SpaceX دعوت 2020 grads به راه اندازی عکس های خود را در تاریخی ISS پرواز – CNET

این SpaceX تصویر نشان می دهد یک دید هنری از خدمه پرواز اژدها.


SpaceX

از یک Facebook شروع به ربات آواتارهای فارغ التحصیلان از سال 2020 در حال پیدا کردن راه هایی برای افتخار علمی خود را حرفه در طول coronavirus همه گیر. یک گزینه جدید است که برای راه اندازی چهره خود را به فضا.

SpaceX است به ارسال دو فضانوردان ناسا به ایستگاه فضایی بین المللی در ماه مه 27. “در تلاش برای جشن کلاس 2020-از مهد کودک به مدرسه فارغ التحصیل — SpaceX و ناسا در حال دعوت از دانش آموزان از سراسر جهان برای ارسال عکس خود را به پرواز در امریکا, اولین انسان, spaceflight در نزدیک به یک دهه” SpaceX گفت.

این SpaceX موزاییک تصویر از زمین پر است از عکس های فارغ التحصیلی.

تصویر توسط Amanda Kooser/CNET

Grads (یا به زودی به grads) می توانید با ارسال یک عکس از طریق SpaceX کلاس 2020 از وب سایت که در آن از آن خواهد شد یکپارچه به یک موزاییک تصویر از زمین است.

زمین تصویر چاپ خواهد شد و از پرواز بر خدمه اژدها کپسول همراه با ناسا باب Behnken و داگ هرلی در نسخه ی نمایشی-2 ماموریت. مهلت ارسال عکس توسط مه 20 در 9 a. m. PT.

شما می توانید کشف موزاییک در SpaceX سایت. زوم در داخل و فارغ التحصیلان. برخی خود را به پوشیدن کلاه و لباس. برخی مطرح شده در خانه و یا جامعی selfies برای این مناسبت است.

نسخه ی نمایشی-2 ماموریت را نشان دهنده بسیاری از نقاط عطف. از آن خواهد شد راه اندازی اولین انسان از ما پس از پایان عصر شاتل فضایی در سال 2011. از آن خواهد شد SpaceX اولین انسان spaceflight. در حال حاضر آن را نیز کمک خواهد کرد علامت فارغ التحصیلی نقطه عطف برای دانش آموزان در سراسر جهان است. این جاست راه بزرگ را جشن می گیرند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>