با بهبود های صوتی صدا با کمی بیشتر باس. این یک IPX7 ضد آب صدور گواهینامه است که به وسیله آن می توان مستغرق در یک متری آب به مدت 30 دقیقه و زنده ماندن. Tribit را StormBox حدود 30 دلار کمتر و نقش بلندتر اما من مانند تعادل مربوطه به اهنگ صدا از تلنگر 5 بهتر است. این نیز ارائه می دهد USB-C شارژ که بهتر است برای آینده تصحیح.

این Sonos حرکت است این شرکت برای اولین بار portable indoor-outdoor Bluetooth speaker کامل با ساخته شده در باتری قابل شارژ است که خوب است برای 900 اتهام و یا تقریبا سه سال و قابل تعویض است. آن را از Wi-Fi را فعال کنید و می تواند به دیگر Sonos سخنرانان در سیستم خانگی خود را — Sonos می گوید: این حرکت بهترین Wi-Fi اتصال به هر یک از سخنرانان آن به تاریخ. این شهر همچنین دارای یک اتصال بلوتوث بنابراین شما می توانید آن را خارج از محدوده خود را از Wi-Fi و جریان به طور مستقیم از اندروید به آیفون و یا هر بلوتوث را فعال کنید دستگاه های صوتی. ما به عنوان خوانده شده Sonos حرکت را نقد کنید.

بوز

بوز جدید از Wi-Fi و بلوتوث بلندگوی قابل حمل جمع و جور تر است و راحت تر به حمل در اطراف از Sonos حرکت می کند و هزینه کمی کمتر است. آن ارائه می شود بزرگ صدای بلند برای آن اندازه نسبتا کوچک و لینک با دیگر بلندگوهای Bose Wi-Fi در خانه سخنران خط برای ایجاد یک multiroom audio سیستم. ما به عنوان خوانده شده بوز خانه قابل حمل بلندگو برای اولین بار.

بیشتر راهنماهای صوتی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>