گاوین ویلیامسون خواستار معلمان برای بازگشت به کلاس های درس با وجود نگرانی رو به رشد بیش از ‘خطرناک’ برنامه ریزی برای بازگشایی مدارس

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون صادر کرده است که درخواست تجدید نظر به معلمان برای رفتن به کلاس درس برای دانش آموزان خود را در حال رشد اتحادیه و مقامات محلی اضطراب در مورد برنامه های دولت برای بازگشایی مدارس در انگلستان به عنوان اوایل به عنوان 1 ژوئن.

صحبت که روزانه در خیابان داونینگ coronavirus جلسه آقای ویلیامسون اصرار داشت که وزرای مصرف شد “محتاط ترین و رویکرد پیشگیرانه” به بلند کردن مدارس مستند و بپرسید نه headteachers به باز کردن دروازه مگر اینکه دولت پنج آزمون برای خروج امن از مستند مواجه شد.

اما او مواجه شد نگران از Covid-19 کانون Gateshead که مارک back-to-school طرح “بسیار خطرناک” و به نام وزیران در نظر گرفتن محدود کردن بازگشت به مناطق با نرخ پایین تر از عفونت است.

معاون افسر ارشد پزشکی جنی Harries نشانه حمایت از یک رویکرد مناسب برای عفونت موضعی نرخ گفتن این جلسه که بسیار مهم عفونت مجدد رای R متفاوت خواهد بود از جایی به جایی و بین مکان های مختلف مانند بیمارستان و مراقبت از خانه و جامعه در هر منطقه است.

“بدون قرار دادن ایده ها را به سیاستمداران” دهان من فکر می کنم این واقعا مهم است که ما نمی دانیم که در یک منطقه ای بر اساس,” او گفت:. جدید ترین بهداشت عمومی انگلستان آمار نشان می دهد که R – که باید باقی می ماند در زیر یکی از این بیماری به ریزش ادامه خواهد داد – در حال حاضر متفاوت است بین 0.4 در لندن به حدود 0.8 در شمال شرقی و ایالت یورکشایر درشمال انگلستان.

پرسید که آیا وزیران باید به حساب انجمن پزشکی بریتانیا حمایت اتحادیه های کارگری که خواست احتیاط در زمان Dr Harries تیز گفت: “به عنوان یک پزشکی مشاور دولت من بسیار نا امید خواهد بود اگر آنها در حال گوش دادن به پزشکان است.”

تعمیق ردیف بیش از مدارس به عنوان آخرین آمار رسمی نشان داد 468 coronavirus مرگ و میر در تمام تنظیمات در جمعه آوردن کل انگلستان تلفات به 34,466.

معلمان اتحادیه های کارگری خواهان پاسخ از دولت پس از جلسات علمی مشاوران و وزرا در روز جمعه.

یک رهبر اتحادیه گفت: شواهد ارائه شده که شامل داده ها در عفونت های مدارس در نیو ساوت ولز و هلند در زمانی که شيوع Covid-19 پایین تر از در انگلستان – بود “شل و ول در بهترین”.

در نامه ای به آموزش و پرورش ملی اتحادیه حمایت خود را محتاط رویکرد BMA گفت: “ما نمی توانیم خطر دوم سنبله و یا اقدامات آن را افزایش می دهد گسترش این ویروس به خصوص به عنوان ما می بینیم پایدار نرخ عفونت در سراسر انگلستان است.”

در ضمن شوراها در لیورپول و Hartlepool باید گفت که نمی خواهد بازگشایی مدارس ابتدایی برای کودکان در پذیرش کلاس و 1 سال و 6 در آغاز ماه ژوئن به عنوان پیشنهاد شده است.

در یک ویدئو ضبط شده سوال در 10 هیچ کنفرانس مطبوعاتی یک زن که تنها به Lynsey گفت: آقای ویلیامسون: “به عنوان یک مقیم Gateshead که در حال حاضر دارای بالاترین نرخ Covid عفونت در انگلستان, من فکر می کنم قریب الوقوع بازگشایی مدارس در منطقه بسیار مخاطره آمیز تصمیم با پیامد های بالقوه خطرناک.

“چرا دولت در گرفتن یک رویکرد منطقه ای برای بازگشایی مدارس با توجه به تفاوت قابل توجهی در میزان عفونت در سراسر هر منطقه از انگلستان ؟ مطمئنا این امر می تواند امن تر و کنترل شده تر در راه کاستن از مستند.”

وزیر آموزش و پرورش dodged مسئله منطقه ای تغییرات در جدول زمانی برای بازگشت اما گفت: “این مهم و حیاتی برای همه کودکان باید از این فرصت برای بازگشت به مدرسه و معلمان خود را. اما ما در حال انجام این کار بسیار بسیار محتاط و مرحله به مرحله راه است.”

و او پیشنهاد کرد که مدرسه فرمانداران باید دنبال دولتی راهنمایی به بازگشایی حتی در موارد که در آن درگیری با مشاوره از مقامات محلی.


“آنچه ما می خواهیم آنها را به انجام است که در هدایت بسیار با دقت و تشخیص این واقعیت است که ما وجود دارد به ارائه بهترین برای هر کودکی که به مدرسه می رود,” او گفت:.

“بهترین راه برای انجام این کار بهترین راه برای حفاظت از کودکان, بهترین راه دادن آنها را بهترین فرصت در زندگی است که در واقع به آنها را به بازگشت به مدرسه – و این است که بسیار کوچک و آزمایشی مرحله در آنچه که به اعتقاد من مناسب جهت اگر ما تصویب آن پنج آزمون.”

آقای ویلیامسون اصرار داشت که خود را “همیشه باز است” برای مذاکرات با اتحادیه های کارگری و دیگر سازمان به نمایندگی از مدارس و فرمانداران.

اما پرسید که آیا او می خواهیم معلمان به چشم پوشی از اتحادیه خود را اگر آنها توصیه می شود آنها را به ماندن در خانه او بر تعهد شخصی از کلاس درس معلمان به دانش آموزان خود را.

“معلمان بوده است مطلق قهرمانان تمام راه را از طریق این بحران” او گفت:. “آنها منجر شده اند به عنوان مثال آنها بوده است رفتن به مدرسه آنها بوده ام در حال اجرا درس در کلاس درس اما رسیدن به خانه های مردم.

“آنها درک اهمیت تحصیل آنها درک تاثیر آنها می تواند در زندگی مردم آنها را درک و می دانم که اهمیت آنچه که آنها انجام می دهند و چگونه آنها می تواند تغییر زندگی و شانس زندگی همه کودکان – به خصوص کسانی که محروم ترین.

شوراها در لیورپول و Hartlepool می گویند که آنها نمی خواهد بازگشایی مدارس ابتدایی برای کودکان در پذیرش کلاس و 1 سال و 6 در آغاز ماه ژوئن به عنوان پیشنهاد (PA)

“من می خواهم بگویم به همه معلمان با تشکر از شما برای آنچه شما انجام می دهند لطفا در حفظ و انجام آنچه شما انجام می دهند و من می خواهم به کار با شما را به مطمئن شوید که ما ارائه بهترین برای همه فرزندان ما است.”

او افزود: “من همیشه می خواهم به بحث ما می خواهیم برای پیدا کردن راه حل های عملی را به مطمئن شوید که آن دسته از کودکان که از محروم ترین پس زمینه را از دست ندهید به عنوان یک نتیجه از این بحران است.”

فشار بر اتحادیه های کارگری پس از افزایش کودکان کمیسر انگلستان به نام در دو طرف به “توقف squabbling” و توافق بر سر یک طرح. آن لنگفیلد گفت: او در “ناامیدی” در به طور فزاینده ای تثبیت موقعیت های گرفته شده توسط دو طرف و منافع کودکان بودند نادیده گرفته می شود.

دبیر کل از NASUWT آموزش اتحادیه پاتریک روچ استقبال آقای ویلیامسون “تعهد به بحث در مورد یک راه رو به جلو است که کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که بازگشایی مدارس می توانند با خیال راحت به کودکان بیشتر”.

وی افزود: “مدارس به دنبال به دولت به صورت روشن و صریح راهنمایی در مورد بهداشت ایمنی و اقدامات آنها نیاز به در محل قبل از بازگشایی.

“خط پایین این است که هیچ معلم یا کودک باید انتظار داشت برای رفتن به مدارس تا زمانی که آن را می توان نشان داد که آن را بی خطر است برای آنها را به انجام این کار است.”

جف بارتون دبیر انجمن مدرسه و دانشگاه از رهبران و افزود: “ما صرفا درخواست از دولت سوال در مورد پایه و اساس علمی برای رویکرد خود را به منظور اطمینان حاصل شود که هر کسی می توانید اعتماد به نفس است که آن را به بازگشت امن است در حالی که در همان زمان حمایت از اعضای ما در حال آماده سازی برای بازگشایی مدارس برای کودکان واجد شرایط از تاریخ توافق شده.”

رئیس سابق مشاور علمی پروفسور آقا علامت Walport در حال حاضر مدیر اجرایی بریتانیا پژوهش و نوآوری گفت که مرحله به مرحله بازگشت به مدرسه در دانمارک تا به حال منجر به افزایش در نرخ انتقال Covid-19.

“این بسیار مضر برای کودکان و پیچیده برای خانواده ها اگر فرزندان خود نیست و در مدرسه” گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه. “روشن است که اگر چه کودکان را آلوده و شواهد این است که آنها آلوده احتمالا به عنوان اغلب به عنوان افراد مسن – با این وجود آنها نشان می دهد علائم کمتر و تقریبا به طور قطع انتقال کمتر از افراد مسن است.

“اندازه کلاس ها در حال پایین نگه داشته و نه در تمام سال های مدرسه در حال بازگشت پس از آن در حال انجام است بسیار محتاط مد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>