Coronavirus: “جهان تغییر کرده است و سخت قوانین جدید مهاجرت باید افکار حزب محافظه نمایندگان مجلس بگویید بوریس جانسون

محافظه کار مجلس را به نام بوریس جانسون به تجدید نظر سخت قوانین جدید مهاجرت به دلیل “جهان تغییر کرده است” با نقش حیاتی ایفا پایین پرداخت مهاجر کارکنان در طول بیماری همه گیر.

جلوتر از برنامه رسیدن به عوام در دوشنبه وزرای سابق اند صحبت کردن در مورد ترس خود را برای بیمه خدمات درمانی و مراقبت های اجتماعی و همچنین گردشگری مهمان نوازی و کشاورزی – یک نام تجاری قوانین “احمق”.

یک حزب محافظه کار MP هشدار داد از “عواقب بسیار جدی” اگر مراقبت از خانه – که در آن یک چهارم از Covid-19 مرگ جای گرفته اند – از دست دادن کارکنان بیشتر, در حالی که دوم اشاره کرد که بسیاری از بیمارستان پاک کننده ها و باربرها اتحادیه اروپا برای مهاجران.

کارولین Nokes سابق دفتر خانه وزیر خواستار تغییرات فوری گفتن مستقل: “اگر شش هفته به ما نشان داده اند هر چیزی در آن است که ما وابسته به کارگران از همه دور جهان اما در اعداد بزرگ اتحادیه اروپا برای بسیاری از ضروری نقش.”

و استفان هموند سابق وزیر بهداشت گفت: “من اعتقاد دارم که معافیت برای مراقبت اجتماعی کارگران است که می تواند به طور گسترده ای استقبال می شود.”

سرکوب کشیده شده توسط دبیر خانه Priti پاتل – به جای حرکت از شهروندان اتحادیه اروپا از ژانویه آینده – تحمیل خواهد شد حداقل حقوق و دستمزد در آستانه £25,600 برای بسیاری از کارگران به دنبال ورود انگلستان است.

وجود خواهد داشت هیچ معافیت برای به اصطلاح کم ماهر مشاغل دیگر از کارگران فصلی و مراقبت های اجتماعی شده است از مطالعه حذف از یک لیست از کمبود مشاغل با بیشتر ملایم دستمزد کف به عنوان کم £20,480.

حدود 70 درصد از 200,000 مهاجران اتحادیه اروپا آمده است که به انگلستان هر سال انتظار می رود به حذف قوانین جدید مقامات بر این باورند که ميانگين حدود 140,000 بسته.

حتی قبل از coronavirus گذاشته لخت نحوه مراقبت از خدمات بستگی کارگران مهاجر – که برخی از آنها پرداخت نهایی قیمت – بسته بندی مارک بود “یک فاجعه” اجتماعی, مراقبت از رهبران که از ترس تعمیق استخدام بحران است.

Ms Nokes گفت: او پشتیبانی چه در این دفتر خانه تماس یک “امتیاز بر اساس سیستم” تشخیص سطح آموزش و پرورش توانایی صحبت به زبان انگلیسی و کمبود مشاغل که به درخواست مهاجران از هر نقطه در جهان است.

اما او هشدار داد: “دفتر خانه نیز برای ساخت در flexibilities به مطمئن شوید که ما را اجرا کنید و از مراقبین کودک, مراقبت از کارگران مزرعه کارگران جاده hauliers خرده فروشی دستیاران.

“این ممکن است به عنوان ‘ماهر’ کارگران در هوای سرد شرایط مهاجرت, اما آیا هر یک از ما در نگاه کسانی که مراقبت از کارگران در خط مقدم نبرد علیه Covid-19 و فکر می کنم آنها را به عنوان ‘ماهر’?”

Steve دو MP برای St Austell and Newquay در Cornwall گفت: “این طرح از آنچه ما فکر بازگشت در ماه دسامبر و ژانویه اما جهان تغییر کرده است. ما در حال حاضر به دنبال در یک جهان متفاوت است.”

اجتماعی و مراقبت او اضافه کرد: “وجود دارد عواقب بسیار جدی اگر ما این اشتباه است و هیچ کس به مراقبت از یک فرد مسن در یک خانه مسکونی.”

Sir Roger گیل MP شمالی فنلاند در کنت گفت: “مگر و تا زمانی که یک تغییر در نگرش ما به بودجه مراقبت های اجتماعی ما در حال رفتن به جذب افراد برای پر کردن جای خالی.”

وی همچنین با اشاره به بیمه خدمات درمانی را از وابستگی به مهاجران برای کارکنان فرعی و اضافه کرد: “ما باید به منعکس کننده واقعیت و در حالی که من درک می کنم آنچه Priti در تلاش است برای رسیدن به در حال حاضر است نه لحظه ای.”

یکی ارشد سابق وزیر گفت: این طرح در حال حاضر نگاه “احمق” اضافه کرد: “در پرتو وقایع اخیر این حقوق و دستمزد آستانه را ندارد و ممکن است معکوس توسط خودسرانه افزایش حقوق کارگران مهاجر ما هنوز هم به شدت نیاز است.”

سالی وارن مدیر سیاست در پادشاه صندوق گفت: وجود 122,000 مراقبت های اجتماعی پست های خالی شغلی – در حالی که یکی در شش کارکنان غیر-انگلیسی اضافه کرد: “این سخت است برای دیدن چگونه کمبود کارکنان می تواند متصل و بدون در خارج از کشور استخدام.

“به عنوان مراقبت بخش در تلاش برای مقابله با این حال تاثیر Covid-19 دولت نمی تواند اجازه می دهد بین المللی استخدام به سقوط کردن یک صخره.”

ردیف آمد در میان خشم بیش از Ms پاتل امتناع – نازل مستقل – به صرف £624 مهاجرت بهداشت اضافه بها برای خارجی کارکنان بهداشتی درمانی.

مهاجرت و امنیت اجتماعی هماهنگی (اتحادیه اروپا خروج) لایحه خواهد شد که خواندن دوم خود را روز دوشنبه در یک مسابقه در برابر زمان برای تکمیل چشمگیر shake-up فقط در هفت ماه – با فرمت پست Brexit دوره انتقال را رد کرد.

این لایحه خود را به سادگی پایان جنبش با نبرد آمده در ماه های آینده بیش از حقوق و دستمزد آستانه و کمبود مشاغل خواهد شد که حل و فصل در ثانویه قانون.

این لیبرال دموکرات قول داد علیه “مخرب” پایان جنبش در میان همه گیر.

“Priti پاتل ممکن است در نظر گرفتن مراقبت از کارگران به پایین ماهر’ اما آنها در خط مقدم حمایت از ما و عزیزان ما هر روز گفت:” کریستین Jardine این امور سخنگو.

قوانین جدید نیاز مهاجران به صحبت به زبان انگلیسی به “B1” سطح را قادر می سازد کسی که مثلا برای باز کردن یک حساب بانکی و یا مقابله با “اکثر مواقع” در خانه محل کار و یا اوقات فراغت.

این انتظار می رود به شارژ حدود 1200 پوند برای ویزای کار و یا £900 در کمبود شغل – همان هزینه پرداخت شده توسط non-اتحادیه اروپا در حال حاضر.

خانم پاتل مورد ستایش قرار داد شده Brexit به عنوان یک “یک بار در یک نسل فرصت برای تقویت امنیت مرزی بریتانیا” سرزنش جنبش رایگان برای اجازه دادن به در مهاجران غیر قانونی, تروریست ها, مواد مخدر و اسلحه.

“ما را جذب درخشان ترین و بهترین ها را از سراسر جهان تقویت اقتصاد و جوامع ما و رها کردن این کشور را به پتانسیل کامل او گفت:” در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>