بهترین در نمایش Waiting for Guffman بازیگر Fred Willard مرده است در 86 – CNET


fredanchorman

Fred Willard به عنوان Ed Harken در Anchorman: The Legend of Ron Burgundy.

تصاویر دریم

کمدی بازیگر Fred Willard — به خوبی شناخته شده برای ظاهر شدن در متعدد mockumentary-سبک فیلم های چنین به عنوان بهترین نمایش و Waiting for Guffman درگذشت جمعه علل طبیعی خود را هرزه گلن شوارتز تایید شنبه.

“پدر من در گذشت بسیار مسالمت آمیز شب گذشته در فوق العاده سن 86 سال” ویلارد دختر, امید Mulbarger در بیانیه ای گفت: روز شنبه. “او نگه داشته در حال کار و ساخت ما خوشحال تا پایان. ما او را دوست داشتم خیلی! ما را از دست او برای همیشه.”

ویلارد را در اجرای کارگردان کریستوفر مهمان mockumentary فیلم Waiting for Guffman بهترین نمایش خود را در نظر گرفتن و توانا باد و همچنین به عنوان یک بخش کوچک در مدیر Rob Reiner این است که ستون فقرات شیر ساخته شده او را به دنبال کردن بازیگر کمدی.

“خیلی غم انگیز به شنیدن در مورد فرد ویلارد” Reiner توییتی در روز شنبه. “او درخشان طنز. شما را از خنده روده خود را. و مهربانترین روح.”

دیگر فیلم Willard ستاره دار در شامل Anchorman: The Legend of Ron Burgundy, Anchorman 2: The Legend Continues, Harold & Kumar Go to White Castle, 50 Ways to Leave Your Lover آمریکایی و Austin Powers: The Spy Who Shagged Me.

در علاوه بر این به فیلم های متعدد و ویلارد به نظر می رسد در طول 60 سال فعالیت حرفه ای در سرگرمی او همچنین ستاره دار در تلویزیون نشان می دهد, مدرن, خانواده, جدید, دختر, جامعه, Hot in Cleveland Roseanne با خواهر, خواهر, Lois & Clark: ماجراهای جدید سوپرمن و Everybody Loves Raymond, فقط به نام چند. او حتی ستاره دار در اپرا صابون جسورانه و زیبا.

ویلارد نیز عمل در انیمیشن نشان می دهد تلویزیون و فیلم از جمله Wall-E, کیم ممکن است مرد خانواده با صدای بلند خانه میکی ماوس مخلوط کردن ماجراهای SuperMansion, TripTank, Scooby-دوو! Legend of the Phantosaur, G. I. Joe: Renegades, ترانسفورماتور: انیمیشن, شاه تپه و Boondocks.

او را به نظر می رسد پس از مرگ به عنوان شخصیت فرد Naird در آینده Netflix سری کمدی فضا نیروی.

“Fred Willard شد جالب ترین کسی است که من تا کنون کار کرده ام” ویلارد فضایی نیروی بازیگران همسر Steve Carell توییتی در روز شنبه. “او یک شیرین فوق العاده است.”

ویلارد همچنین guested به عنوان خود را در بسیاری از اواخر شب نشان می دهد بحث طرح در Jimmy Kimmel Live, Late Night with Jimmy Fallon و شنبه شب زنده MADtv هفته گذشته امشب با جان اولیور و غیر معمول کمدی را نشان می دهد مانند کمدی Bang Bang.

بیشتر همکار بازیگران و دوستان دیرین خود را ارسال تسلیت و خاطرات برای معشوق کمدی بازیگر در توییتر.

دوست و همکار بازیگر Michael McKean نوشت: “من در از دست دادن برای کلمات یک دولت Fred Willard هرگز در بر داشت خود را در. دوست من برای 40+ سال, یک بازیگر طنز که تا به حال هیچ مسابقه به دلیل وجود تنها یکی از او. ما همه خیلی خوش شانس. خداحافظی فرد.”

“چگونه خوش شانس است که همه ما به لذت بردن از Fred Willard را هدیه” بازیگر Jamie Lee Curtis توییتی در روز شنبه. “با تشکر برای شکم عمیق می خندد آقای ویلارد.”

“فقط یاد گرفته از Fred Willard عبور” بازیگر هری شیرر توییتی. “فقط در مورد جالب ترین انسان تا به حال به راه رفتن به این سیاره است. یک استعداد شگفت انگیز در telekinetic تماس با سرچشمه کمدی.”

حتی بیشتر از بازیگران کمدین مدیران و طرفداران این بازیگر نوشته شده قدرشناسی خود را در توییتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>