انفجار در مرکز شهر لس آنجلس زخمی شدن 10 آتش نشان

یک انفجار در مرکز شهر لس آنجلس مجروح 10 آتش نشان شنبه و بیش از 200 نفر دیگر با عجله به صحنه به عنوان شعله های آتش به ساختمان های مختلف.

وضعیت مجروح شد و بلافاصله شناخته شده است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اخبار هلیکوپتر نشان داد ده ها تن از کامیون های آتش نشانی در صحنه است.

به عنوان آتش نشان با هدف شیلنگ در بلند پرتاب ساختمان در شهر اسباب بازی منطقه که در آن انفجار رخ دیگران می تواند دیده می شود ایستاده در کنار gurneys بود که آماده برای مجروح شدند.

Firefighters respond to an explosion in downtown Los Angeles that has injured multiple firefighters and caused a fire that spread to several buildings, Saturday, May 16, 2020, in Los Angeles. (AP Photo/Stefanie Dazio)
آتش نشانان در پاسخ به انفجار در مرکز شهر لس آنجلس است که زخمی های متعدد آتش نشانان و باعث آتش سوزی که به چندین ساختمان چهار شنبه, مارس 16 سال 2020 در لس آنجلس. (AP Photo/استفانی Dazio). (AP Photo/استفانی Dazio)

“”افکار من با شجاع ما @LAFD آتش” شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti توییتی. “از نزدیک پیگیری این وضعیت که ما در ادامه برای دریافت اطلاعات بیشتر.”

آتش نشانان در ابتدا به نام به 327 شرق بوید سنت در اطراف 6:30 p. m. برای یک گزارش از یک آتش سوزی در یک طبقه ساختمان تجاری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

شیوع کروناویروس: لس آنجلس ترافیک تقریبا غیر موجود میان COVID-19 مستند

شیوع کروناویروس: لس آنجلس ترافیک تقریبا غیر موجود میان COVID-19 مستند

لس آنجلس آتش سخنگوی وزارت نیکلاس Prange گفت: آتش نشانان وارد ساختمان شدند و در آنجا بود هیچ چیز غیر عادی تا زمانی که انفجار رخ داده است.

این گروه با صدور “mayday” تماس و مشخص می شود این حادثه به عنوان یک “عمده اضطراری است.” حدود 7:15 بعد از ظهر آتش به نظر می رسد تا حد زیادی تحت کنترل است.

ادامه مطلب: پاکسازی هوا: انتشار کربن پایین در میان شیوع کروناویروس

از آن خواهد شد چه بود و در ساختمان و یا چه چیزی باعث انفجار.

یک کسب و کار در کنار درب یک عمده فروش به صورت دود و vape مغازه ها.

دکتر کانادا مشغول به کار در لس آنجلس سهام چگونه امریکا در برخورد با COVID-19

دکتر کانادا مشغول به کار در لس آنجلس سهام چگونه امریکا در برخورد با COVID-19

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>