Coronavirus: دولت وعده £93m به سرعت مسیر واکسن آزمایشگاه با ظرفیت تولید دوز برای کل بریتانیا در شش ماه

دولت به صرف تقریبا £100 متر برای سرعت بخشیدن به ساخت و ساز از یک مرکز تولید واکسن است که می تواند تولید دوز برای کل بریتانیا در ظرف شش ماه پس از موثر تلقيح برای coronavirus یافت.

این مرکز در حال حاضر تحت ساخت و ساز در Harwell علم و نوآوری دانشگاه در آکسفوردشایر اما تزریق به £93m پول نقد اضافی را باید افتتاح آن تاریخ به جلو با 12 ماه به تابستان آینده گفت: کسب و کار, منشی, Alok Sharma.

آقای شارما همچنین اعلام کرد £38m سرمایه گذاری در استقرار سریع تسهیلات به آماده برای شروع ساخت و تولید در مقیاس تابستان امسال برای حمایت از تلاش ها برای ایجاد هر Covid-19 واکسن در دسترس به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. پول نقد به ارمغان می آورد کل عمومی و بخش خصوصی سرمایه گذاری برای تولید واکسن و نوآوری مرکز (VMIC) به £207m.

“به عنوان بزرگترین کمک کننده به ائتلاف بین المللی برای یافتن یک واکسن انگلستان پیشرو جهانی در پاسخ گفت:” کسب و کار ، “پس از دستیابی به موفقیت ساخته شده است, ما نیاز به آماده برای تولید یک واکسن توسط میلیون ها نفر.

“واکسن جدید تولید و نوآوری مرکز و موقتی خواهد ساخت ‘را پر کنید و در پایان ظرفیت آوردن انگلستان واکسن برنامه هم از کشف به توزیع است.”

در آکسفوردشایر مرکز خواهد بود که بریتانیا برای اولین بار نه برای سود سازمان برای تولید انبوه واکسن و در نظر گرفته شده است برای افزایش ملی ظرفیت توسعه و تولید واکسن برای بیماری های موجود مانند ویروس آنفولانزا.

VMIC اجرایی Dr متی Duchars گفت: “اعلام امروز توسط کسب و کار, منشی, مهم تایید شده برای کار واکسن تولید و نوآوری مرکز ارائه خواهد شد در تحکیم آینده عرضه داخلی واکسن در پاسخ به یک بیماری همه گیر.

“این سرمایه گذاری خواهد شد به سرعت در حال سرعت بخشیدن به ساخت و ساز از امکانات ما را قادر می سازد آن را آنلاین از یک سال دیر. علاوه بر این ظرفیت خواهد بود به طور قابل توجهی افزایش یافته است به طوری که به اندازه کافی واکسن ساخته شده می تواند برای هر کس در انگلستان در عرض چند ماه از افتتاح.”

رئیس اجرایی UK, پژوهش و نوآوری, آقا, علامت Walport گفت: این مرکز خواهد بود “ضروری سلاح جدید در انگلستان آرسنال در برابر بیماری ها و دیگر تهدیدات بیولوژیکی اطمینان کافی واکسن دریافت به مردم در سریعترین زمان ممکن”.

او افزود: “UKRI بودجه تیم در دانشگاه آکسفورد و امپریال کالج لندن توسعه یافته بالقوه coronavirus واکسن در سرعت بی سابقه ای. از طریق همکاری با شرکای خود از جمله دولت VMIC و واکسن گروه ضربت برای پیگیری سریع این قابلیت تولید ما در حال حصول اطمینان از حرکت خود ادامه خواهد داد و تمام راه را از آزمایشگاه به بیمار است.”

دولت بزرگترین ملی کمک کننده به ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) با یک هدیه از £250m به عنوان بخشی از یک کل £388m سهم جهانی شکار برای یک واکسن. آن را به میزبان جهانی حمایت کنفرانس برای واکسن اتحاد Gavi در 4 ژوئن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>