7 کتاب اشتراک خدمات برای کودکان و نوجوانان و بزرگسالان جوان – CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

یک تابستان بدون کمپ ترسناک پیشنهاد برای هر پدر و مادر. زمانی که بچه های ما جوان بودند من و همسرم ایجاد یک صفحه گسترده به نقشه از اردوگاه های روز و نگه داری بچه برای هر هفته از تعطیلات تابستان برای اطمینان از ما تا به حال به اندازه کافی مراقبت از کودکان تحت پوشش به طوری که ما می تواند به روز کار و شروع یک سال با هر دوی ما باقی مانده هزینه درآمد کافی به کار.

بچه های ما مسن تر در حال حاضر و کمی مستقل تر, پس یک صفحه گسترده است که دیگر لازم است اما چشم انداز هیچ sleepaway camp در این تابستان یک ginormous نگرانی برای تمام اعضای خانواده است. ما را تشویق کودکان و نوجوانان ما به عنوان خوانده شده به عنوان یک راه برای اشغال خود را برای زمانی که دوست ندارد در اطراف و یا یک صفحه مجاز نمی باشد. و البته برای همه از مزایای خواندن فراهم می کند یک جوان ذهن-تحریک مغز و تخیل ساختمان همدلی افزایش واژگان yada yada. (به عنوان کسی که با این نسخهها کار از خانه گاهی اوقات من فقط نیاز به خانه به آرام و بدون گناه همراه با اعطای تمدید زمان روی صفحه نمایش.)

با ما کتابخانه محلی در حال حاضر بسته است و شانس به دنبال زمانی برای فرستادن بچه های ما به اردوگاه تابستانی ما در حال رفتن به نیاز به کتاب. بسیاری از کتاب ها. در علاوه بر این به آمازون سفارشات و منظقه وانت محلی ما در کتابفروشی یک کتاب اشتراک می تواند کمک به بچه های ما را به نگه داشتن صفحات عطف اگر آنها گیر در خانه این تابستان. اگر شما رو به یک شبیه مخمصه این تابستان در اینجا هفت کتاب خدمات اشتراک بشود نسبت به کودکان و نوجوانان از کتاب هیئت مدیره به جوان بالغ رمان.

به روشنی این همه در مورد گرفتن واقعی و کاغذ و کتاب را به خانه خود را. در حالی که شما باید برای انتخاب کردن تماس تحویل و همیشه دستهای خود را به مدت حداقل 20 ثانیه پس از دست زدن به بسته (نگاه کنید به دستورالعمل CDC در اینجا) خطر ابتلا به عفونت از جمله تحویل در نظر گرفته شده است پایین. هنوز هم اگر شما به دنبال برای دیجیتال معادل (البته با بیشتر زمان روی صفحه نمایش) اتمام آمازون نخست خواندن و Kindle Unlimited, Amazon FreeTime نامحدود و رایگان کتاب های کتابخانه از طریق لیبی برنامه.

ادامه مطلب: K-12 کلاس های آنلاین و به ادامه فعالیت های مدرسه در coronavirus

آمازون

بیایید شروع با آمازون است. اگر شما یک عضو نخست, شما می توانید به اشتراک نخست کتاب که ارائه سرپرستی گالینگور کتاب برای کودکان و نوجوانان تا سن 12 سالگی. هزینه آن $16.99 برای اولین جعبه را از کتاب و $19.99 در هر جعبه پس از آن شما می توانید ثبت نام برای دریافت یک جعبه هر دو یا سه ماه. وجود جعبه برای سنین 0-2 سال, سنین 3-5 سنین 6-8 و سنین 9-12. تا-به-2-years-old جعبه شامل چهار کتاب هیئت مدیره و بقیه شامل دو کتاب گالینگور. شما در تنظیمات خود را و آمازون را به شما یک پیش نمایش از انتخاب های خود را که شما می توانید تجدید نظر قبل از جعبه کشتی. و یا شما می توانید جست و خیز مرحله ویرایش و شگفت زده می شود وقتی که جعبه می رسد.

Bookroo دارای سه سن براکت برای آن باشگاه کتاب: سنین 0-3 سنین 2-6 و سنین 7-10. شما دریافت می کنید سه کتاب هیئت مدیره برای جوانترین گروه دو تصویر کتاب برای گروه متوسط و دو فصل کتاب قدیمی ترین گروه. شما می توانید ثبت نام برای دریافت متناوب اشتراک از کتاب هیئت مدیره و تصویر کتاب اگر شما کودکان نوپا از سنین متفاوت. و یا اگر شما ثبت نام به صورت جداگانه اشتراک شما می توانید دریافت 15% تخفیف در دوم اشتراک. شما نمی توانید پیش نمایش این کتاب قبل از Bookroo آنها را می فرستد اما هدف آن پیدا کردن سنگهای پنهان شما شنیده ام قبل از. و شما باید دریافت کتاب شما در حال حاضر خود را شما می توانید دریافت $5 اعتبار اگر شما ارسال Bookroo یک عکس از شما با دادن های تکراری را به یک دوست. و کتاب Bookroo می فرستد آمده به صورت جداگانه پیچیده-به دلیل آنچه که بچه را دوست ندارد پاره باز کردن یک هدیه است ؟

Literati

با Literati شما اساسا لیزینگ کتاب با گزینه ای را برای خود. برای 9.95 $در یک ماه, شما می توانید پنج کتاب در هر ماه اما نیاز به بازگشت به آنها را پس از هفته اول مگر اینکه شما می خواهید به خرید آنها را برای آنچه که آمازون در حال حاضر برای شارژ آنها. این یک راه سرگرم کننده برای افشای بچه های خود را به یک دسته از کتاب های مختلف بدون نیاز به خرید هر یک. Literati فراهم می کند یک اعتباری برچسب بازگشت را ارسال کتاب شما نمی خواهید به نگه داشتن رایگان و نسبتا بدون درد است. Literati را انتخاب تم های مختلف هر ماه به صورت کتاب آن را می فرستد و پنج براکت سن: Neo (0-3 سال) جوانه (3-5 سال), نوا (5-7 سال), مریم گلی (7 تا 9 سال) و محفل ققنوس (9-12 سال).

هنگامی که پس از یک کتاب

این باشگاه کتاب احساس می کند کمی بیش از بالا, است که باعث می شود آن را یک هدیه بزرگ برای پدر و مادر یا-بهتر است — پدربزرگ و مادربزرگ از بزرگسالان جوان است. برای 35 دلار (به علاوه 10 دلار حمل و نقل در ایالات متحده; شما می توانید حمل و نقل در کانادا سفارشات و بیشتر برای سفارشات بین المللی) یک بار پس از یک باشگاه کتاب می فرستد یک جوانان-بزرگسالان عنوان در راستای 14 ساله و بالاتر — همراه با سه تا پنج جداگانه بسته بندی هدیه, هر کدام مربوط به یک شماره صفحه در کتاب است. خود را YA reader نیاز به استخدام برخی از انضباط به خاطر این هدیه را به عنوان اخلال گران اگر باز قبل از رسیدن به صفحه داده شده در این کتاب است. همچنین شامل 5 x 7 اینچ چاپ از یک نقل قول از کتاب و بحث و پرسش و خواندنی در طول تاریخ برای زنده بحث آنلاین.

قفسه کتاب.باشگاه یکی از گران قیمت کمتر کتاب اشتراک در تنها 10 دلار در ماه است. این براکت سن در سنین 0-2, 2-4, 5-6, 7-8 و preteen و شما می توانید انتخاب کنید یک جعبه برای پسران و دختران. شما دریافت می کنید سه کتاب در هر ماه است که ترکیبی از فعالیت های کتاب و عکس و یا فصل کتاب است. نیز وجود دارد یک Teenage Dream باشگاه است که ویژگی های دو YA رمان هر ماه. شما می توانید دریافت کنید 20 درصد برای اولین بار سفارش با کد STAYINGSAFE2020.

فرصت های برابر کتاب جعبه

این کتاب آبونمان خدمات است که فقط شروع به کار می کند و دو قابل تحسین چیز است: ویژگی های این کتاب با شخصیت های متنوع-هر کتاب آن را انتخاب شامل حداقل یک شخصیت از رنگ — و اهدا یک کتاب برای هر کتاب آن را به فروش می رساند. آن را می فرستد سه تصویر کتاب به شما در هر ماه برای کودکان و نوجوانان بین سنین یک تا شش است. و آن را اهدا کتاب به برنی بانک کتاب, یک سازمان است که می شود رایگان کتاب به دست کودکان محروم در شیکاگو است. هر جعبه از فرصت های برابر کتاب جعبه شامل اطلاعات جدول در مورد هفته کتاب و آموزشی فعالیت های طراحی. هزینه آن بیش از هر ماه ترین, باشگاه کتاب, اما هر جعبه شما دریافت معنی سه کتاب در حال اهدا به کودکان و نوجوانان نیاز دارند.

وجود دارد بسیاری از کتاب اشتراک در Cratejoy برای هر دو بچه ها و بزرگسالان جوان است. جعبه های کتاب برای کودکان و نوجوانان در محدوده قیمت از $14 $31 ماه و ویژگی های همه چیز از هیئت مدیره و تصویر کتاب به علم و هنر با مضمون فعالیت های کتاب. برای تو وجود دارد یک ترکیب جدید و با استفاده از کتاب باشگاه که هزینه به عنوان کمی به عنوان $6 ماه است.

کتاب مقاله نه چیزی که شما ؟ در اینجا برخی از منابع به صورت e-خوانندگان

در اصل منتشر شده در آوریل 4 سال 2020 است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>