Coronavirus: Michael Gove خود را در تضاد لحظات پس از ” تضمین معلمان خواهد بود امن در مدرسه

مایکل گوو امروز اذعان کرد که هیچ راهی وجود دارد از اینکه برخی از معلمان و کودکان را متوجه نشدم coronavirus اگر آنها بازگشت به کلاس درس – فقط لحظاتی پس از آزادی او می تواند “تضمین” مدارس امن هستند.

وزیر کابینه خواست شوراهای آموزش اتحادیه ها و پزشکان به فکر می کنم دوباره’ در مورد مخالفت با بازگشایی مدرسه ابتدایی کلاس های درس از 1 ژوئن به عنوان پیشنهاد شده توسط دولت گفتن که اگر آنها واقعا در مورد مراقبت از کودکان آنها باید “نگاه به مسئولیت های خود”.

خواسته در BBC1 را Andrew Marr نشان می دهد که آیا او می تواند “تضمین” است که معلمان رفتن به مدرسه را امن خواهد بود, آقای گوو گفت بصورتی پایدار و محکم: “بله.”

اما لحظاتی بعد او اعتراف کرد که یک عنصر از خطر باقی خواهد ماند گفتن Marr: “تنها راه برای اطمینان حاصل شود که شما هرگز گرفتن coronavirus است به ماندن در خانه به طور کامل. وجود دارد همیشه و در هر شل شدن از این محدودیت ها یک خطر از مردم ابتلا به کوروناویروس.

“نکته کلیدی این است که ما می توانیم این محل امن است. شما هرگز نمی تواند از بین بردن خطر, اما همانطور که می دانیم در این مورد است که آن را exrtremely بعید است که هر مدرسه است که به احتمال زیاد منبع Covid شیوع و اگر به هر دلیلی خطرات وجود دارد ما می توانیم قدم های آنها را کاهش.”

وی افزود: “ما نمی تواند یک وضعیت که در آن ما را حفظ اقتصاد ما, مدارس و خدمات عمومی به طور مستمر تعطیل به دلیل سلامت عواقب ناشی از انجام این کار خواهد بود كه به عنوان به خوبی.

“هیچ یک از ما می تواند تضمین کند که هر کسی خواهد بود به طور کامل رایگان (از خطر) مگر اینکه به طور موثر آنها همیشه زندانی در خانه خود.”

کار برای فشار به دولت برای انتشار شواهد علمی زیر بنای این پیشنهاد به بازگشایی مدارس و به خاطر صحبت کردن به اتحادیه های معلمان و شوراها برای اطمینان از پدر و مادر می تواند اعتماد به نفس کودکان خود را امن خواهد بود اگر آنها بازگشت.

سایه وزیر کابینه راشل ریوز گفته اخبار آسمان را Sophy ریج روز یکشنبه: “دولت باید یک کار بسیار بیشتری انجام دهد که اعتماد به نفس است که آن را امن برای ارسال کودکان به عقب در زمان دو هفته.

“دولت باید دو هفته از این حق. آنها با نزدیک شدن به این در راه حق است.”

(PA)

معلمان اتحادیه های کارگری خواهان پاسخ از دولت پس از جلسات علمی مشاوران و وزرا در روز جمعه. و آنها را دریافت کرده اند حمایت خود را محتاط رویکرد از انجمن پزشکی بریتانیا در حالی که مقامات محلی از جمله لیورپول و Hartlepool باید گفت که نمی خواهد بازگشایی مدارس در 1 ژوئن مگر اینکه آنها کاملا با اعتماد به نفس آن است که امن برای انجام این کار.

در خواست مشاوره خود را به کسانی که مخالف بازگشت به کلاس های درس در ماه آینده آقای گوو گفت: “من با احترام از آنها بخواهید به فکر می کنم دوباره به گسترش طیف وسیعی از مشاوره های علمی که آنها نگاه کنید.

“من می دانم که BMA بهترین منافع اعضای خود را در قلب اما در واقع روشن علمی و بالینی مشاوره است که آن را بی خطر است به بازگشایی مدارس همراه با اجتماعی فاصله.”

سابق وزیر آموزش و پرورش افزود: “کودکان فقط یک شانس در آموزش و پرورش است. در طول دهه گذشته ما را ساخته اند گام های قابل توجهی در بسته شدن شکاف بین ثروتمندترین و فقیرترین در مدارس ما. این مستند ahs قرار داده که عقب.

“اگر شما واقعا در مورد مراقبت از کودکان شما می خواهید آنها را به در مدرسه شما آنها را می خواهید به یادگیری شما می خواهید آنها را به فرصت است. نگاه به مسئولیت های خود.”

Ms ریوز گفت که پدر و مادر و معلمان نگرانی خواهد بود “بسیار کمتر” اگر دولت تا به حال در یک برنامه گسترده coronavirus تست به دنبال ردیابی تماس از کسانی که آلوده و انزوا از کسانی که تست مثبت است.

آقای گوو امروز اعلام کرد که بیش از 17,000 دولت برنامه ریزی شده ارتش 18000 تماس با ردیاب در حال حاضر شده است استخدام و گفت: مقامات “در دوره” برای شروع برنامه تا پایان این ماه است.

Ms ریوز گفت: “دولت باید برای قرار دادن در برخی از اقدامات برای بهبود اعتماد به نفس و که شامل تست و ردیابی و منزوی کردن استراتژی است. دولت رها شده است که در اواسط ماه مارس. که یک اشتباه بود.”

او افزود: “ما می خواهیم فرزندان ما در کلاس درس اما برای انجام این کار در یک راه امن به دو چیز نیاز به اتفاق می افتد. اول از همه دولت باید برای کار با معلمان و اتحادیه خود را به مطمئن شوید که برنامه های جدید باید اعتماد به نفس از همه به طوری که پدر و مادر احساس اعتماد به نفس به فرستادن فرزندان خود به مدرسه.

“بلکه ما نیاز به شفافیت بیشتر از دولت است. نخست وزیر گفت: یکشنبه گذشته که تمام تصمیم گیری های که در حال رفتن به ساخته شده در مورد کاهش مستند خواهد بود و بر اساس علم و در اینجا ما یک هفته بعد و جزئیات آن منتشر نشده است و دلیلی برای نگرانی و می افزاید: به اضطراب در میان معلمان و کارکنان آموزش و والدین در مورد ایمنی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>