بهترین کفش برای خرید در سال 2020: Asics بروکس, Skechers و بیشتر – CNET

فقط به عنوان مهم است که برای پیدا کردن حق در حال اجرا کفش اگر شما در حال دویدن و یا در حال اجرا کفش خوب هستند باید — به ویژه هنگامی که شما به طور معمول بر روی پای خود را در همان کفش برای بخش عمده ای از روز است.

اگر شما می خواهم برای رفتن در پیاده روی های طولانی برای ورزش شما نیاز به کفش خوب برای که بیش از حد. حتی اگر شما فقط در حال پوشیدن کفش پیاده روی سریع, کارهای, هیچ چیز ضربان یک جفت کفش است که پشتیبانی از پای خود را در تمام راه حق و باعث می شود شما احساس به عنوان اگر شما در حال راه رفتن بر روی ابرها.

Low profile shot of woman walking on footpath
مه زو/EyeEm/گتی ایماژ

با کمک از یک پزشک و مقدار زیادی از زمان را صرف تجزیه و تحلیل نظرات مشتریان در آمازون, من شما را به پنج بهترین کفش برای پای صاف بالا قوس التهاب غلاف کف پا باریک و گسترده ، شاد راه رفتن!

ادامه مطلب: چگونه برای گفتن اگر شما نیاز به کفش جدید در حال اجرا

بروکس

دکتر زهره Mancil یک پزشک در اسلایدل بیمارستان یادبود در لوئیزیانا می گوید او توصیه می کند بروکس اعتیاد واکر در دسترس در هر دو مردان و زنان را در اندازه های پایین قوس یا تخت پا چرا که آنها “ارائه قوس حمایت و جذب شوک.”

“در میانی طراحی شده است برای نگه داشتن پای راست برای جلوگیری از بیش از پروناسیون” او توضیح می دهد که از راه رفتن کفش و “پاداش اضافی است که آنها یک لغزش-مقاوم در برابر بدمتشني برای بهبود کشش.”

با بیش از 2000 بررسی مثبت در آمازون و یک متخصص توصیه این کفش ها به دنبال ارزش اگر شما به پایین قوس یا مبارزه با overpronation-به ویژه پس از یک مبارک خریدار raved که یک جفت از بروکس اعتیاد واکر کفش به طول انجامید بیش از سه سال از پوشیدن روزمره است.

بروکس اعتیاد واکر در دسترس است برای مردان و زنان (لینک زیر).

Asics

دکتر Mancil دوست Asics Gel-Nimbus به عنوان یک پیاده روی کفش برای بالا قوس چرا که نه تنها آنها را “راحت و عالی با پشتیبانی طاق” اما آنها از ویژگی های پاشنه مبارزه برای ایجاد ثبات در پاشنه. پاشنه شمارنده سفت بخشی از کفش های اطراف پاشنه خود را و آن را به عنوان یک مانع بیش از حد به پاشنه چرخش است. این می تواند کمک به جلوگیری از درد یا عوارض در افرادی که قوس بالا.

این کفش نیز در دسترس برای هر دو مردان و زنان بسیار به طور مداوم دریافت چهار و پنج بررسی ستاره در آمازون است. اگر چه برخی از خریداران توصیه سفارش نیم سایز در مدل های جدیدتر از Asics Gel-Nimbus (مدل 19, 20 و 21) بسیاری از خریداران است که گزارش خود را به اندازه معمول متناسب با درستی.

یک خریدار که می گوید که آنها “یک قوس بالا و گسترده ای پا” دوبله شده است Asics Gel-Nimbus “بهترین کفش های همیشه” پس از 10 سال از پوشیدن مدل های مختلف و در نظر گرفتن آنها را بدون شکست از طریق چهار نیمه ماراتن بزرگ اقیانوس راه رفتن استرالیا و بیشتر.

Vionic کفش

التهاب غلاف کف پا دردناک است ارتوپدی بیماری است که شامل التهاب پلانتار فاسیا ضخامت گروه از بافت همبند است که متصل پاشنه خود را به انگشتان خود را. یکی از شایع ترین علل پا درد, التهاب غلاف کف پا به طور معمول باعث درد شدید در پاشنه پا.

یکی از راه های به حداقل رساندن درد ناشی از التهاب غلاف کف پا است که به پوشیدن یک پیاده روی با کفش مناسب پشتیبانی می کند. دکتر Mancil توصیه Vionic واکر کفش های کلاسیک که از یک نام تجاری تاسیس شده توسط پزشک در سال 1979. بسیاری از خریداران در آمازون را مرور این کفش به عنوان مفید برای التهاب غلاف کف پا.

این کفش با یک جابجایی orthotic فراهم می کند اضافی قوس حمایت از دکتر Mancil توضیح می دهد و آنها از ویژگی های شرکت های مقابله با پاشنه اضافی برای ثبات. این midsole طراحی دارای 5 درجه ساخته شده است در ارتفاع اجازه می دهد برای صاف پاشنه اعتصاب به پا کردن ،

این Vionic کلاسیک واکر در دسترس است در هر دو مردان و زنان (لینک زیر) سبک.

جدید تعادل

اگر شما باریک و پاهای شما همه به خوبی می دانیم مبارزه مداوم لغزش از کفش خود را. با این تعادل جدید کفش پیاده روی, شما باید این گزینه انتخاب باریک در عرض چه داوران تماس “awesomesauce!” و “راحت و مناسب برای راه رفتن.”

یک خریدار که دارای یک خود اعلام کرد “احمق باریک و پاشنه” و “هرگز نمی تواند پیدا کردن کفش مناسب است که” ظاهرا (سرانجام) او را متناسب با تعادل جدید WW411v2 کفش. “من معمولا گیر سفارش کفش که یا بیش از حد کوچک من پاشنه مناسب می تواند, اما پس از آن من انگشتان باریکش یا من خرید یک کفش است که متناسب با انگشتان من اما من پاشنه پاپ از وقتی که من راه رفتن” خریدار می نویسد: از پیاده روی کفش. “تعادل جدید است اولین شرکت من در بر داشت که ارائه خواهد شد کفش های باریک!”

دیگر خریداران dote در این کفش های جدید تعادل به عنوان یک “فوق العاده پیاده روی کفش در قیمت عالی” و همه این ویژگی ها: “نه, راحت, حمایت, جذب ضربه در حين راه رفتن خوب پایه خنثی قوس است.”

این کفش ها نیز در به طور منظم و گزینه های باریک — فراموش نکنید که برای انتخاب باریک گزینه قبل از چک کردن!

در دسترس برای مردان و زنان (لینک زیر).

Skechers

باریک-footed مردم نه تنها کسانی که مشکل پیدا کردن یک راه رفتن کفش که متناسب به درستی. من شخصا گسترده و می تواند گواهی دادن به این واقعیت است که چند چیز بدتر از راه رفتن در اطراف در کفش است که فشار همه انگشتان خود را با هم و خرج کردن پاشنه خود را. آن را به ارزش آن را حتی اگر آنها در حال ژله دنگ کفش شما تا کنون دیده ام.

این Skechers Skech-عنصر هوا 2.0 کفش پیاده روی هر دو عملکردی و شیک-و یا به عنوان مد روز به عنوان شما می توانید هنگامی که عملکرد خود بیشترین اولویت است. خریداران در آمازون می گویند “حافظه فوم مانند راه رفتن بر روی ابر” و “به خاطر راحتی من می خواهم به پوشیدن روزمره اگر من می توانم.”

یک خریدار اشاره می کند که اگر چه Skech-عنصر هوا 2.0 کفش نیست بهترین برای التهاب غلاف کف پا, او هنوز هم دوست دارد به پوشیدن آنها نه تنها در تمام طول روز در محل کار. همچنین توجه داشته باشید که این جفت خاص از Skecher Skech-عنصر هوا کفش در دسترس هستند فقط برای زنان (لینک زیر) اما وجود دارد یک جفت مشابه برای مردان بیش از حد.

خود را آماده برای راه رفتن ؟

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>