Coronavirus: جوامع کسب و کار در کانادا بریس برای لغو کشتی های کروز

تورنتو — زیبا پگی یارو, N. S., به طور معمول یک محل عالی برای اجرای یک کسب و کار است اما صاحب رستوران جان کمپبل امیدوار است او می تواند زنده ماندن لغو کشتی های کروز در این فصل به دلیل COVID-19.

“من همه چیز من می تواند به زنده ماندن اما وجود دارد بسیاری از شرکت های که در حال رفتن به در دردسر بزرگ برای مطمئن,” او در مصاحبه ای گفت:.

ادامه مطلب: کشتی کروز رزرو پرش 600% به عنوان کارناوال نشان می دهد برنامه را به از سرگیری سفر در ماه اوت

این Sou’Wester هدیه و رستوران Co. شده و جذب مشتریان برای بیش از 50 سال است. کمپبل گفت: این غیر معمول نیست به نمرات اتوبوس پر از مسافران کروز توقف در کسب و کار تاسیس شده توسط پدرش هر روز پاییز هنگامی که کشتی در اوج بود.

از کیکآف تابستانی در نوا اسکوشیا و در یک فروشگاه که او صاحب در جزیره پرنس ادوارد به تعویق افتاد چرا که مرز آمریکا بسته است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

B. C. مقامات بهداشتی توصیه می کنند در برابر کشتی کروز سفر در تابستان امسال

B. C. مقامات بهداشتی توصیه می کنند در برابر کشتی کروز سفر در تابستان امسال

درآمد انتظار می رود که کاهش حداقل نیمی از این سال و پس از چهار خطوط کروز — هلند و آمریکا و شاهزاده Cruises Seabourn کشتی و کارناوال کروز — لغو تماس به کانادا و آلاسکا در این فصل است. علاوه بر این دولت فدرال تحمیل ممنوعیت کشتی از طریق حداقل 1 جولای است که کاهش تعداد بازدید کنندگان.

کمپبل معتقد است که وجود دارد کمتر از 50 درصد شانس است که کشتی را در ظاهر در تمام این فصل است که او را مجبور به تکیه تنها بر روی محلی یا منطقه ای ترافیک.

ادامه مطلب: 75 کشتی کروز کارگران بازگشت به کانادا, وزیر می گوید

“اگر ما تنها Nova Scotia افراد مجاز به می آیند در اینجا من فکر می کنم کاهش خواهد بود بیش از 50 درصد است. من فکر می کنم آن را به 60 تا 70 درصد آن را قصد می تواند ویرانگر باشد.”

کروز رشد سالانه در کانادا و کمک $4.1 میلیارد دلار از تاثیر اقتصادی در سال 2018 از 3.2 میلیارد دلار در دو سال قبل است.

کانادا کشتی کروز خدمه عودت پس از هفته ها در دریا

کانادا کشتی کروز خدمه عودت پس از هفته ها در دریا

در آتلانتیک کانادا 873,000 معرفی مسافران تولید بیش از $373 میلیون نفر مستقیم و غیر مستقیم تاثیر به اقتصاد از چهار استان در سال گذشته می گوید: جف استیونس مدیر اجرایی آتلانتیک کانادا کروز انجمن.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

قبل از COVID-19 تعداد مسافران به آتلانتیک کانادا پیش بینی شده برای رشد 14 درصد به حدود یک میلیون در سال 2020 است.

ادامه مطلب: Coronavirus به بریده بریده آتلانتیک کانادا کروز فصل

برآورد تاثیر به B. C. از تاخیر نجومی است که نزدیک به 1.5 میلیارد دلار با توجه به بندر ونکوور. هر کشتی که اسکله در ونکوور منجر حدود 3.3 میلیون دلار به اقتصاد محلی در حالی که ویکتوریا بیشتر می بیند 100 میلیون دلار تاثیر اقتصادی و 700 شغل از کروز در سال 2018 است.

آسیب اقتصادی از COVID-19 بی سابقه است گفت: دونا Spalding از خطوط کروز انجمن بین المللی —شمال غرب و کانادا

شیوع کروناویروس: مسافران کشتی کروز پیاده پس از 15 هفته در دریا

شیوع کروناویروس: مسافران کشتی کروز پیاده پس از 15 هفته در دریا

“من هرگز دیده می شود هر چیزی که نهفته کروز و گردشگری به طور کلی برای این موضوع در راه آن این است که اگر ما فکر می کنم تاثیر را در ما روز به روز زندگی می کند,” او گفت: از ونکوور.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

سخنگوی وزیر حمل و نقل مارک Garneau کاهش یافته است می گویند اگر جولای 1, ممنوعیت تمدید خواهد شد.

“دولت کانادا به دنبال در تمام گزینه های در دسترس برای این سال کشتی کروز فصل خواهد شد و هدایت عامه مشاوره” Livia Belcea نوشت: در یک ایمیل.

ادامه مطلب: COVID-19 بازدید, گردشگری, کسب و کار, هزینه شهرهای کانادا میلیون ها نفر در درآمد

Spalding گفت: بدون شک وجود دارد که تعلیق خواهد صدمه دیده کانادا, شغل و خانواده, اما از آن خواهد شد به خصوص تاثیر قابل توجهی در جوامع کوچک و گردشگری همکاران که تکیه کروز گردشگری.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“و آنها ممکن است قادر به دریافت از طریق یک سال تمام می شود و دوام دوباره در سال آینده,” او گفت:.

درد قابل توجهی می تواند برای اپراتورهای تور در شهرهای بندری می گوید: دنیس کمپبل از Ambassatours خط خاکستری که در عمل تورهای قایق در تمام چهار استان آتلانتیک ارائه می دهد تورهای اتوبوس در, آبشار نیاگارا, Ont., و اجرا می شود هالیفاکس بزرگترین اسکله رستوران.

او گفت: نیمی از ناوگان دریایی خواهد بود لنگر انداخت اگر این ممنوعیت در کشتی به کانادا افزایش یافته است در حالی که دوزیست عروق است که کار بر روی زمین یا آب ادامه خواهد داد در این تابستان.

شیوع کروناویروس: ترودو کم حرف امکان پشتیبانی هوایی کانادا و دیگر شرکت های هواپیمایی

شیوع کروناویروس: ترودو کم حرف امکان پشتیبانی هوایی کانادا و دیگر شرکت های هواپیمایی

اما او انتظار دارد به از دست دادن یک سوم از درآمد خود را اگر هیچ کشتی وارد بنادر شرقی در تمام این سال است.

بندر در شارلوت تاون می گوید کروز لغو معنی آن فصل را تنها با شروع در ماه سپتامبر اگر در همه گفت Corryn کلمنس کروز توسعه ارتباطات و مدیریت برند برای PEI پورت.

“ما بسیاری از اپراتورهای کوچک که تکیه به شدت در این کسب و کار در طول فصل. بنابراین من فکر می کنم اثر موج دار شدن نه فقط از یک پورت نظر از اپراتورهای گردشگری نظر عظیم است.”

داوسون شهر دور ممکن است از اقیانوس, اما آن را نیز انتظار دارد که به احساس درد پس از هلند و امریکا و لغو آن سفر به آلاسکا با حدود 15000 مسافران پرواز بیش از سه ماه هر تابستان به یوکان شهر برای دو روز.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: حرکت نمی کند یک صدف: B. C. قایق بازرسی ایستگاه های باز برای فصل

حدود 10 میلیون دلار را به این شهر علاوه بر حدود 100 نفر که استخدام می شوند در خط کروز Westmark هتل که باز نمی شود این سال است. Klondike روح و دست و پا زدن قایق است که سفر تا رودخانه نمی تواند عامل به خاطر از دست دادن اولیه آن پایه مشتری.

“کسب و کارهای کوچک خواهد بود که آنهایی که رنج می برند بیشتر در سراسر آن. آنها کمتر از منابع بزرگ کسب و کار برای زنده ماندن از طریق این” گفت: پل Robitaille از Klondike بازدید کنندگان انجمن.

این شهر تاسیس از عجله طلا در سال 1896 زنده خواهد ماند و بدون خط کروز, او گفت:, اما از آن خواهد شد کاملا متفاوت است چرا که حساب آن را برای 15 تا 20 درصد از گردشگری تابستان.

“این در حال حاضر شات برای این سال پس امیدوارم آنها نمی ممنوعیت تا سال آینده در برخی از نقطه آن خواهد صدمه دیده است ما به عنوان خوب,” او گفت:.

با وجود چالش های Robitaille امیدوار است که کشتی در نهایت بازگشت, ذکر آن را انعطاف پذیر صنعت است که مردم جذب برخی از آنها تنها سفر با کروز.

“من فکر می کنم که آنها این پول را برای ایجاد تغییرات لازم به نوعی از محدودیت های که ممکن است تحمیل شده بر صنعت و اگر هر چیزی…آنها باید منابع بیشتری برای بیرون آمدن از این از کسب و کارهای کوچک انجام دهد.”

مشاهده link ”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>