Coronavirus اخبار – زنده: بوریس جانسون هشدار علیه ‘شکستگی وحدت ملی’ به عنوان باراک اوباما حملات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از Covid-19 پاسخ

صبح بخیر و خوش آمدید به مستقل را نورد پوشش coronavirus بیماری همه گیر.
 

در اینجا آخرین تحولات از سراسر جهان:
 

– باراک اوباما در مورد حمله برگ برنده دولت در پاسخ به Covid-19 همه گیر در یک سخنرانی در روز شنبه گفتن فارغ التحصیلان دانشگاه که بحران را نشان می دهد بسیاری از “نیست حتی تظاهر به صلاح باشد.” وی افزود: “بیش از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام است.”
 

– نخست وزیر بوریس جانسون به نام برای صبر بیشتر از ملت آن را به عنوان توطئه یک دوره بازگشت به حالت عادی و گفت او حمایت بریتانیا را به شکیبایی و عقل سلیم برای کمک به این کشور بهبود می یابند. آقای جانسون گفت که او می تواند “درک مردم را احساس می کنم نا امید با برخی از قوانین جدید” اما خواست انگلیسی ها برای بیمار باقی می ماند به طوری که این کشور “می کند در معرض خطر معکوس دستاوردهای ما تا کنون برنده در مبارزه با ویروس”.
 

– دولت انگلستان است به سرمایه گذاری £93 میلیون به جلو را به باز کردن یک واکسن جدید-مرکز تولید آماده برای شروع تولید اگر یک coronavirus واکسن یافت. نه برای سود تسهیلات – واقع در Harwell علم و نوآوری دانشگاه در آکسفورد – باید ظرفیت تولید به مقادیر کافی برای کل جمعیت بریتانیا در عنوان کمی تا شش ماه.
 

– Greater Manchester شهردار اندی برنهام هشدار داده است بوریس جانسون او چهره یک “شکستن وحدت ملی” اگر او را نادیده می گیرد نگرانی از مناطق در شیوع کروناویروس. آقای برنهام گفت: نخست وزیر شکست خورده بود به اطلاع مدنی رهبران خود را کاهش مستند محدودیت در پیشبرد – حتی اگر آنها کسانی بودند که تا به حال برای مقابله با مطالبات در سیستم حمل و نقل.
 

ایتالیایی – برتر جوزپه کونته اذعان بازگشایی اقتصاد به ارمغان می آورد و خطر شیوع بیماری های جدید از coronavirus اما گفت: “ما باید آن را قبول کند”. او گفت: این مستند در سراسر کشور آغاز شد که در اوایل ماه مارس آورده بود “نتایج مورد انتظار” قرار دادن این کشور در یک موقعیت برای گسترش فعالیت های اقتصادی در مرحله دوم از بازگشایی.
 

– نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز گفت: او را از مجلس برای آنچه که او امیدوار خواهد بود که آخرین تمدید وضعیت اضطراری برای مبارزه با بیماری همه گیر تا حدود اواخر ماه ژوئن. گردشگری که حساب برای 12 درصد از تولید ناخالص داخلی به نظر می رسد به از دست دادن آن را مهم فصل تابستان است.
 

– کره جنوبی مقامات گزارش 13 مورد جدید از coronavirus بیش از یک دوره 24 ساعته بالا بردن امید تازه شیوع مربوط به کاباره ها در سئول ممکن است پایانی. اضافی آمار و ارقام منتشر شده در روز یکشنبه توسط کره جنوبی مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری به ارمغان آورد ملی شمارش به 11,050 با 262 مرگ و میر.
 

– ونزوئلا توانسته یکی از بزرگترین روز افزایش در تایید coronavirus موارد پس از همه گیر آمار آمریکای جنوبی. معاون رئیس جمهور Delcy رودریگز گفت: 45 نفر را در ونزوئلا در مجموع به 504 با 10 مرگ و میر. مقامات گزارش نسبتا کم تعداد موارد پس از اولین کشف شد در اواسط ماه مارس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>