بهترین تشک یوگا برای سال 2020 – CNET

این که آیا شما یک کل تازه وارد به یوگا و یا یک زمان طولانی علاقه مندان به داشتن حق حصیر یوگا می تواند باعث شکستن و یا عمل خود را. مهم نیست که اگر شما ترجیح می دهند سکس یوگا Bikram یوگا هاتا یوگا, Iyengar yoga یا انواع دیگر یوگا, شما می خواهید چیزی با دوام با یک چنگال خوب چرا که هیچ کس می خواهد به لغزش و اسلاید در عرق از دست دادن تعادل خود و کبودی زانو های خود را در 15 دقیقه به کلاس یوگا. پس از آن وجود دارد به راحتی عوامل مانند حصیر ضخامت — برخی از مردم اکسل با تینر حصیر دیگران می خواهید یک حصیر ضخیم تر.

تعداد مطلق از گزینه های برای تشک یوگا می تواند طاقت فرسا هستند بیش از 30000 نتایج جستجو برای “حصیر یوگا” در آمازون-اما این سرپرستی خلاصه می توانید از راهنمای خود را از کنار تشک یوگا خرید صرف نظر از اینکه آیا شما رفتن به یک کلاس یوگا یا در حال حرکت از طریق یوگا مطرح پس از مطرح یوگا خود را در اتاق نشیمن. ما به روز رسانی آن را به عنوان ما در نقد و بررسی محصولات بیشتر است.

ادامه مطلب: بهترین در خانه تناسب اندام در سال 2020

wellness-2-stock-25-1

Manduka تشک یوگا

آنجلا Lang/CNET

آنچه که در نظر بگیرید هنگامی که خرید یک تشک یوگا

بسته به نیازهای شما, شما فقط می تواند حرکت شبیه چمچه زنی تا یک استاندارد ساده یوگا حصیر at TJ Maxx برای $10 یا شما ممکن است نیاز به صرف کمی بیشتر در چیزی با ویژگی های بیشتر مانند یک غیر لغزش حصیر یوگا با اضافی grippy سطح.

در نظر بگیرید که چه نوع فعالیت های شما خواهید بود با استفاده از جدید خود را با حصیر یوگا برای و که در آن شما خود را mat. نیز به حساب خود را در ارتفاع (آیا شما نیاز به یک تشک یوگا?) و هر بدن ملاحظات (مانند درد در زانو یا پشت).

در اینجا برخی از پرسش های مفید برای خودتان بپرسید هنگامی که انتخاب خوبی حصیر یوگا:

شما با استفاده از آن در داخل خانه و یا هر دو ؟ تقریبا هر تشک انجام خواهد شد برای داخل سالن یوگا, اما اگر شما برنامه ریزی در کار کردن در خارج از, شما می خواهید چیزی محکم و با دوام تر.

شما با استفاده از آن برای یوگا? اگر شما در حال استفاده از آن برای یوگا داغ نگاه برای یک حصیر ساخته شده از گرفتن بدون لغزش مواد, بنابراین شما نمی خواهد اسلاید در اطراف به عنوان شما را عرق. شما می خواهید چیزی است که فوق العاده grippy و یا یک سطح بدون لغزش و بدون ساخت آن مهم شود.

آیا شما نیاز به آن را در یک هواپیما و یا دیگر فضای کوچک ؟ نگاه نازک تر تشک که جمع کردن و یا ریختن (فولد) به یک اندازه جمع و جور بنابراین شما به راحتی می توانید آنها را بسته در یک کیسه حصیر یوگا یا توشه.

آیا شما نیاز اضافی کوسن یا طول ؟ استاندارد تشک اجرا بین یک هشتم اینچ و یک چهارم از یک اینچ است. شما ممکن است نیاز به چیزی ضخیم تر مانند یک نیم اینچ حصیر اگر شما نیاز کوسن برای زانو دست و یا پشت. درازا استاندارد است 68 اینچ بنابراین بلندتر افراد بهره مند از دیگر حصیر اگر آنها می خواهند خود را به تمام بدن از جمله پای خود را به جا بر روی تشک.

بودجه شما چیست ؟ ارزان تشک برای مبتدیان که مطمئن نیستند که اگر آنها را به تمرین یوگا و افرادی که نمی تمرین به طور منظم. اگر شما تمرین چند روز در هفته با کیفیت بالا حصیر را به شما صرفه جویی در پول در دراز مدت از آنجا که شما نمی خواهد که به جای حصیر خود را به طوری که اغلب.

آمازون

این 1/16 اینچ ضخامت حصیر چین به 6.7 اینچ 9.1 اینچی جمع و جور مربع و می آید با یک بند حمل مورد ساخت آن را فوق العاده آسان به اسلاید به یک کوله پشتی حمل در کیسه حمل و نقل کردن و یا حتی یک کیف. آن را تنها وزن آن 2.5 پوند و آن را یک سفر بزرگ جایگزین برای برخی سنگین تر رول آپ تشک.

چه خریداران می گویند: “بزرگ مواد سبک وزن است. بزرگ برای پیاده روی و یا پیاده!” یک خریدار نوشت. یکی دیگر گفت: “فوق العاده جمع و جور و قابل حمل است. من سعی می کنم به تمرین یوگا هر روز من این حصیر برای استفاده از زمانی که من سفر. آن را بسیار نرم و نازک و آن را برابر به تناسب در یک جمع و جور کوچک کیسه سفر!”

آمازون

بر خلاف سایر تشک های ساخته شده از لاستیک و یا وینیل این حصیر شفق دارای یک میکرو سطح است که در خدمت به عنوان یک تشک و حوله در یک محصول. این یک گزینه عالی برای کسانی که عرق و لغزش های زیادی و معمولا یک تشک حوله خود را بیش از حصیر. و آن را به دستگاه قابل شستشو بیش از حد.

چه خریداران می گویند: “من احساس می کنم این مهم است که خریداران بالقوه می دانید چه یک محصول با کیفیت این است که — من خیلی خوشحال با آن است.” این منتقد ادامه می دهد “من با استفاده از این تشک دو تا سه بار در هفته هر هفته از ماه اوت سال 2013 است. من شسته آن را در ماشین لباسشویی (چرخه ظریف) و آن را آویزان برای خشک هر بار که من آن را استفاده کرده اید… آن را برگزار کرده است تا کاملا در طول سال و هنوز هم به نظر می رسد تقریبا با نام تجاری جدید است.”

آمازون

در نیم اینچ ضخامت — مقایسه با سه ماهه اینچ و یا حتی هشتم اینچ ضخامت ترین تشک — این REEHUT چگالی بالا حصیر اضافی را ارائه می دهد کوسن و یک grippy بافت و ساخت آن را راحت اما نه ناپایدار است. این نسخهها کار میکند بزرگ به عنوان یک مت پیلاتیز ،

چه خریداران می گویند: “بساز برای gushy نرم حصیر! زانو به, سیاه و آبی از یوگا. در واقع من راه می رفت در سراسر این تشک بر روی زانو های من برای تست آن را بیش از حد.”

یکی دیگر از خریدار نوشت که این تشک مناسب برای استفاده در طبقات سخت و دیگری gushes در چگونه از آن آسان است روی دست و زانو و پشت.

آمازون

طول استاندارد برای تشک یوگا است که حدود 68 اینچ که بدان معنی است که هر کسی بیش از 5 فوت و 8 اینچ نمی تواند از کشش به طور کامل در یک استاندارد mat.

بلندتر از افراد نیز ممکن است با مشکل گسترده موضع به شمار مانند جنگجو دوم و سگ رو به پایین به طوری فوق العاده بزرگ سایز تشک (که اجرای بین 72 و 85 اینچ) می تواند کمک کند.

چه خریداران می گویند: “من بسیار خوشحال با این حصیر یوگا. من 5 پا و 8 اینچ و به ندرت با طول اضافی از این حصیر آیا من باید به فکر می کنم در مورد ماندن قرار گرفته بر روی حصیر در حالی که تمرین یوگا در کوتاه تشک یوگا” یک منتقد نوشت. “من می تواند چشم های من در طول یوگا و تمرکز در یوگا به جای به طور مداوم چک کردن برای دیدن اگر من باقی مانده در درون مرزهای من mat.”

آمازون

این حصیر سنگین تر از اکثر (7.5 پوند در مقابل متوسط 4 تا 5 پوند) اما وزن اضافی که کمک می کند تا با دوام و ثبات برای تمرین یوگا خارج و بر روی زمین ناهموار.

توجه داشته باشید که Manduka تشک باید شکسته شود و یا در آنها باقی می ماند لغزنده است. بسیاری از افراد تسریع شکستن-در فرایند شستشوی نمک. در حالی که مسلما ناخوشایند بسیاری از خریداران می گویند که شکستن-در روند خوبی به ارزش mat با کیفیت و طول عمر.

چه خریداران می گویند: “آخرین حصیر من تا به حال نیاز و… آن را راحت اما نه در همه نرم یا پیچ و تابدار آن را بسیار استوار و پایدار پشتیبانی می کند.”

آمازون

جید تولید این تشک با لاستیک طبیعی شنود گذاشته از درختان لاستیک است که در بسیار از منابع تجدید پذیر. آنها را از تشک در آمریکا و حمایت با رعایت همه ما محیط زیست, کار و حمایت از مصرف کننده ، در بالا از آن برای هر تشک به فروش می رسد جید گیاهان یک درخت.

چه خریداران می گویند: “جید یوگا جدید من است رفتن به. این است که واقعا بزرگ حصیر به خوبی به ارزش برچسب قیمت سنگین است. آن را نیز بسیار نازک اما جای تعجب است cushy.”

BalanceForm

ارزان قیمت و ساده این حصیر بزرگ برای مبتدیان و هر کسی که با احتیاط به جلو هزینه برخی از لوکس تر تشک.

چه خریداران می گویند: “مقرون به صرفه و آسان و کامل ضخامت.”

یک منتقد بود که به یوگا ستایش حصیر برای اینکه یک انتخاب آسان برای مبتدیان و گفت: “من همیشه علاقه مند در شروع اما مطمئن نیستید که چه حصیر یوگا برای رفتن و یا حتی اگر من می چسبد با یوگا, پس هزینه های آگاهانه. اولین برداشت من این بود که من غافلگیر شده بود با کیفیت و ضخامت این mat.”

آمازون

چه خریداران می گویند: “بهترین. Mat. تا کنون… سطح بسیار جاذب. گرفتن شگفت انگیز است — راه بهتر از سنتی تشک – من خیلی امن در جنگجو 2. من قادر به رفتن را از طریق نیم داغ من قدرت کلاس یوگا بدون یوگا حوله.”

که همان خریدار آمد و دو سال بعد به روز رسانی خود را نقد و بررسی: “من تا به حال این حصیر یوگا به مدت دو سال در حال حاضر!!! من را از طریق رفت دو معلم یوگا آموزش استفاده از این هر روز به مدت ساعت و اغلب اجازه می دهد از دیگر دانش آموزان به استفاده از آن. من تمرین بر روی آن هر روز. من فراموش ترمیمی یوگا, قطره-سنگین گرم قدرت Bikram یوگا و همچنین گاهی اوقات در فضای کلاس. آن باقی مانده است و معصوم به عنوان اگر من آن را خریدم دیروز!”

دیگر خریداران ستایش ستبری, grippiness و همه منظوره توانایی های این Gaiam حصیر در حالی که دیگران هنوز اشاره ای به دوام آن: بدون پوسته یا لایه برداری پس از یک سال.

بیشتر تناسب اندام, راهنمای

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>